Cvičiště 1



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Cvičiště 1

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty15.03.15 0:42

Tohle cvičiště se nachází v uzavřeném prostoru pod Sunagakure. Bylo vybudováno za Namara Yumira a trénují se zde všichni shinobi Suny. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty17.03.15 19:11

Byla to otravná práce. Kazekage to však vážně udělal, přidělil mi tým. Nepatřil jsem k Jouninům, kteří můžou mít vlastní tým. Má síla byla na jiné úrovni, vlastnil jsem něco, co bylo víc legendární než samotný Uzumaki Naruto, je pravdou že jsem však tahle legendární věc byla tak legendární jen u Kekkei Genkai.
"Debilní Kazekage." 
Syknu si jen pro sebe a posadím se na trám, který je ve výšce asi 5ti metrů. Jednoduše na něj vyskočím a čekám na celý tým. Jeden z nich mi bude platit večeři, zajímá mě zda to bude ta rozmazlená holka od Kazekageho, či ta bída a odpad z Otogakure nebo ještě líp, zrůda s démonem?..
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty17.03.15 19:17

Tesne za tebou som prišiel a oprel som sa o kmeň a pozorujem to tu. Nikdy som tu nebol. Pripadalo mi to divné a nakoniec som sa pozrel na Kura, ktorý sedel na kmeni dosť vysoko"Bude nejaký boj, alebo tréning?"spýtam sa trochu neisto, keďže som ho nepoznal, ale niečo vo mne hovorilo, že je silný. Nevedel som však pravdu o jeho pravej sile. A nečakal som, že mi, alebo celému týmu tú silu ukáže. Skôr asi bude nás trochu šetriť, ale neviem no. Nakoniec som opretý čakal na ostatné dve. Už teraz som vedel, že neplatím večeru, ale čakal som.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty17.03.15 19:58

Kuro seděl na trámu docela vysoko nad zemí a Arashi stál opřený. Nakonec jsme poslední nebyla, sedla jsem si ke zdi o kterou jsem se následně opřela. Společně s nimi jsem čekala na Natsuki, až se k nám připojí. Přemýšlela jsem nad tím, co nás asi teď čeká. Vytáhla jsem si z kapsy malou knížečku a v poklidu si četla.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty17.03.15 20:31

Trvalo to, kým som nakoniec prišla aj ja. 
Z môjho kroku bolo vidieť, že som sa vôbec neponáhľala. Dokonca som si po ceste kúpila dango, ktoré som teraz chrúmala v ústach. Bolo tu naozaj teplo.. prach.. a znova som úplne všade mala piesok. Dokonca som ho cítila aj medzi zubami.. v dangu... ah.
Boli tu už všetci traja. Sensei sedel celkom vysoko, Ichibi sa opieral o stĺp a to dievča, ktoré si začalo čítať nejakú malú knížku. Trocha som si uvoľnila Otagakure šálu a vložila som si do úst poslednú guličku Danga.
"Hm.. som tu." Zamumlala som s plnými ústami. Nemusela som však predsa len neboli slepý.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty19.03.15 19:12

(Ksoo, omlouvám se za pana Kazekageho, nevím kdy vám napíše, táta mu rozbil NT takže prej bude hrát na mamky (kterej moc nic)
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty19.03.15 19:37

Kuro
V rámci možností pořád sleduju svůj tým. Nakonec seskočím z trámu a podívám se na Natsuki. "Platíš večeři." Dodám sarkastický úsměv, samozřejmě to myslím vážně, ale tato práce mě vůbec nebaví. Pravou rukou sáhnu po kunaii a hodím ho po Eru. Následně dva shurikeny hodím na Natsuki a jeden kunai s výbušným lístkem hodím na Arashiho. Rozhodl jsem se ty děcka trochu otestovat. Přeci jen, času jsem měl dostatek a oni nebyli moc silní. 
//Sorry, ale jak psal Valar, mám své problémy xD
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty19.03.15 19:40

Pomaly som odskočil od stĺpu, keď som videl, že všetci došli. Nevedel som čo sa bude diať keďže som Kura moc nepoznal. Dalo sa od neho čakať čokoľvek. Dokonca aj nečakaný útok. Nijot nemohol okrem neho vedieť čo zamýšľa. Pre istotu som siahol do kapsy po kunai, ale keď som videl normálnu kunai a výbušného lístku si nevšimol tak som sa pousmial. Piesok ma obklopil a ja som však ho zastavil a vyblokoval kunai, keď v tom som si v sekunde výbuchu všimol lístku a piesok ma obalil a odpálil, ale nič mi to neurobilo. Teda myslím aj keď mám trochu rozbitú hlavu a ja sa začnem skrývať"Daisan no Me"šepnem a neďaleko Kura sa nenápadne objaví oko a ja vás začnem pozorovať, čo chcete urobiť.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty19.03.15 20:16

Nevěnovala jsem moc pozornosti Natsuki, která právě přišla. Když sensei seskočil dolů zavřela jsem knížku a stoupla si. Čekala jsem na to, co příjde. Když po mě sensei hodí kunaii, rychle zareaguji. Sáhnu si do boční kapsy pro kunaii a následně odblokuji ten mistrův. Pak rychle vyskočím na trám a pozoruji ostatní. "Arashiho písek je super..." zamumlám pro sebe. A kouknu na Natsuki.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty19.03.15 21:09

"Už sa vidím.." Odpovedala som mu taktiež zcela vážne, so značnou dávkou sarkazmu a irónie. Stále som však v ústach prežúvala posledný zbytok Danga a naozaj som netušila, čo ma v pláne Kuro spraviť. Keby že to viem, tak sem ani neprídem. Keďže som útok nečakala, tak ma oba shurikeny trafili. Jeden do brucha a druhý medzi ramenom a klúčnou oksťou.
Z úst sa mi vydral prekvapivý a bolestný ston. Zasunuli sa celkom hlboko a ja som po tele cítila stekať moju krv.
Dosť.. mala som toho dosť. Celej tejto po*ebanej dediny. 
"Choď do pi*e ty ... k***t vy*****ý!" Vytrhla som zo seba shurikeny, čo mi spôsobilo ďalšiu bolesť a naštvane som ich odhodila na zem. V momente som sa otočila a s pridržiavaním krvácajúcich rán, som odkráčala preč. Mimo tento blbý piesok a tohto drbnutého cvičiska. Ktorý magor bez varovania či hocijakého náznaku zaútočí na geninov? Keby že mieri len o niečo lepšie, bola by som mŕtva... 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty21.03.15 15:10

Kuro
Všichni se snažili. Arashi možná až moc, myslel si, že je jeho schopnost a Bijuu ultimátní, ale zkutečnost byla jiná. Eru byla pasivní, asi tak jako její bratr, nechtěla opětovat protiútok, ale zase se uměla trochu bránit. Ačkoliv jsem kunai hodil tak, abych je nezasáhl do smrtelných zranění a dokonce i hodně pomalu, tak taková Natsuki se rozhodla všechno sabotovat. Problém byl, že dveře z cvičiště byli zamčené. Nikdo nemohl dovnitř, ani ven. "Teď se mě pokusíte zasáhnout, či zabít. Jinak zabiju já vás, Natsuki pokud chceš umřít, řekni to rovnou, useknu ti hlavu a budu se u toho usmívat." Jednoduše jsem nebyl výběrový sensei. Nechtěl jsem tým a neschopných idiotů jsem se chtěl rychle zbavit. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty21.03.15 15:46

Sledoval som len dianie okolo vďaka tretiemu oku. Nechcel som nikomu z týmu pomôcť, aj keď som si spomenul na kazekageho slova. Preto som začal pomaly dávať do piesku okolo čakru, aj keď toho piesku není moc. Teraz je tento piesok môj čo mi dávalo menšiu výhodu. Mohol som kedykoľvek použiť ten piesok na obranu Natsuki alebo Eru, alebo som mohol kedykoľvek zaútočiť, aj keď som to neurobil. Vedel som síce že približne Kuro vie kde som,ale nechcel som sa odhalovať a pozoroval som tretím okom ďalej nenápadne dianie okolo. Som však stále ostražitý.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty22.03.15 11:52

Když jsem slyšela Kurovi slova trochu mě to překvapilo. "Zasáhnou nebo být zabit? Co je to za hloupost, jsme geninové..." řekla jsem si naštvaně pro sebe. Natsuki nevypadala moc nadšeně a Arashi se schovával bůh ví kde. Přemýšlela jsem nad tím jestli mám sama zaútočit. Nevypadá to, že by chtěli spolupracovat. Vytáhnu kunai a snažím se zaútočit na sensei, ale marně, když odrazí můj útok odskočím dozadu a čekám na to, co přijde. Tohle nebude lehké.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty22.03.15 14:25

Kto vie, či som bola naštvaná. V tele som však práve mala dve celkom hlboké rany z ktorých tiekla krv. Ten magor nejakým spôsobom zapečatil vchod, cez ktorý sme len pred chvíľou prišli a vyzval nás k tomu, aby sme na neho zaútočili, že nás inak zabije.
Odpovedala som mu vztýčeným prostredníkom a následne som sa cez dvečre dostala silou. Ako? 
No.. povedzme že sa to nezaobišlo bez následkov. Mohli však vidieť niečo, čo v dnešnom svete také bežné nie je. Jednalo sa o Hijutsu klanu Uzumaki, ktoré som sama perfektne neovláda.. teda skôr vôbec. Stále však zlaté reťaze stačili na to, aby prebúrali hocijakú smiešnú bariéru, ktorú mi mohol do cesty postaviť. Nemienila som tu zotrvať ani chvíľu, najprv som samú seba musela dať do poriadku.. predsa len mi krv začala presakovať cez oblečenie a ja som aj kvôli môjmu Hijutsu cítila, ako ma celkom slušne opúšťa sila.
(presun)
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty22.03.15 15:16

Kuro
Natsuki odešla. Nebral jsem to nějak špatně, měl jsem o člena týmu méně. Asi si tím i zachránila život. Arashi si myslel, že přišel na moudro světa a Eru vytvořila Bunshin, který nemohl útočit. Jednalo se o obyčejný Bunshin, E-rank techniku a ta sloužila pouze na zmatení, ne na útok. Jaká to smůla, že? Její klon se zničil poté, co jím proletěl můj kunai. Co jsem udělal? Kdo ví. Dveře, které zničila Natsuki se opravili. Já pod sebe hodil jednu kouřovou bombu. Jejich vidění bylo v tahu. Já jsem měl něco, čemu se říkalo lehce sensibilské schopnosti. Arashi mohl slyšet jak se kolem něj něco ze všech stran formuje, avšak vidět to nemohl ani pomocí jeho oka. Vlastně nikdo bez Byakuganu či senzibilských schopností zde neviděl. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty22.03.15 15:22

Začal som počuť nejaké divné formovanie. Vedel som približne kde je Eru a tak som použil rýchlo shushin, aby Kuro nestihol ma zasiahnúť, alebo uväzniť"Dávaj pozor, môže byť kdekoľvek"poviem potichu Eru a oko zruším, keďže nemá cenu ho nechávať. Nevedel som čo robiť. Ak nezistíme kde je, tak možno zomrieme. Neviem čo bolo pravdivé na jeho vetách, ale bol som odhodlaný ochrániť Eru, keďže to bola predsa len kazekageho sestra. Čakal som a pozorne počúval čo sa v okolí deje a bol v tichosti aby ma nepočul aj keď je to nemožné lebo mal senzibilské schopnosti.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty22.03.15 20:51

Natsuki odešla. Po výbuchu kouřové bomby, kterou Kuro hodil a zmizel jsem za sebou slyšela Arashiho. Překvapilo mě, že se snaží spolupracovat, a chránit mě. "Umm..musíme zjistit, kde je.." povím Arashimu a přichystám si svoji loutku, přičemž složím pečetě pro kugutsu no jutsu. Arashi nás kryje svým pískem, ale i tak se na něj pro jistotu nebudu spoléhat.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty22.03.15 21:13

Kuro
Právě zde nastal zvrat. Arashiho Shunshin se mohl povést, ale jeho skládání pečetí nebylo rychlejší, než má tvorba kopule ze dřeva kolem něj. K setkání Eru a Arashiho tedy nedošlo, jelikož Arashi v Shunshinu narazil do dřeva. Eru si zatím připravila tedy loutku. Já jsem opět vyskočil na trám a posadil se. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty22.03.15 21:22

"Zaujímave"poviem zaujato a študujem drevo. Nechcem totiž urobiť niečo neuváženého a niečo ma napadlo. Keďže neviem moc zmeniť hustotu piesku a tým zničiť drevené vezenie, tak ostala mi jediná možnosť. Zonral som asi tri výbušné lístky a prilepil ku drevu. Pomaly som sa vzdialil a hodil aj tri kunaie s výbušnmi lístkamy ďalej odomňa, aby som Kura výbuchom zmiatol a on si myslel, že som stále v tom vezení. Obalil som sa pieskom aby ma ochránil pred výbuchom. Výbuchy som načasoval presne a drevená mreža vybuchla a aj kunaie. Trochu to poškodilo môj pieskový štít a ja som sa dostal k Eru čo znamená že rozhovor nastal"Ano musíme byť ostražitý"uvidel som ako vytiahla lútku a ja som si dal na zem tykev a oprel sa chrbtom o ten jej a tm sme všetko mali pokryté. Ja moju stranu pieskom a ona jej lútkou"Len spoluprácou môžeme prežiť, tak sa snaž"poviem potichu.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty25.03.15 17:33

Arashi se dostal z dřevěné pasti a řekl mi pár slov. otočili jsme se k sobě zády a pokryly tak vše kolem nás. Musíme hned zjistit, kde se Kuro schovává, pečlivě jsem si připravila svoji loutku. Oba jsme ve střehu a čekáme na další útok. Jestli nepříjdeme na to , kde se schovává, budeme v pytli. Snad bude brzy po všem, docela by mě i zajímalo, co bude s Natsuki, která beze slova odešla. Jsem hrozně nervózní, tohle je jiné než, když jsem trénovala s bratrem. Vůbec nevím, co si myslí, ale kvůli němu se musím snažit. Nesnesla bych, ten pocit, kdybych ho zklamala. Jen doufám, že to mé tělo zvládne. Nejsem jako ostatní. Moje tělo bylo vždy slabé."Ne nemysli na to Eru, musíš se soustředit." promluvím sama k sobě.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty25.03.15 20:38

Kuro
Byl jsem zklamán. Chakra Natsuki zmizela - zemřela. Musel jsem to těm dvěma oznámit. "Kazekage nebude mít radost. Natsuki zemřela, její chakra je pryč.." Ti dva si sice mohli myslet, že je jen zkouším, ale problém byl v tom, že to byla vážně pravda. "No, brzo se s ní setkáte." Složil jsem pečetě, ale ty děcka jednoduše nemohli vědět kde jsem. Sice měl Arashi dokonalou obranu, ale když ho zespodu obrovskou rychlosti obmotali kořeny, co mohl dělat? Tyto kořeny měli velkou sílu, takže by zatlačili i jeho písek. Přeci jen se Genin nemohl vyrovnat S-rankovému Jouninu, který by mohl konkurovat i Uchihům s dokonalým Susanem. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty26.03.15 6:59

Začal som ma divný pocit a tak som odskočil od Eru, iba tak pre istotu. Mal som pravdu. Mokuton ma obmotal a ja som nemohol nič robiť "Eru nemôžeme nič robiť ak je mŕtva, ale uteč aj tak" Hneď ako to dopoviem, tak Eru sa vyhradí nenápadna pieskova cesta až ku dverám a ja tam len čakám na smrť.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty26.03.15 9:18

"Co... Nasuki je mrtvá? Co je to za hloupost, vždyť sama odešla ze cvičiště." povím vyděšeně a zmateně. Když Arashi odskočí poznám, že se něco děje. A taky, že ano. Arashiho obmotají silné kořeny. Spatřím jen, jak se přede mnou utváří písečná cesta k bráně a Arashi na mě volá, abych utekla. "Nenechám tě tu!!" zakřičím a běžím k němu. Několik kořenů se kolem mě snaží obmtat, ale já uskočí a vyhnu se jim a mířím přímo k Arashimu. Vytáhnu několik kunaií s výbušnými lístky a hodím je přímo k němu. Jenže, když vybuchnou neudělají na nich ani škrábanec. Ani má loutka není tak silná. Když na mě znova zaútočí Kurovi kořeny, použiju svoji loutku jako štít. Marně jsem se snažila zachránit Arashiho, když moji loutku mokuton úplně rozdrtil. Kořeny mne odhodili obrovskou silou a já jsem spadla na zem. Cítila jsem, jak se kolem mne obmotávají a svazují mně. Nemohla jsem se pohnout, hrudník se mi sužoval bolestí a nedostatkem kyslíku. Sotva jsem lapala po dechu. Ani jeden z nás nemohl nic dělat. Podívala jsem se na Arashiho "Určitě tady oba zemřeme...štve mě, že nejsem dost silná..." řeknu z posledních sil než ztratím vědomí.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty27.03.15 17:07

Kuro
Pokud jsem měl mít tým, tak by dle mých představ byl přesným opakem tohohle. Co se dalo dělat. No vlastně nic. Kořeny se stáhli a dým taktéž. "Horší tým, než vy dva jsem snad mít nemohl. Ještěže ta třetí je mrtvá." Usměji se, ale poté k vám přistoupím a hodím na vás dva svitky. "Čeká vás první mise. Snažte se nebo vás to bude stát život. Je to těžká mise." Svitky byli tedy rozdány. Na svitku byl vždy krátký stručný text se zadáním mise. Pořád jsem se usmíval a nakonec naladil i pěkný hlas. "No, překvapili jste mě." Možná jsem začal znít přátelsky i můj hlas tomu odpovídal. "Vážně jste mě překvapili s tím, že.." No, v tuto chvíli se jeho hlas změnil. "S tím, že jste se vůbec stali Geniny."
Zadání mise č.1:
Název mise: Lov Nukenina
Rank: C
Stav mise: Nesplněna - Po dokončení této mise si ZDE vytvoříte topic s vlastním jménem viz. (Kuro Uchiha - Mise) a okopírujete tam tohle zadání akorát místo nesplněna dáte splněno
Jméno Nukenina: Namaro Aisui
Důvod jeho odstranění: Vraždí pocestné a obchodníky poblíž Suny
Informace/Styl boje: Kenjutsu, Taijutsu (Ninjutsu?)
Lokace: Jeskyně
Na této misi jsem vám měl asistovat i já. (Kuro), takže jsem doufal, že nebudete mít obavy. "Tuto misi schválil sám Kazekage, nezajímá mě, jestli přežijete. Chci vás vidět v boji, protože nechápu, jak ty můžeš být Kazekageho sestra a ty Jinchuuriki."


Naposledy upravil Kangae Yumiro dne 27.03.15 17:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty27.03.15 17:21

(Jasně, pošli geniny na nukenina, idiote.. Vážně to přeháníš, nedivím se Krumlovi že v tý vesnici nechtěl být.)
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/


Sponsored content
Cvičiště 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště 1   Cvičiště 1 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Cvičiště 1

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Cvičiště č.7
» Cvičiště č.8
» Cvičiště č. 1 - Začátky
» Cvičiště v lese
» Cvičiště u vodopádu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Sunagakure - staré-