Cvičiště u vodopádu



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Cvičiště u vodopádu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 15:34

Menší cvičiště spíše pro soustředěný trénink.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 15:39

Takeru


Objevil jsem se zde společně s Ichigo, možná jí bylo trochu špatně pokud to bylo její první přemístění. No, objevily jsme se na překrásném místě kde jsem často trénoval boj sám proti sobě. S mojim vnitřním já a s mojima vzpomínkama. Mohl jsem tehdy udělat něco víc pro své rodiče? Měl jsem jít možná s nima rovnou a nikdo z nich by neumřel. Tohle mě opravdu tížilo, ale kvůli tomu jsem zde nebyl. Byl jsem zde kvůli tréninku. Pokud tě bolí hlava nebo ti je nevolno, schlaď si hlavu. Řekl jsem s úsměvem a podíval jsem se na vodopád. Bylo to možné kvůli přemístění. No, jako první začneme s tím že si tě prověřím. Řekl jsem s úsměvem. Takže na mě zaútoč.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 16:18

Spravila som zopár neistých krokov. Toto premiestnenie ma celkom vykolajilo, skôr som nečakala náhlu zmenu prostredia. Jednu chvíľu kancelária a druhú vodopád.
"W..whau.." Zaćala som si kontrolovať, či tu mám každú časť tela. Mohlo to vyzerať trocha komicky, ako som si oťapkávala stehná, brucho, vlasy, prsty, ruky a všetko.
"Som celá.." Kukla som po Takerovi, ktorý ma vyzval k útoku. Bolo to celkom náhle a on bol celkom blízko. Mohol očakávať, že pravdepodobne najprv odstúpim no, ja som ten typ človeka nebola. Bojovala som a vymýšľala som taktiku priamo za boja. Preto som sa aj po jeho slovách len uškrnula a bez odstupu sa na neho priamo vrhla s výskokom do vzduchu a kopom miereným priamo na hlavu.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 18:52

Takeru


Když jsem jí viděl musel jsem se usmát. Podobně jsem to měl i já, když jsem poprvé použil toto jutsu. Sledoval jsem jí a vzpoměl jsem na slova mého otce. Řekl mi že jednou se někde objevím bez hlavy. No, ani nevím proč ale vzpoměl jsem si na to. No, teď už přišel čas kdy zaútočila. Byl to celkem rychlí, ale moc nápadný útok. Když vyskočila, už předem bylo jasné co udělá. Až moc jasné. Dal jsem ruce do X a vyblokoval její kop. Nechtěl jsem být drastický. Kdybych byl drastický, chytnul bych ji za nohu a udeřil s ní o zem, to jsem ale nechtěl. Ještě bych jí něco udělal. Po obranném manévru jsem lehce odskočil do zádu a připravil se do obranné pozice. Neměl jsem v plánu útočit. Tvé útoky jsou až moc předvídatelné. Skus se zaměřit na taktiku a nejdi do toho tak moc po hlavě. Řekl jsem s úsměvem a nadhledem.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 19:00

Dopadla som bezpečne na zem a v momente som útočila znova. 
Bolo celkom ťažké, držať sa späť či nebodaj vymýšľať taktiku. Nebola som nijak extra chytrá. Taktiež som Taijutsu jednoducho ovládala najviac z ostatných troch zložiek. 
Znova som sa na neho rozbehla. Zaútočila som tento krát s nohami na zemi. Prvý bol úder pravou rukou, nasledovaný úderom ľavou rukou a následný kop z otočky. Začala som využívať kombinácie a dúfala som, že to s ním aspoň trocha posunie. Čo však bolo dôležitejšie, snažila som sa. To sa nestávalo často.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 20:29

Takeru


Sledoval jsem jí. Tak chvilka kdy nic neudělala a pouze mě sledovala byla chvíle kdy si probírala taktiku. Možná si vážně začínala brát má slova k srdci a začala se jimi řídit. No, přišla chvíle jejího útoku a já jsem s úsměvem na tváři, který jí možná trochu znervózňoval čekal na její útok. První rána byla pravou rukou, vztyčil jsem svojí ruku a vyblokoval její útok. Když mi dávala druhou ránu, chytnul jsem její pěst a pevně jí držel, takže kop už se neuskutečnil. Poté jsem jí pustil a odskočil. Tohle už bylo o hodně, hodně lepší! Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 20:41

Čakala som, že niečo podobné spraví a tak v momente, keď ma pustil, tak som začala skladať pečate. Nebola som v nich nijak rýchla, no poskladať tri pečate bolo naozaj jednoduché. Chcela som to stihnúť skôr, než dopadne na zem.
Ranton: Kuraudo! Z mojich úst sa na takera vyvalila čierna masa mračien v ktorých pobehovali bleskové výboje. taktiež som však neexcelovala v Ninjutsu. Bola som v ňom podpriemerná a tak ani táto technika, nemala moc veľký účinok. Bola som však genin, čo by odo mňa očakával? Išlo mi skôr o to, ho vôbec touto technikou trafiť.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 21:22

Takeru


Nestihnul jsem ani dopadnout na zem a už použila techniku. No. Mě obalily blesky, které kolem mě začaly poletovat a já na chvíli zmizel. Poté jsem se objevil za ní a kunai jsem měl přiloženej k jejím zádům. Tohle bylo dobrý. Řekl jsem tajemným hlasem, sakra jak mě bavilo dělat ze sebe borce. No, to ale nebyl důvod proč jsem to udělal. Hodně dobrý. Dodal jsem s úsměvem a poté odskočil. 
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 21:34

Na tvári sa mi objavili známky potu. Nespravila som toho moc, no moje ninjutsu, koncentrácia chakry a zásoba chakry jednoducho neboli nič moc. Táto technika navyše žrala chakru rovnako, ak nie viac, ako Katon.
Nezasiahla som ho však pretože.. znova zmizol. Nezaregistrovala som že je za mnou, až pokiaľ mi k chrbtu nepriložil kunai. Otočila som sa a on ma pochválil. Bola celkom príjemná zmena, byť pochválená. Sama som však vedela, že to od niečoho na štýl "dobré" malo ďaleko. Odskočil ďalej a tak som sa mohla aspoň vydýchať, alebo skôr vydýchnuť. Zotrela som si pot z čela a načiahla som k nemu ruku.
"Hodíš mi kunai? Tak nejak.. som nečakal dneska shinobi povinnosti, všetko som si nechala doma." To bola pravda, teda okrem čelenky no tú som tak nejak nosievala zo sebou vždy.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty05.04.15 23:46

Takeru

Byla už celkem unavená, což bylo celkem na nic. Nepoužila toho tak moc. Možná že to by šlo zlepšit. Ale divil jsem se že zvládla techniku svého kekkei genkai. To bylo zase jedno velké plus. No, musel jsem se vrátit k boji. Chtěla abych jí dal kunai a proto jsem jeden vytáhnul. Hodil jsem ho lehce do vzduchu a poté k ní padal jako padáček. Neřekl jsem ani slovo a stále měl na tvářích úsměv.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty06.04.15 0:19

Samozrejme by som sa takto za tak malú chvíľu neunavila čisto pri fyzickom boji, len som na ninjutsu naozaj zvyknutá nebola. Kunai som však s úsmevom chytila do rúk ešte počas jeho pádu. Znova som sa na Takera rozbehla. Popri presune k nemu som si s kunaiom otoćila na prste a chytila som ho obrátene, teda palcom pri jeho krúžkovom konci a čepeľou vychádzajúcou v smere malíčka. Rozmáchla som sa ním, pri čom som mierila na hruď Takerovi. Bol to sek zo strany na stranu, po ktorom následovalo rýchle bodnutie k jeho srdcu a následné stiahnutie kunaia a ďalšie bodnutie, tento krát mierené k jeho krku len s tým, že mierilo zhora dole, ako keby som kladivom zatĺkala klinec do dreva, len sa jednalo o kunai, takže mi netrebalo žiaden klinec.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty06.04.15 9:35

Takeru


Mé rady si sice vzala, přesto ale útočila zbrkle. Útočila jak maniak lačnící po krvi. Bylo to opravdu moc zbrklé a proto jsem jí chtěl dát lekci. Když seknula poprvé, lehce jsem se sklonil do zadu (*alá Matrix) a poté jsem její ruku s kunaiem chytnul. Po chycení ruky přišli dvě rychlé, ale hlavně silné a přesné rány do břicha které jí měly vykolejit. Nakonec jsem jí pustil a lehce odstoupil. Pokud budeš nadále útočit takhle zběsile tak tě protivník zabije dříve než vůbec postřehneš jeho útok. Řekl jsem hrubým hlasem. Tohle byl trénink a já nechtěl aby zemřel můj student. Proto jsem musel zajistit aby se tohle znova nestalo.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty06.04.15 12:23

Nevedela som tak úplne, o čom rozpráva. Neútočila som na neho zbrklo, ale agresívne a to bol rozdiel. nechala som sa však trafiť do brucha, jeho úskok však pravdepodobne tak priaznivo pre neho nevyšiel. Upustila som totiž kunai a pevne ho chytila za zápästie, takže ma stiahol zo sebou. To som sa zároveň odrazila nohami od zeme a voľnou rukou kunai vo vzduchu chytila. Znova som s ním bodla smerom k jeho bruchu. Tento krát som si však myslela, že mám navrch. Pravdepodobne by som ho zvládla aj povaliť na zem no.. kto vie. Bolo vidieť že som na podobné veci zvyknutá. Jeho údery do môjho brucha mnou vlastne vôbec neotriasli a ani ma nevykolajili. Psie zápasy boli moje, aspoň na niečo boli tie krčmi dobré. Preto som mu ani neodpovedala na jeho vetu, načo? Nič sa ma nepýtal.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty06.04.15 15:26

Takeru


Když jsem chtěl odstoupit, nedovolila mi to, což mě velmi zaskočilo. Nečekal jsem že udělá zrovna tohle, to jak dokázala fikaně dostat kunai do druhé ruky mě opravdu dostalo. Moje síla ale byla větší než její, proto jsem dokázal škubnout rukou kterou mi držela a chytit její ruku s kunaiem ještě před úderem. Výborně. Řekl jsem potichu a poté jsem jí volnou rukou skusil vrazit pěstí zespoda do brady. Poté jsem odskočil lehce pryč, vytáhnul kunai a hodil ho po ní.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty06.04.15 15:39

Aj tak sa ubránil, bol v Taijutsu naozaj dobrý. Sama som sa považovala sa dobrú, teda z mojej triedy jednu z najlepších. Čo som však mala očakávať.. jednalo sa o Kageho. Dostala som ranu do brady, čo ma poslalo k zemi. Na zemi som sa pred jeho kunaiom zvládla tak maximálne pretočiť a ten mi len dopadol kúsok od ramena. Keďže som pred tým ten môj pustila, tento som uchopila zo zeme a postavila som sa. Tento krát som bola v tak trocha obrannej pozícií.
"Toto bude na dlho heh?" Uškrnula som sa a zotrela som si pramienok potu, tečúci z líca. Čo mi ostávalo iné, než na neho znova zaútočiť? Snažila som sa nejakým spôsobom vynájsť. Zaćala som útočiť v sekvenciách v kombinácií s údermi, sekmi kunaiom ako aj kopmi. Jedno sa muselo uznať, bola som odhodlaná. Nezabúdala som ani na obranu, po druhý krát už nie.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty06.04.15 20:29

Takeru


Když sebrala kunai a držela ho v ruce, objevil jsem se nad ní, jednou rukou jsem se kunaie dotýkal, ale celým tělem jsem byl nad ní. Dopadnul jsem za ní a kunai se jí pokusil vytrhnout. Poté jsem jí odkopnul pryč. Neboj. Na dlouho už ne. V taijutsu si vedeš dobře. Uvidíme co řekneš na ninjutsu. Moje rychlost byla obrovská, a taktéž rychlost skládání pečetí, proto jsem je rychle poskládal a poté vykřikl. Suiton : Muzurappa! Po tomto výkřiku se na ní vyvalila vlna vody, která jí měla dostat na zem.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty09.04.15 18:43

Bolo naozaj zaujímavé, ako sa objavil nado mnou a dopadol za mňa. Každopádne som považovala jeho krok o pokus o vytrhnutie môjho kunaia, ktorý som držala pred sebou, až zúfalý. Odpoveď na neho bol lakeť do tváre práve tou rukou, za ktorou sa načahoval.
"Začínala som mať o tebe vysokú mienku." Zamrmlala som no odkopnutie sa mu podarilo. Našťastie to však bolo odkopnutie, a nie pokus zlámať mi kusy rebier kopom, preto som bola stále v podstate bez ujmy. Povalila ma aj suitonová technika no, nebolo to nič viac, než prúd vody. Mohla som ďakovať bohom, že sa jednalo práve o suiton. Patril totiž k obranným technikám a jeho útočný potenciál bol mizerný. Mizurappa bola vo väčšine prípadoch technika, ktorá súpera nemala ako zraniť. Samozrejme som takto teóriu neovládala, len som sa jej teraz stala svedkom. Vlna ma síce dostala z nôh, no bola som schopná sa znova postaviť, keďže som okrem odrenín neutrpela žiadne zranenia.
"Cítim sa jak tvoj boxovací pytel, dúfam že tá rana do ksichtu bolela." Zachechtala som sa, nie práve príjemným tónom.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty12.04.15 1:13

Takeru




S úsměvem jsem jí pozoroval. Neustále musela mít své poznatky k věcem co se událi. Technika opravdu byla slabá, chtěl jsem pouze zjistit jak na tom je. Né ji zabít. Hm? Jaká rána do ksichtu? Řekl jsem s úsměvem na její slova abych jí naštval. Její rána byla celkem tvrdá, přesto jsem ale schytal tvrdší. Třeba tehdy když jsem špehoval ženský v lázních. Sakra ta bachyně mi ale dala ránu, myslel jsem že už nikdy nepromluvím. A zase jsem byl u toho. Stratil jsem se v myšlenkách a nesoustředil se na boj, což jsem ihned napravil a lehce jsem se otřepal. Tohle bylo celkem dobrý. No, uvidíme jak si poradíš s tímhle. Řekl jsem s úsměvem a složil rychle pečetě. Suiton: Suiryūdan no Jutsu vykřikl jsem a na ní vyletěl obří vodní drak.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/


Sponsored content
Cvičiště u vodopádu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště u vodopádu   Cvičiště u vodopádu Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Cvičiště u vodopádu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Cvičiště č.7
» Cvičiště 1
» Cvičiště č.8
» Cvičiště č. 1 - Začátky
» Cvičiště v lese

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Kumogakure - staré-