Cvičiště č.7



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Cvičiště č.7

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty15.03.15 0:42

Cvičiště č.7 781px-Third_Training_Ground

Rozlehlá oblast, daleko od lidí, lehce plynoucí voda a úžasný západ Slunce. Tak by se dalo stručně cvičiště č.7 popsat. Jedná se o cvičiště, kde prý trénoval i bývalý Hokage a také legendární Sasuke Uchiha. Díky své vzdálenosti od města nebylo nikdy zničeno. Jít sem může každý, kdo si chce zatrénovat.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty15.03.15 18:07

*Po pár minutách doběhl na cvičiště číslo sedm. Znal toto místo, trénoval tu z otcem již od mala. No zdálo se že tu je první. Buď ho otec nechal vyhrát a nebo se tu někde schovává. Bylo mu jasné že otce nepředběhne. Zatím ještě ne. No uvidí se až se ukáže. Každopádně chtěl se naučit dnovou techniku. Když onu techniku s katonem pro kterou byl uznán jako mužem v klanu již zvládl. Bylo to tak u každého a každý ji musel zvládnout. Mohl by ji ještě ukázat otci, no každopádně chtěl se naučit něco nové, něco silné. Chtěl se totiž přihlásit na nejbližší chunninské zkoušky a samozřejmě je udělat. Nechtěl se zahanbit a zahanbit i otce tím že by neprošel. Chtěl projít a chtěl projít perfektně a bez úhony tak jak by se na něj mělo patřit. Neměl rád že ho přirovnávali ke svému otci a stále ho sním porovnávali, ale když už byl Hokage nemohl svému otci dělat hanbu a to ho hnalo také kupředu a proto chtěl překonat svého otce a být silnější, jen néchtěl být kage. V tom měl jasno. Každopádně hodlal svého otce převýšit a překonat. Postavil se doprostřed zhruba celého cvičiště a čekal na tátu.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty15.03.15 21:39

Areton Uchiha


Doběhl jsem dříve než můj synáček, ale chtěl jsem aby měl pocit, že doběhl první. Ono posílit mu sebevědomí menší lží není špatná věc. Když si stoupl doprostřed, prokřupal jsem si prsty a seskočil jsem ze stromu za ním na střed. Nahodil jsem unavený obličej a zhluboka jsem dýchal, jakobych byl doopravdy na dně svých sil. " Už jsem asi starý, nějak to neudejchávám, dneska platím já... " Neodpustím si svoji poznámku a zasměji se, až mi zuby lezou z pusy. Krásné, bílé a bez vad... celý já! 
Když se svým divadýlkem skončím, narovnám se a rozepnu si svůj dlouhý plášť, čímž odhalím brnění ANBU jednotek, které pod ním mám. Byla to takový vzpomínka na staré časy a navíc mi poskytoval dobrou základní obranu proti zbraním. Svými očima si prohlédnu syna od hlavy až k patám, než ze sebe dostanu nějaká slova. " Tak, co chceš trénovat dneska? " Zeptám se, i když asi již znám odpověď. Můj syn miloval učení se nových věcí, nejlépe technik. Ale co já vím, třeba bude dneska příjemná změna. Učení technik jsem radši přenechával na učitelích, i když jsem se do kariéry učitele již několikrát pustil. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty15.03.15 21:43

*Podíval se na svého otce a mírně se zašklebyl. Myslel si že i on ví že už je celkem chytrý na to aby mu tohle prohlédl a není tak hloupý.* No něco nového, silného. *Pověděl a pousmál se. Nejlepší by bylo kdyby už probudil Sharingan ale nebylo mu ani pořádně řečeno jak.* Ty tati? Jak se vlastně u jedinců našeho klanu objeví sharingan? *Optal se ho a usmál se. Chtěl zesílit a chtěl sharingan do chunnisnkých, ikdyž by o něm asi otci neřekl. Chtěl to pro otce jako příjemné překvapení. Chtěl ho ve svých očích objevit sám a to proto aby jeho otec na něj mohl být opět pyšný. Nezapoměl jaké to bylo když se skoro sám naučil ohnivou kouli a poté otce onou technikou překvapil.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty15.03.15 22:05

Areton Uchiha


Když mi řekl, že by se chtěl naučit něco silného, začal jsem se bát o jeho duševní zdraví. Přišel mi jako posedlý získáváním nových a nových schopností. Ono je to pěkné, ale na druhou stranu to může být také pěkně nebezpečné. Jednou mi Sasuke vyprávěl o jeho sensei, Orochimarovi, který byl získáváním nových schopností také posedlý. Nechtěl jsem, aby můj syn skončil stejně. 
" Sharingan...? Umm... To je u každého jiné Raito. Třeba u tvého pradědy se probudil Sharingan, když se snažil zachránit život svého přítele... no a já jsem ho probudil když... " U toho, jak jsem ho probudil já se zaseknu. Nikdo nevěděl o tom, že jsem zabil svoje rodiče a rozhodně bych to nikomu říkat neměl. Vždyť to bylo zameteno pod koberec a svedeno na žárlivost mé matky. Jen já a Sasuke jsme znali pravdu, ani jeden to však pro dobro všech neměl říkat. Chvíli jsem se při své řeči tedy zasekl, než jsem dovětil: " když jsem dělal něco jiného. Co ty víš, třeba i ty ho probudíš jinak než já i tvůj praděd. To vy jste ta generace, co bude psát budoucnost. " Ve svém hlase dávám volný průchod veselosti a pozitivní energie. Přeci jen jsem chtěl mít na syna co nejpozitivnější vlil. Mezitím jsem přemýšlel, co bych ho mohl naučit, ale nějak jsem netušil, jaká technika by pro něj byla ta nejlepší. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty15.03.15 22:15

*Pozorně poslouchal co mu otec sděloval a poslouchal ho pozorně jako vždy. Když se otec zasekl bylo mu to divné. Toto se mu nikdy nestalo, tedy podle toho co si pamatoval a paměť mel celkem dobrou. Chvíli po tom co domluvil se nad tím zamyslel.* Podle toho jak ho probudil praděd se dá určit jisté psychické a emoční napětí, je to tak? *Zeptal se zdá má svou teorii pravdivou a nebo to je špatná doměnka. Byl chytrý a to na něm bylo znát a někdy jeho inteligence i prekvapovala.* Jsem zvědavý zda ho probudím. *Pověděl a usmál se. Chtěl aby na něj byl pyšný a také chtěl získat ssharingan do chunninskych zkoušek, ale to už otci říkat nechtěl.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty15.03.15 22:35

Areton Uchiha


" Ano, dá se říct, že ano. " Odpověděl jsem mu, ale již jsem o tom nechtěl mluvit. Netrvalo by dlouho a jistě by se mě zeptal, jestli existuje ještě nějaká úroveň Sharinganu a lhát jsem mu nechtěl, i když bych k tomu byl nucen. Nemohl jsem mu říct, že ano. Ono Mangekyou Sharingan a jeho aktivace byla v klanu tabu. O tom se nesmělo mluvit. Věděl jsem to jen já Sasuke, ani moje teta, strýc ani moji bratranci o tomto nevěděli, o tom jak jsem ho probudil. " Jsem si jistý, že ho probudíš, vždyť si můj syn! Věřím, že jednoho dne mě předčíš a udržíš mír, který ve Světě nyní panuje. " Řeknu a vytáhnu svoje Chokutoo, které zabodnu do země a položím si na něj loket, abych si ulevil. Nespouštěl jsem ze svého syna oči. Byla zde celá řada různých technik, ale nejlepší pro něj byli jen dvě. " Chceš být rychlý jako blesk nebo destruktivní jako oheň? Zeptal jsem se svého syna. Napadla mě technika, která byla jednoduchá a mohl se jí brzy naučit. Navíc dokáže zachraňovat životy, umí-li ji člověk použít v ten nejlepší okamžik. A pak tu byla jedna destruktivní... velmi silná a navíc byla základem pro Goryuuka no Jutsu. Bylo jen na něm, co se chce naučit. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty16.03.15 9:03

Já nevím tati. Nejlepší by bylo oboji. *Odpověděl mu nechavajic dá se říci výběr na něm. Přičemž si ze zad shodil katanu a následně ji položil na zem. Čekal co ho chce otec naučit. Oboje znělo skvělé, ikdyz podle něj je blesk také destruktivní*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty16.03.15 9:46

Areton Uchiha


Jako vždy chtěl nejvíc. Nějak mě to nepřekvapilo. Člověk nepotřeboval ani Sharingan pro čtení jeho dalších kroků. Ať byl jakýkoliv. Přestal jsem se opírat o Chokuto a ihned na to jsem ho vytáhl ze země a zamířil s ním na Raita. " Souboje nevyhrává množství technik, ale jejich kombinace a načasování. Tuhle techniku si zapamatuj. Pokud se jí naučíš perfektně používat a načasovat, stane se z tebe obávaný protivník... " Řeknu neutrálním hlasem. Ihned po mých slovech hodím katanu po přímé trajektorii proti Raitovi. Zatímco čepel letí, složím pečeť tygra, která je zároveň jedinou pečetí této techniky. " Shunsin no Jutsu "  Ozve se mi v hlavě . Na místě, kde jsem předtím byl, zůstane pouze mizící silueta mojí postavy a než se Raito naděje, stojím před ním s Chokutem v ruce, který jsem chytil takřka centimetr či dva před jeho obličejem. Ten si poté položím tupou stranou na rameno a druhou volnou rukou zvednu směrem k synovi palec vzhůru.
" Princip techniky je v tom, že svoje tělo nabudíš chakrou tak, že je schopno vykonat nestíhatelný pohyb. Ani Sharingan není schopen tento pohyb vidět. Viděl jsem už dokonce člověka, který byl této technice natolik zběhlý, že na ni nemusel skládat pečeť... Nepodceňuj tuhle techniku. Ačkoliv je D Ranková, jedná se o techniku velice nebezpečnou a se správným načasováním a použitím smrtelnou. Tak, jdeme na učení? " Dořeknu a podívám se na svého syna nadšenýma očima. Byl jsem pyšný, kdykoliv se naučil něco nového. V hloubi duše jsem se však bál, že sílu, kterou mu Bůh dal využije jinak než k ochraně vesnice. Ale to je risk, risk který podstoupím.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty16.03.15 18:21

*Když po něm otec hodil katanu nijak se nepohnul. Věděl ze by mu otec nijak neublížil a proto i jeho postoj byl jistý a nevypadal jako kdyby se bál nebo tak něco. No když provedl techniku mrknutím oka. Raito si na chvíli myslel ze se teleportoval, ale uvědomil si po chvíli s mírným zatresnim hlavou ze tomu bude jinak. vyslechl si otcovy rady a chvíli přemýšlel.* zkusím to *Pověděl načež začal dělat to co mu řekřekl. No trosku i pp svém dá se říci. Mel o tom i trošku teorii.. Nabudil ve svém těle jak mu řekl otec a začal ji v sobě cirkulovat. Poté vložil i nějakou chakru do noh kvůli odrazu a skočil kupředu spolu stím ze před skokem provedl onu pečeť. Výsledek byl však jen to že provedl skok o něco rychleji. Ne však tak jak jeho otec.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty16.03.15 21:51

Areton Uchiha


"S Sharinganem by to bylo mnohem jednodušší..." Řeknu si v duchu, když vidím, jak dopadl synův pokus o tuto techniku. Měl však dobré začátku, to jsem mu musel nechat. S trochou času by mohl skutečně překonat i Shunshin Shisue. Párkrát jsem zamával Chokutem ve vzduchu a poté jsem svoji zbraň zatasil zpátky do pochvy. Nyní ji nebudu potřebovat. 
" To nebylo špatné. Ale bude to potřebovat trénink. Máš základ a víš co máš dělat. Nic víc ode mě nečekej. Tak stejně jako když jsme se učili Goukakyuu no Jutsu... " Řeknu mu. Nebyl jsem vskutku dobrý učitel, ale můj syn měl tu výhodu, že mu stačilo vysvětlit základy a ke zbytku došel sám. Byl obdivuhodný. Tato technika byla navíc poměrně jednoduchá na základní osvojení. K mistrovství ho dostane maximálně jeho snaha a píle. Pro tuhle techniku jsem mu již neměl co říct. " Tak, co by ještě tak můj syn mohl chytít? Jak jsi na tom v Taijutsu? Zlepšil ses? Víš co Ti od malička říkám? Bez dobrého boje zblízka jsi k ničemu Shinobi! " Řeknu a nahodím novou tému, protože k té technice jsem mu již neměl co říct. Jak jsem říkal, instrukce a princip techniky už znal. Při řečích o Taijutsu si prokřupu prsty, jakobych se na to připravoval. Co se však stane...? 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty16.03.15 21:58

Při té si však neměl čas *Poznamenal přičemž se usklibl. Obdivoval otce a jeho praci, avšak zároveň ji neměl rád kvůli tomu že v ní trávil pomalu více času než doma s rodinou. No když se ho zeptal na taijutsu jen se usklibl.* Nemohu se soudit. Na souzeni jsou jiní. *Pověděl jedno moudro co si přečetl v knize a otci to pokaždé říkal když měl soudit své vlastní schopnosti. Když si otec prokrupl prsty mírně se mu pprivrelo jedno oko a čekal co bude dál. Mel takový pocit ze když se již zeptal tak to bude chtít i otestovat.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty16.03.15 23:09

*Itami chodieva skôr na cvičište číslo 8 keďže mu ninjutsu až tak nejde ale snaží sa zdokonalovať a preto prišiel aj sem po dlhej dobe, lenže už s diaľky videl že tam niekto je. Síce nemá rád spoločnosť ale vidí že ten vyšší je Hokage a ten nižší je pravdepodobne jeho syn, nemyslel si že ho znovu niekedy uvidí od akadémie bol aj celkom rád že ho už nebude musieť stretávať každý deň kvôli tomu strachu s jeho osoby, síce taký istý strach má ku jeho otcovi ale to sa snaží skrývať. Keď príde dosť blízko ku obom ukloní sa* Hokage-sama *usmeje sa a pozrie sa na jeho syna a trochu ustúpi* vraveli ste že v blízkej dobe by ste ma mali zaradiť do teamu geninov ak si dobre pamätám.. *povedal pri čom si dal ruku na bradu a pozrel sa hore a začal rozmýšľať na študentov s akadémie a premýšľal ku komu by najviac chcel*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty17.03.15 15:37

*Když došel onen chlapec a po uklonění se začal mluvit s jeho otcem podíval se na něj normálním obličejem, takže jeho přivřené oko se vrátilo do normálu.* huh? *Vyklouzlo něj jen potichu. Chodíval za otcem do pracovny často, no tam byli spíše dospělí co se k otci takto klanili a nebo ANBU. U těch to chápal, no že to vyžaduje i po malých dětech nečekal. Ikdyž on byl jeho syn, on neměl důvod se mu klanět že? No když si skoro téměř hned uvědomil že po něm nebudou nic potřeba otočil se k nim bokem a začal se soustředit. Chtěl se naučit tu techniku o které mu řekl otec a řekl mu vlastně jen její základy. No stále lepší než-li nic. No začal tedy generovat ve svém těle chakru a pokoušet se o co největší její regulaci po celém těle. Následně však přesunul i větší část chakry do nohou a spolu s vytvořením pečeti se přesunul kupředu. Opět to vyvolalo jen rychlejší pohyb... Ale jistý postup tam byl mírně znát bylo to o něco rychlejší než jeho poslední pokus. Proto to zkoušel dokolečka ještě několikrát aby se zlepšil co nejvíc mohl.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty17.03.15 19:55

Areton Uchiha

Přišla nová postava. Shodou okolností jsem věděl, o koho se jedná. Nikomu jsem však neřekl, že do něj byl Kyuubi zapečetěn. Nechtěl jsem, aby ho za jeho břímě odsuzovali. Takhle jsem mu aspoň z části ulevil. Už teď to bude mít těžké. Pochyboval jsem o tom, že Kyuubi bude mít radost z toho, že má jiného pána...
" Nom, budou nové týmy to ano... ale ještě jsem je neseskládal..." Řeknu mu, přičemž se nevinně začnu škrábat na hlavě. Neměl jsem na to ještě čas. A nebo měl, ale nějak jsem na to zapomněl. "Měl bych je však dát do stejného týmu. Kdyby Kyuubimu hráblo, Raito by ho možná i dokázal porazit... Nezbývá mi nic jiného, než v to věřit..."  Prolétne mi hlavou. Chtěl bych je vidět bojovat. Nejlepší by bylo vidět, jak by společně dokázali kombinovat útoky. Udělám si od obou odstup, načež zůstanu nečinně stát, prohlížejíc si oba dva Geniny.
" Chtěl bych vidět, co ve Vás je. Napadlo mě totiž Vás dát do stejného týmu. Chci vidět vaši spolupráci, je vám to jasné? " Řeknu jim, načež čekám na jejich reakci. Zajímalo mě také to, jak se zachovají. Byl jsem vskutku silný protivník, ale tam venku... to nemusí být jiné..
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty17.03.15 20:46

*Nevěnoval moc pozornosti tomu co tomu klukovi otec říkal. Moc ho to netrápilo. Nemělo proč byl to jejich rozhovor. Když však zmínil ve slovech i jeho tak spozorněl. Nezastavil se však. Jen se stejným způsobem po který se nyní dostal přesunul ke své kataně kterou zvedl ze země a přehodil si ji i s pouzdrem do levé ruky. Tak nějak znal otce ikdyž ho ještě neviděl bojovat. No popravdě proti němu asi ani stát nechtěl. Jejich silostní poměr byl přece jen hodně rozdílný. No stál a čekal co poví ten druhý. Na akademii sním sice chodil do třídy, leč netušil co udělá a popravdě nějak ani neznal jeho jméno. No byl připraven. Nevěděl však jen jestli otec udělí nějaký povel jako třeba start* Dobře tati. *Pronesl ještě na souhlas a postával tam v mírně pokrčených kolenou a čekal.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty17.03.15 21:10

*pozeral na Hokageho a neveril vlastným očiam, vôbec si neprial byť v teame s týmto chlapcom ktorého sa bál a teraz ešte aj team. Nadovšetko dúfal že od akadémie ho už nestretne ale proti tomuto rozhodnutiu nemôže nič urobiť. Vzdychne a vytiahne si z vreciek dve boxéri zahnuté do strán ktoré si pripevní na ruky a začne sa mu mierne triasť obe ruky, na takéto niečo vôbec nebol pripravený a mal z tohoto všetkého zlý pocit, aj keď ho tréningy bavili ale tréning s niekym tak silným ako je hokage to fakt nečakal, je hlavne zvedavý ako bude spolupracovať s týmto chlapcom keď ani poriadne nevie aké má podstaty ani nič. Otočí sa oproti Hokagemu a tak trochu sa skrčí* Ano Hokage-sama *čaká na nejaký povel a dúfa že nebude musieť útočiť prvý*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty17.03.15 21:41

Areton Uchiha


Jen jsem se úšklíbl a dal ruce v kříž. Nemínil jsem se nyní nějak extrémně snažit. Podíval jsem se na ně oba ještě jednou, než jsem zplna hrdla řekl: " Jen do mě. Dejte mi zabrat! " Řeknu jim. Byla to výzva. Nyní můžou útočit. Byl jsem připraven, ačkoliv jsem na to nevypadal.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty17.03.15 21:49

*Lehce kývl hlavou a následně se rozběhl do strany do oblouku hodic po otci několik shurikenu privazanych na wayu bylo mu jasné že se buďto vyhne a nebo vyblokuje a tak chtěl vědět či přijde i na tenká lanka která byla velice těžko viditelná. Katanu držel stále v levé ruce. V běhu pokračoval. Nehodlal však na nic čekat, znal svého otce a bylo mu jasné že ani on ne.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty17.03.15 22:26

*pozrel sa do prava kde už jeho "spolubojovník" nebol a potom zistil že ten už začal, vôbec nevedel čo má spraviť a tak sa rozhodol ísť na neho priamo, nečaká že by mu Hokage nejak ublížil ale mohol by tým pomôcť tomu chlapcovi s ktorým spolupracuje v útoku s shurikenmi aby bol zamestatný viacerým naraz a mal by to predsa len ťahšie, rozbehnutý a napriahnutý zo svojou zbraňou oproti Hokagemu čaká čo urobí pri tom stále beží*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty18.03.15 21:15

Areton Uchiha


Nezačínalo to vůbec špatně. Jeden na mě šel zboku, druhý zepředu. Kdyby zde byl ještě třetí člen jejich budoucího týmu, mohli by mě perfektně sevřít a já bych měl pouze jedno východisko, ústup vzad. Jenže oni tři nebyli, takže jsem mohl postupovat dopředu s menšími problémy. Můj syn začal jako první, takže jsem se mu také plánoval věnovat jako prvnímu. Zatímco se rozbíhal, mohl poznat pečeť, kterou si nejspíše dobře zapamatoval. Ano, byla to pečeť na Shunsin no Jutsu. Když na mě ony shurikeny vrhl, zbylo po mě jen jakési mihotání na místě, kde jsem předtím stál.
Probleskl jsem se přímočarým pohybem, jak to Shunsin dělá, nad Itamiho. Trošku to mohlo připomínat onu známou situaci, kdy se Minato dostal nad Obita pomocí své techniky. Změna však byla v tom, že jsem neměl rasengan. Rukou jsem ho chytil za hlavu a pevně sevřel. Navíc jsem ho využil jako pevná bod pro můj obloukový pád nohama na zem. Ani jsem nepočítal s tím, že by něco takového Itami čekal. Volnou rukou jsem sáhl po kunai, abych se mohl bránit případným útokům na moji osobu. Nyní jsem navíc mohl používat Itamiho jako živý štít proti Raitovým útokům. Čím víc by se pokoušel bránit, tím víc bych mu stlačil lebku.
" Pravidlo číslo jedna. Když se tvůj přítel dostane do zajetí, první krok bude jaký? " Zakřičím, aby mě oba dobře slyšeli. Tak schválně, jestli si budou pamatovat, co jim bylo na Akademii říkáno. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty18.03.15 21:26

*Když viděl jak jeho udělal pečeť a zmizel nenapadlo ho nic jiného, než aby udělal tutéž pečeť také, proto když viděl jak se jeho otec objevil nad tím chlapcem rychle nakoncentroval chakru ve svém těle a následně čast soustředic i do noh skočil směrem k němu. Snad náhodou a tím ze se to odehrálo tak rychle se mu povedlo udělit správně množství chakry a použil techniku Shunsin no Jutsu, přičemž se místo něj objevili podobné čáry jako chvíli místo otce a on se objevil tak tak než jeho otec dopadl nohama na zem, dá se říci pod ním, s tasenou katanou a rozmachem ze spospodu miric na loket ruky kterou držel chlapce za hlavu. Přičemž v levé ruce mel stále pouzdro kterým si též chytře kryl jinak odhaleny bok. Tento styl boje se naučil sám a proto jeho otec o tomto ani neví.* Trosku se hybej. *Vyklouzlo mu lehce z úst směrem k chlapci.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty18.03.15 22:23

*vedel že to čo urobil bola síce blbosť ale netušil že by mu nejako ten druhý chlapec chcel pomáhať aj keď to jeho otec akoby nariadil, vôbec nevedel čo má robiť a keď sa šiel pohnúť zacítil ešte vätčšie škrtenie ako keď sa nesnažil hýbať. Pri tomto ako za neho dopadol a chytil ho tak mu spadol na zem jeden Bokusā a snažil sa ho nejak zodvihnúť, ten druhý si nenápadne skryl tak že ho mal pod rukávom aby ho nebolo vidieť a v snahe o to aby ho mohol využiť keď tak na únik od Hokageho, keď počul čo mu chlapec povedal síce sa o to snažil celý čas ale teraz sa začal snažiť ešte vätčšmi a využíval hlavne lakeť na to aby nejakým spôsobom lakťom narazil do Hokageho ale to mu nešlo lebo furt keď to chcel urobiť Hokage ho viac zovrel, nevedel ako má chlapcovi pomôcť ale nič nerobenie to určite nebude. Tá katana ktorú vystrel na šťastie na chvíľu dala pozornosť Hokageho čiže Itami mal teraz nejakú vätčšiu šancu aj keď malú ale pokúsil sa vytiahnuť Bokusā vystrieť ruku nad seba tak aby dal ruku pred Hokageho hrdlo, aj keď jeho rameno bolo v rizikovej situácii že by bolo ľahké ho vykĺbiť tak si myslel že to nejak zaberie, na svoj krk teraz ohľad nebral a taktiež zabudol odpoveď na otázku ktorú mu položil, možno to dokázali obaja činmi*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty19.03.15 19:56

*Dotlapkala ke cvičišti. Už z dálky zaregistrovala nějaký hluk z čehož usoudila, že tam nejspíš někdo trénuje. Možná byla trochu natvrdlá, no nebyla úplně hloupá. Zastavila se hned, když spatřila trojici lidí, očividně zrovna uprostřed něčeho, co se dalo nazvat soubojem, ač jen tréninkovým. Dlouhé modré vlásky které měla rozpuštěné se jí pohupovali ze strany na stranu ve slabém větru. Schovala ručky za záda. Měla na sobě mikinu, která jí byla o něco větší, takže ve chvíli, kdy se za zády snažila nahmatat své dlaně, bylo to přes dlouhé rukávy prakticky nemožné. Viděla dva mladší chlapce a jednoho staršího muže. Čím déle trvala chvilka co na ně upírala pohled tím více měla dojem, že ho zná. A pak ji to docvaklo, vždyť je to Hokage! Ano, tak dlouhé vedení má. Nechtěla jejich činění přerušovat nebo se plést, protože si byla moc dobře vědoma, že by akorát mohla přijít k úrazu. Obdivovala bojové schopnosti ostatních, protože sama příliš nedokázala a už jen z toho důvodu mnohem raději sledovala ostatní, než aby se sama o něco pokoušela. Na tváři jí zářil nepolevující úsměv, který ji doprovázel všude kde chodila*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty19.03.15 20:42

Areton Uchiha




No, možná jsem svého syna podcenil. Dokázal si osvojit techniku, kterou se teprve naučil a to za poměrně krátkou dobu. Jen jsem se letmě usmál, když jsem viděl, jak se mu technika bezchybně podařila. Možná budou skutečně dobrá kombinace... až dospějí. Plán měl Raito dobrý, ale zapomněl na jednu důležitou věc, jeho protivníkem byl samotný Hokage. Snad si ani nemohl myslet, že se mu podaří nad ním vyzrát tímto jednoduchým trikem. Ne ne ne, boj teprve začínal. Dostal jsem je totiž blízko sebe no... a o to mi vlastně původně šlo. Dříve či později by se totiž Raito pokusil své soudruha osvobodit. Pravdou však bylo, že jsem čekal, že to udělá mnohem později. Raitova čepel mířila na moji ruku, abych byl nucen Itamiho pustit. Udělal to ve správnou chvíli, než jsem dopadl. Kdybych totiž dopadl, měl jsem mnohem více možností, jak se mu bránit. Byl jsem vskutku rychlý, moje ruka byla pryč dříve, než to byl Raito sám schopen zaregistrovat. Jakmile se moje nohy dotkly země, již jsem opět mířil dozadu. Něčeho si však nyní mohli všimnout. V mých očích se totiž aktivoval Sharingan. Byl jsem zhruba pět metrů od nich. V rukou jsem měl shurikeny, které jsem hodil po těch dvou. Mohli si však všimnout, že jsem neházel přímo na ně, ne všechny. "Sharingan Soufuusha Sannotachi" Řeknu a začnu je Shurikeny obmotávat, aby skončili přivázáni k sobě. Díky Sharinganu jsem navíc stíhal nejen pohyby Shurikenů, abych jejich pohyb mohl navádět, ale také jsem stíhal jejich pohyby, aby mi nestačili utéct. Cíl byl, aby skončili svázaní k sobě. Nepochyboval jsem o tom, že se mi to povede.
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Cvičiště č.7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště č.7   Cvičiště č.7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Cvičiště č.7

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Cvičiště 1
» Cvičiště č.8
» Cvičiště č. 1 - Začátky
» Cvičiště v lese
» Cvičiště u vodopádu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Konohagakure - staré-