Jeskyně poblíž Suny



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Jeskyně poblíž Suny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty27.03.15 16:56

Jediné místo, kde se dá vyhnout písečným bouřím. Nespadá přímo pod Sunu je asi půl hodiny cesty od vesnice. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty02.04.15 14:24

Pomalu ale jistě jsem se přiblížil k těmto jeskyním. Někde za mnou měl být také můj "společník" Arashi. Lehce jsem se poohlédl a tiše řekl: "Jeho chakru zde necítím. Musíme se rozdělit. Já půjdu do západní a ty do východní části jeskyně." No poté co jsem tohle dořekl, jsem zmizel ve své části jeskyně. Chvíli nebylo nic slyšet, ale poté šel uslyšet křik, Kurův křik. Co se stalo? Kdo ví.. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty02.04.15 14:39

Pomaly idem za Kurom. Jakmile mi povie čo mám robiť tak iba prikývnem a pomaly sa ostražito vydám smerom dodo východnej časti jaskyne. Započul som krik. Bola to halucinácia, Kuro alebo pasca? To som vedieť pravda že nemohol, ale ak to bola pasca tak nevyšla, pretože som dostal inštrukcie skontrolovať moju časť jaskyne tak som šiel. Krik som si stále premietal v hlave. Stále dookola som premýšľal či tam mám ísť, ale pokračoval som v ceste. Predsa len ak ja nemám na Kura a Kuro s niekým prehral tak nemám ja proti dotyčnému ani najmenšiu šancu a tak som ostražito pokračoval.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty02.04.15 14:58

Najednou jsi vstoupil do tmy. Kurův křik ustál. Nic okolo nebylo. Co však bylo na tomto místě zvláštní bylo to, že jsi mohl na své tváři pocítit škrábanec. I přes tvou písečnou obranu na zem dopadla kapka tvé krve. "Tvůj sensei je již mrtvý. Jak smutné." Zaznělo někdo ve tvém okolí a ty jsi mohl pouze slyšet hlas, který se rozléhal po jeskyni. Neviděl jsi ho. Nevěděl jsi kde je. Nevěděl jsi ani kdo to je. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty02.04.15 15:04

"A čo? Zomrel druhý sensei, zomreli týmovy spoločníci, je to pre niekoho podstatné? Nemyslím si"poviem kľudne a udržiavam v sebe Shukaka a ak ma vidíš tak si mohol vidieť ako mi prebliklo oko za oko shukakua. Fokázal som ho plne potlačiť a už len čakám čo sa bude diať. Tak aby ai si nevšimol som sa obalil pieskom. Obalil som sa do absolútnej onrany a iba som počúval čo hovoríš. Dokým by si nezaútočil tak si nemohol zistiť že je skoro nulová šanca sa ma teraz dotknúť, ale predsa len som ešte genin preto je tam malá šanca.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty02.04.15 15:12

Jediné co slyšíš na tvou reakci je smích. "Jinchuuriki, ještě ti chybí jedna věc na to, abych tě nedokázal zasáhnout." Neustálý smích tě mohl lehce vytáčet, ale Namaro sám byl pouze na úrovni Chuunina. Jediný důvod, proč si ho nemohl zasáhnou či vidět bylo něco, co ti zatím nemohlo být prozrazeno. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty02.04.15 15:52

"Hm zaujímave"poviem a stále stojím na mieste a nič nerobím. Mám stále okolo seba dosť piesku aby ma ochránil a premýšľam čo robiť. Premýšľam nad ďalšímy krokmy*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty04.04.15 1:50

"Slyšel jsi někdy o čepeli, která projde i přes tu nejsilnější obranu?" Ozvalo se v jeskyni a nakonec jsi opět mohl cítit lehké škrábnutí na tváři. Bylo jedno, že tě obalil písek, bylo to jako, jakoby tě řízlo něco co nevidíš. Jednoduše si bojoval s něčím, co bylo jako přízrak. "Takovouhle čepel mám." No, nakonec sis mohl všimnout chlapce, který stál s katanou v ruce. V jeskyni se zničeho nic zapálili svíčky. Katana toho chlapce svítila rudě a on měl po celé tváři lehký úsměv. Oči měl zelené a neustále si tě prohlížel. "Já jsem Namaro Aisui. Býval jsem Chuuninem, než jsem z jistých důvodů opustil vesnici, ale i přes to, by mě zajímalo, po čem jdeš?" Po tvé tváři zatím stékaly kapičky krve.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty04.04.15 8:20

Iba ťa pozorujem. Krv neriešim. Dávno som mal vymyslený plán. Nič som však nedal na sebe poznať a jednoducho som povedal "Ten kto sa skrýva v tme je zbabelec ktorý nemá na viac ako zabiť nepriateľa nevedomky, ale že to pochopil niekto ako ty? To som fakt nečakal*Poslednú vrtu som riekol provokativne a nenápadne som dával do skály pod námi piesok a tým som docielil, že som pomocou zárezov v skále nenápadne obkľúčil Namara pieskom, ale nič som nedal poznať aby som ho náhodou nevystrašil, ale je to už skoro jasné, že prehral.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty05.04.15 20:33

Zelené oči Namara tě doslova probodávali pohledem. Jeho rudě zářivá katana rozsekla vzduch a protlak vzduchu letěl k tobě. Nebylo to však něco zázračného. Pouze ti to rozcuchalo vlasy. Díra ve vzduchu však zůstala, byl to něco jako vír vytvořený pouhým seknutím. "Nic nevíš, jsi naivní. Ženeš se pouze za misí. Kdyby jsi však viděl do věcí hlouběji. No, moc inteligence si nepobral. Budeš stejný jako většina Jinchuuriki. Otupení sílou." 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty07.04.15 18:55

"Nie je to pravda, ja sa neženiem za silou, ale za tebou"poviem vražedne a nenápadne ti začnem obalovať nohy a nakoniec ti obalím aj ruky. Keby si chcel utiecť tak ťa zachytil piesok"Všade v okolí je už môj piesok si tu v pasti"poviem a zoberiem kunai a piesok ťa začne obalovať a väzniť.
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Jeskyně poblíž Suny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně poblíž Suny   Jeskyně poblíž Suny Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Jeskyně poblíž Suny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Sunagakure - staré-