Hlavní brána



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Hlavní brána

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní brána   Hlavní brána Empty18.03.15 22:20

Hlavní bránou denně projde tolik tváří že si to člověk ani nezapamatuje. U brány jsou 2 chuuninové kteří si zapisují každého kdo přijde, poté je zde na hradbách pár ANBU jednotek promíchaných společně s několika jouniny. Hradby jsou také celkově pokryty jednotkama Kumogakure, takže pokud by někdo zaútočil na bránu, vše se to sem nahrne.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 2:22

Cesta ze Suny sem trvala nějakou tu chvíli. Nebylo to však něco, na co tým Raki nebyl zvyklý. Celý tým tvořili totiž jen čtyři členové a to těch elitnějších shinobi z celé Sunagakure. Pomalu se objevili na dohled Kumogakurských stráží, avšak jejich chakra byla dost dobře tlumena. Vlastně senzibil o nich nevěděl dříve, než samotní strážníci na vlastní oči. Důvodem toho byl senzibil v tomto týmu, který skvěle skryl chakru svého týmu. No, tým Raki spatřil bránu. Každý člen měl na sobě masku, oblek ANBU a čelenku Suny. 
"Mitobe, skvělá práce. Zjisti kolik zde je jedotek." Prohlásil muž, který byl z těchto všech nejvíce ve předu, takže asi kapitán. 
"Ano, kapitáne, jak si přejete." Odvětil člen jednotky, nazvaný Mitobem. 
"Izuki, ty budeš mít na starost naší bezpečnost a pohyb ve vesnici. Jednoduše eliminuješ všechny, kdo by se o něco pokusili. Mitobe, ty mu budeš asistovat díky tvým senzibilským schopnostem." Opět promluvil kapitán, to už však byli skoro u brány. 
"A já?" Zeptal se člen, na kterého nevyšlo. 
"Ty Teppei zůstaneš tady." Řekl Izuki a zasmál se. 
"Teppei, ty půjdeš se mnou za Raikagem. Když se něco pokazí, můžu se spolehnout na tvou nejsilnější schopnost." No, nyní se tým zastavil před bránou a pohlédl na stráž.
"Bránu střeží dva nanejvýš Chuunini. Po hradbách slabší Jouninové, žádná ohromná chakra v okolí." Zašeptal jeden z členů kapitánovi. 
"Výborně, tak tedy.. Chuuninové, jsme tým Raki ze Sunagakure. Chceme navštívit Raikageho, posílá nás náš Kage. Je to pro dobro obou vesnic." Nějak se nezastavil a jen se ohlásil. Mávl rukou a pokračoval dál do vesnice, aniž by vyčkal na odpověď Chuuninů. Následoval ho také muž jménem Teppei. Mitobe a Izuki zůstali u brány. "Prosím o zbytek se postaráme my dva, pokud je potřeba vyplnit nějaké formuláře." 
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 2:32

Bylo pěkné jejich žbrblání. S čím ale nepočítaly byl Tokoi, který měl skvělý sluch, sluch mu ale nahrazovala jeho němota. Dokázal ale mluvit myšlenkami, díky jeho senzibilským schopnostem. Promluvil ke kapitánovi na hradbách svojí myšlenkou která proletěla mezi nima. Eliminuješ? To si vážně myslí že je jen tak necháme pobýhat po vesnici? Asi se zbláznili. Už byly dole a dva z nich chtěli projít vpřed. To se jim ale nepovedlo protože vedle jejich kapitána se objevil muž s maskou který mu klepl na rameno. Aby bylo jasno. Jste z jiné vesnice a chcete navštívit Raikageho, že? Předpokládám že vy budete vůdce tohoto týmu,když za něj mluvíte. Proto půjdete sám. Raikage musí být v kompletním bezpečí. Dále bych vás prosil o odzbrojení. Stačí jen vás, ostatní přeci jen zůstanou tady a výbavu si můžou nechat, kdyby jsme náhodo něco chtěli zkusit. Kolem kapitána který mluvil byly ještě dva ANBU který se na sebe po jeho posledních slovech podívaly. "Bože" Pomyslel jeden z nich. Kapitán se snažil zavtipkovat, bohužel jeho humor nikdo nikdy moc nepochopil a proto se smál sám. Samozřejmě vtipkuji. Nic zkoušet nebudem. Ale to že půjdete sám a neozbrojen myslím vážně. Řekl a přitom se pod maskou usmál. Ani jednou se na toho muže nepodíval a koukal stále dopředu. Přes jeho humor to byl člověk s vážností v hlase.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 3:16

Plány nevyšli jak Shu - kapitán Raki očekával. No svou katanu tedy odložil a podal jí Teppeiovi. 
"Však ty to sám zvládneš. Prozatím ti přenechávám velení." Řekl kapitán a vydal se tedy směrem k Raikagemu. Ostatní členové, již bez kapitána čekali u brány a dívali se na dva Chuuniny, kteří to tam hlídali. 
"Teppei, nechybí ti ty doby, kdy jsme byli Chuunini?" Zeptá se opět s humorem Izuki.
"Už si to ani nepamatuju." Odvětí mu Teppei a nakonec se zapojí i třetí člen týmu. 
"Nepřišli jsme sem vzpomínat." 
"Ale no ták, Mitobe-kun, nebuď pruďas."  
Po chvíli všichni tři utichli a ten nejvyšší z nich přišel před ty dva Chuuniny. 
"Jaké je to u vás ve vesnici?" 
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 3:23

Byla celkem úleva že vše proběhlo bez problému. Také, ještě aby problém dělaly. Byly pouze čtyři. No, když se jejich kapitán vydal pryč, odešel s ním i jeden člen ANBU, na kterého kývnul kapitán. Byl něco jako dozor, kdyby náhodou. No, ANBU ze sunagakure se začaly bavit o časech genina a kapitán se samozřejmě přidal. To já jsem chuunina přeskočil a rovnou jsem se stal Jouninem. Řekl nafoukaně a poté řekl že ten muž že nepřišli vzpomínat. V tu chvíli se zde objevil další ANBU. Přesně tak. Nepřišli jste sem vzpomínat. A ty tady taky nejsi pro to aby si vzpomínal, Kioshi. Řekl muž s hrubým hlasem jako ocel. Zajímalo by mě ale, proč tu tedy jste, když né kvůli vzpomínání. Řekl už s klidnějším hlasem než předtím, přesto vážně.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 3:33

Jejich kapitán byl řekněme více přátelský, než zbytek. No na jeho přeskočení z Genina na Jounina zareágoval pouze Izuki, který se pod maskou jen usmíval. 
"Tak to je super, já byl z akademie přidělen na výcvik ANBU a tam jsem již zůstal. Je pravdou, že jsem byl dlouho na úrovni Chuunina, ale zkoušky jsem nikdy oficiálně nedělal." No, když domluvil ke kapitánovi Kumogakurských ANBU, přidal se i Teppei.
"Nikdy jsem nebyl oficiální shinobi, když jsem se přidal k Suně, rovnou jsem nastoupil jako ANBU, řekněme, že jsme trochu jiný tým, než obyčejné týmy." 
Když nezbývalo už moc slov co říct, zakročil Mitobe.
"Děláte jako by jste to měli lehké, idioti." 
Teppeie jeho slova nezaskočila, ale i tak k němu přistoupil a trochu ho pošťouchl. 
"Jsi z rodiny našeho Kazekageho, ty jsi to měl zajisté nejtěžší." Tohle však nemysle Teppei zle, pouze chtěl trochu odlehčit Mitobeho chování. No, Izuki se zadíval na ANBU, který pronesl větu, proč jsme vlastně tady. "No, je to tajná mise. Pokud uspěje, budete mi říkat KAPITÁNE, pokud ne, kdo ví co se stane." Na to slovo kapitáne si dá velký důraz, avšak nakonec se začne smát. Je jasné, že to nebral moc vážně. Narozdíl od normálního ANBU týmu byl tenhle tým něčím zvláštní.  
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 3:46

Kioshi se přestal smát když je poslouchal a poté odpověděl muži co se před chvílí objevil. S tebou nikdy nebyla sranda Doriu. Proč si takoví? Mohli jsme si pěkně pokecat s přáteli ze Sunagakure. Poté už byly oba ticho. Nechali mluvit muže ze Sunagakure. Kapitáne říkáš? No, jak vidíš autorita tady Doruimu moc neříká. Řekl Kioshi komicky a šťouchnul do Doruiho. Sklapni Kioshi, prosím. Kioshi poté kouknul na ty tři a řekl potichu. Vidíte? Je to hňup a není s nim vůbec sranda! A takhle to mám každý den. Najednou Dorui přešel trošku blíže k Izukimu. Říkáš Kapitán? Řekl s chladem v hlase, popravdě Dorui nebyl zlý, jenom moc nechápal ironii, nebo třeba srandu a prostě byl takoví.. Bez duše.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 3:58

Izuki se zadíval na Doruiho a povzdechl si. "Mise jsou pro tebe všechno, že jo?" Zeptal se a následně upjal svůj zrak na oblohu. 
"Děláš, jakoby pro tebe ne, Izuki." Dodal suchar týmu Mitobe. 
"Je pravdou, že jsem splnil již spoustu misí za každou cenu, ale nikdy jsem neztratil člena týmu." Pohled nyní směřuje k Mitobemu.
"To je tím, že jsi v týmu s náma" Zasměje se Teppei. 
"I tak, říkají ti Dorui? Nikdy by si neporazil S-rankového shinobiho, ne bez důvtipu." 
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty04.04.15 4:07

Dorui se na něj podíval s pohledem, z kterého byl vidět úsměv pod maskou. Tohle si myslíš? V něčem je pravda. To ti neberu. Ale mise pro mě opravdu nejsou všechno. Vším je pro mě má rodina. Jeho rodinou byl myšlen jeho ANBU tým, v kterém byl. Ti chlapci mu hodně daly. A popravdě začínal chápat že život není jenom o povinnostech, ale někdy je také lepší když je v něm trochu zábavy. Která se mu dopřávala skoro od všech. Víš, nic o mě nevíš a dokázal si zde vyslovit velmi prozíravá slova, která možná byla vcelku zbytečná. Řekl s důrazem. Ale nechci zde nějaký konflikt. Ptal si se mě jestli mi říkají Dorui? Ano, to je moje jméno. Řekl s příjemností v hlase a podal mu ruku. Kioshi se nestačil divit jeho gestu s údivem na něho zíral.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty05.04.15 20:05

Atmosféra byla zdá se být v pohodě. Tedy do doby než se v dálce objevil kapitán týmu Raki. Vracel se s neutrální zprávou, co však zanechal v této vesnici byl senzor. Na co? No, nejspíš pro dobro Suny. Kdy ho umístil neví ani on sám, jelikož mu prostě úmyslně upadl z výstroje. No, když se přiblížil k bráně, ostatní z týmu zmlkli. 
"Odcházíme" Řekl a celý tým se dal na odchod do Suny. 
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty05.04.15 20:34

Poté co Kapitánovi ANBU ze suny vypadlo něco z kapsy to ANBU který ho doprovázel sebral a okřikl ho. Hm, pane.. Něco vám vypadlo. Řekl s úsměvem, který přes masku stejně nebyl vidět a pokračoval dál. Poté co odešli se daly ANBU do debaty, už na hradbách a ANBU který doprovázel jejich kapitána začal vyprávět. Fůha, ještě že jsou pryč. Ten jejich kapitán byl totální idiot. Navíc mu něco "vypadlo" u slova vypadlo udělal rukama uvozovky z kapsy. Bůhví co to bylo. Řekl a zasmál se, na to ty 2 co debatovaly u brány řekli. Kapitán debil, ale ostatní celkem pohodáři.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/


Sponsored content
Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Hlavní brána

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Brana do Iwi
» Brána a hradby
» Brána do Konohy
» Severní brána
» Brána do Sunagakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Kumogakure - staré-