Brana do Iwi



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Brana do Iwi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty16.03.15 9:37

Brana do Iwi Images?q=tbn:ANd9GcRzibIW2nLazWxCHODJtZKW__ULjKLMkLpvxvsDdNg2oXEsKNqYcg
Vstup do vesnice se velmi obtížně hledá. Vede k ní jedina cesta, ktera se da mezi skalisky využívat. Přímou hradbu vesnice nemá, protože ma přírodní obranu. Branu hlídají na střídacku dvě dvojice Chunin a Jounin.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty20.03.15 22:10

Nudááá Nudááá. *říká si na cestě do Iwy. Konečně dorazil k bráně a pozoroval úžinu, která vedla do vesnice. Viděl nějaké shinobi, kteří byli na hlídce.* -Áááách.. Pořád to samý. Nevím už co tady dělat. Mise nikde, zábava žádná. Tahle vesnice je snad vymřelá.- *Vstoupí až do vesnice. S přístupem neměl problém, protože je genin této vesnice. Snad jen musel odrazit několik otázek na to, co tady dělám bez senseie a jiné, ale to nebyl takový problém. Šel přímo do ulic se jen tak porozhlédnout.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty21.03.15 17:29

Maia sedela ve sve pracovne a zarizovala si papiry. Do zad ji prazilo slunce az ji to zacalo lezt krkem. Odlozila pero, protahla se a vstala. V rohu vzala svoje kopi, pripevnila si ho na zada a odesla. Prochazela se ulicemi Iwi a zdravila prodejce, vesnicany a shinoby, ktere mijela. U sveho oblibeneho stanku si koupila maso na spejli. Neodesla od stanku dokud si od ni nevzal penize. Nic za to nechtel. Jeste se parkrat zakecala nez dorazila na kontrolu k brane. Tam potkala jednoho z novych geninu. Ahoj, ty budes.. ehm.. Nomi, vid? Copak si delal mimo vesnici sam? zeptala se ho klidnym hlasem. Nebyla v tom zadna znamka hnevu, ale pouze zvedavost. Rada ma prehled o tom, co se kde deje. Nehodla opakovat minulost.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty21.03.15 19:12

*Když už nečekal, že se může stát něco zajímavého, zničehonic viděl Tsuchikage před sebou, která na něj dokonce promluvila. Nahlas polkl a nevěděl co říct. Proto ze sebe vypustil trochu koktavým hlasem.* Tsu-tsuchikage-sama.. O-o-omlouvám se... Nebyl jsem nijak daleko. Pouze jsem šel na procházku mimo vesnici. Zde se nic neděje a já nemám co dělat. Možná bych se měl i vrhnout na nějakou misi mé úrovně nebo být nějak užitečný. A opravdu se nepletete. Jsem Nomi z klanu Ōnoki. Jste ještě moudřejší a i krásnější než se o vás vypráví. *Moc nevěděl jak se v takové situaci zachovat, tak zkoušel menší zdvořilost s kapkou komplimentů.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty21.03.15 21:49

Zalíbí se jí jeho nervozita. Ale jestli mě potkavá až v tomhle věku poprvé... Měla bych začít chodit na akademii a bavit se s budoucími Shinoby. zamyslí se. Zapíše si to v hlavě a věnuje se opět Nomimu. V pořádku, nic se neděje. Hlavně, že jsi vpořádku doma. s tou nudou ma nejspis pravdu. Něco mu najdu. To máš asi pravdu. Zastav se u mne v pracovně. Mám už seznam týmů a představím ti tvůj tým (zatím bude NPC, než budou lidi.) Dostanete i svou první misi. začervenala se a projela si rukou vlasy při jeho slovech komplimentu. Ale nech toho, prosim tě. Ještě mě přivedeš do rozpaků.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty21.03.15 22:02

Mnoo.. V pořádku jsem, ale asi brzo umřu od toho nic nedělání. *Vylsechne si její zprávu o týmu a tak se zaraduje.* Parááda. Budu moc rád. A kdy se vám hodí, abych dorazil ? Abych vás třeba potom nerušil. *Usměje se na ni. Jakoby jeho nervozita pomaličku ustupovala a nahradila ji dětská radost z nových informací.* Doufám, že budu moci udělat to nejlepší pro to, aby byla vesnice i vy v pořádku. *Opět se usměje dětskými tvářemi a potom ji už jen skoro zamilovaně pozoruje.* Ale vždyť to tak je. I u nás v klanu se říká, že jste ozdoba naší vesnice. *řekne to docela prodlouženě a dost při tom otevírá pusu.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty22.03.15 11:36

Zastav se kdykoliv budeš mít čas. Kdybych tam náhodou nebyla tak se neboj. Vím o tobě a dorazím hned. usměje se. Libí se jí jeho dětská radost. Jako když malé dítě dostane zmrzlinu po hrozně dlouhy době. Jenže v těhle případech je to někdy špatný. Čerstvý geninové jsou natěšeni na jejich první pořádnou akci, ale pak se vrátí psychicky poznamenáni či nohama napřed. Věřím, že určitě budeš. Hlavně na sebe dávej pozor. jeho zamilovaný kukuč je fakt úchvatný. To se s kage opravdu nikdy nesetkal? Tak u vás tedy vyřiď, že jsem poctěna a někdy se zajdu podívat a pozdravit.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty22.03.15 12:40

Mnooo dobrá.. Ale co brání tomu, abych přišel přímo teď.. Nebo.,. Koneckonců jste tu vy a co by tedy bránilo v tom k vám skočit a mrknout se na to. Nebo máte teď jiné plány ? Mohu vám s něčím pomoci nebo tak. *Opravdu chtěl být dost nápomocný hlavně Tsuchikage. Navíc když měl tu čest konečně ji poznat z takové blízkosti tváří v tvář. Vždy ji jen viděl z dálky, když byly nějaké oslavy. Ale nyní tu stála před ním a on pořád nevěděl co dělat.* Nevím komu bych to vyřídil. Moc lidí od nás nepoznám, protože vlastně ani nemám rodinu. Jsem prostě jenom cvičený pokud bych měl náhodou nadání. *Usměje se a pak se kouká do země a nervozitou z ní hrabe nohou v zemi.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty22.03.15 14:25

Hm, velmi zajímavá otazka. Co tomu brání? Váš sensei je zrovna na misi. Čeká se až ji dokončí a pak se vám bude věnovat. Ale ma A-rank chvíli to potrvá. Hned jak se vrátí dostane vaše složky, aby se s vámi seznamil. Zatím se budeš moct seznamovat se zbylími členy vašeho týmu. snažím se mu vysvětlit jaká je zrovna situace a proč to nyní nejde. Určitě to pochopí a vezme to. Jednou takhle třeba bude čekat na tebe a také budou takhle netrpěliví. zasměji se a nadnodim si Nagai trochu aby se mi uvolnolo rameno.
Trochu mě překvapí co pak poví.Nenech se diky řečem jiných lidí zdemotivovat. Ty sám víš na co máš a v čem jsi dobrý. To víš jen ty a nikdo jiný. A nevnucuj to nikomu. Sám  se zdokonaluj v tomhle a oni samy uvidí, že jsi dobrý. A začnou tě potom uznávat. A má-li se u tebe projevit i tvé.nadáni, tak se prokeví ve správný čas. Každý to tak má a záleží právě, jak se k tomu postaví. A každý, kdo je ochotný bránit zemi né proto, že musí, ale proto, že ji má rád, tak je pro ni přínosem. vysvětlím mu to a dávám mu chvíli na to, to vstřebat.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty22.03.15 14:53

Takže vy už pro mne máte někoho, kdo si mě vezme do parády ? Tak to je super. Chci říct tedy... Že je moc rád poznám co nejdříve. Doufám, že mě přijmou, abych nemusel být potom outsider ve svém týmu. *Je nadšený, ale pořád se snaží i držet trochu v klidu, když tu takhle stojí před takovou autoritou jako je Tsuchikage.* A co máte v plánech vy Tsuchikage-sama ? Jaké jsou vaše plány ještě dnes ? Máte hodně práce. Určitě jo, protože tohle musí být hrozně náročný post že ? *Vyzvídá, ale usmívá se přitom. Potom si vyslechne co mu Tsuchikage říkala a skoro se rozzářil.* Nejspíše budu muset i doma vyřídit, že kromě vaše krása se vyrovnává i vaší moudrosti.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty22.03.15 15:17

Ano tým máš a doufám, že se budeš snažit abys.mě nezklamal. zahraju mu trochu na city aby se opravdu snažil. Přece jenom si to tyhle děti vezmou a opravdu se snaží, aby nezklamali. Určitě dá i na sebe pozot.
Nejrafši bych si zalezla někam sednout k dobrému jídlu a pití, ale povinností mam opravdu hodně. během odpovídáni se otočím k hlídce a prohližím si záznamy průchodů. Nic zajímavého a tak to podškrábnu a věnunk se zase NomimuAle no tak.. To není z moudrosti, ale z vlastní zkušenlsti. Taky jsem byla mladá a i když v tvém věku o kousek zkušenější, tak jsem byla ale lehkomyslná a nehleděla jsem na následky svého chování. A i přesto jsem teď kagem. Věřím, že když budeš chtít a snažit se dostaneš se vysoko.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty22.03.15 15:27

A proč vlastně vy sama nemáte tým ? Určitě by se i vám hodila na misích pomoc od přátel, kterým věříte. Nebo se mýlím ? *zeptá se a potom ji pozoruje při tom co dělá a pak odpovídá na jednu s jejích vět.* Uhhmmm.. Pokusím se být co nejvíce nápomocný, ale zatím jsem ještě jenom jak se to říká.. Mladé kuře ? Jo asi tak. Ještě ani nevím jak budu v tom týmu schopný. *Doposlechne si její poslední slova.* Ať jste byla jakákoliv, musela jste být i tak skvělá. Nebo spíše *zastydí se a podívá do země* Tedy aspoň já si to myslím, protože mi přijdete opravdu jako nejskvělejší shinobi, jakého znám. O tom jestli se dostanu nízko nebo vysoko bude záležet od toho, jestli se projeví nadání mého klanu u mě. *Trochu zvážněl a ztratil se na chvíli ve svých myšlenkách.*
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty22.03.15 17:03

Zavrtím hlavou Pojď projdeme se. povím a vyrazím pomalu směrem do ulic Iwi. Vyjdu pomalu z parceli kolem brány a vcházím na náměstí s Nomim v patách. Něco ti povím. Dobře mě poslouchej a uchovej si to. Pak bude na tobe jam s tim naložíš. odmlčím se nachvíli aby mě doběhl a soustředil se na mě.
Ja si nemyslím, že jsem byla skvělá. Právě naopak. Byla jsem moc namyšlená. Ze začatku jsem si nevěřila a tak jsem se to snažila maskovat za nevychovanost a ignorování rozkazů. Byla jsem doslova spratek. Spousta misí skončila jinak, než bylo zamýšleno a také ne vždy dobře. Opravdu když se teď podívám na svůj postup životem tak až posledni roky jdou. Ty jsi ješte mladý a můžeš se rozhodnout jaká bude tvá cesta. A to že u tebe ještě neprojevilo nadání klanu, neznamená, že v tobě není. U spousty Shinoby se jejich dědičná vlastnost projevila v pozdějším věku a stali se z nich skvělí Shinoby. Pak sou někteří, u kterých se projevilo až moc brzy a nedopadlo to zrovna dobře. Vše má své klady i zápory. Pokud nemáš zatím dědičnou schopnost tak se jí nesnaž probudit násilím. Zaměř se na vypilování stávajících schopností. zastavím se na chvíli a koupím dvě masa na špejly a rozdělím se s ním. Zakousnu se do své a pokrqčuji v chůzi i ve výkladu. Slunce dosáhlo vrcholu dne a pálilo z vyšky na nás. Ty by ses teďka zaměřil na KG, ale stale ho nemáš a teď přijde první boj a co budeš delat. Bez pardonu bys dostal na zadek. zastavím se a dojim posledni kus masa. Kouknu se na něj a prohodím něco co  by ho mohlo zajímat. Pokud budeš míz zájem kdykoliv řekni a pokud budu mít možnost a čas pomohu ti s treninkem. Ale ujišťuji tě, že tě nebudu šetřit.

(Napis na trhovou uličku)
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty03.04.15 11:39

ANBU tým Kappa


V převlečení za farmáře dojde skupinka 12 ANBU před brány Iwagakure. Na sobě nemají sebemenší znak vesnice, ze které by přišli. Místo toho mají glejt svobodných farmářů, jež ukradli od farmářů, kteří sem skutečně šli. Tento glejt mělo mnoho farmářů, kteří do vesnice sváželi jídlo, takže si strážci brány jen těžko mohli zapamatovat, zda-li tu již někdy byli nebo ne. S sebou vezli dva vozy plné jídla, jako je obilí, ovoce, zelenina atd. Vůdce této skupiny, jméno na misi Namaro, se zastaví u strážců brány a předloží jim glejt, díky kterému by je měli pustit do vesnice. Jedná se o nejlepší ANBU jednotky Konohy, jsou cvičení k tomu, aby nebyli moc nápadní.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty03.04.15 14:07

ANBU
U brany diky nedávný situaci hlídkují členové Anbu. Jakmile se l braně začne přibližovat skupinka lidí, všichni se postaví do obrané pozice připraveni bránit vchod. Před jednotky vystoupí velitel a zvedá ruku.Dál ani krok! Pokud chcete odtut odejít živí. To je poslední varování. Otočte se a opusťte tuto oblast. poví a vytahuje meč. Z důvodu nepříjemných teréních podmínek je ve skupině strážců i několik senzibilů. Ti hned poznali, že farmáři to nebudou a glejty, které ta skupinka vytáhla, nechali díky slabším technikám fuutonu roztrhat. Veliteli. Jsou to ninjové. Nejspiš Anbu z jiné vesnice. zvolal k veliteli. Ten se okamžitě zařadil mezi své muže, připraveni na boj. V tu chvílo před jejich řady dopadne Tsuchikage. A to v dost nepříjemné náladě.

Maia
U brány uvidím srocení mích lidí a nějakých týpků v kápi. Podle chování senzibilů mi dojde, ze to nebudou asi jen tak nějací obchodníci. Vybrali jste si opravdu nevhodnou dobu sem přijít a otravovat. A pokud máte v plánu vidět ještě někdy svou vesnici, tak vam říkám zmizte!! Nemám na vás náladu a nebudu mít ani slitování. pomalu na ně zařvu vynervovaná a zatočím Nagai kolem svého těla a hrot namířím na pravděpodobného vůdce skupiny. Akorát mě zdržujou. Udělam s nima krátkej proces. řeknu si a čekám na reakci.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty03.04.15 18:40

ANBU tým Kappa


Podcenili náš tým, ale pravdou zůstává, že i my jsme podcenili jejich senzibily. Člověk by řekl, že lidi, co žijí v jeskyních půjde lehce obelstít, ale opak je očividně pravdou. Tým Kappa se stáhl k vozům, které s sebou přivezli a tak stejně i Namaro. Vypadalo to skutečně vážně, velmi vážně. Očividně byli obě strany rozhodnuty bojovat, takže jistě dojde k tomu nejhoršímu. Pánové, ukážeme jim, s kým mají tu čest. Pronesl Namara a všichni si chytli svůj oblek u krku, který jedním trhnutím roztrhly a odhalili, co pod ním skrývají. Na sobě měli však něco jiného než čekali obránci vesnice. Pod jejich oblekem... byl další oblek. Jednalo se o jakousi černou zbroj a ačkoliv vypadala lehce, pravděpodobně byla velmi tvrdá. Nejsme z žádné vesnice. Jsme z organizace Yoake a přišli jsme k vám z dobrodinných důvodů. Tady máte, vozy jídla a obilí! Berte! Je to jen a jen vaše. Nežádáme od Vás ničehož nic... Přijeli jsme, protože jsme si všimli... kouře... Dopoví jednu krásnou pohádku Namaro a ukáže za bránu, kde se line silný kouř, pravděpodobně z nějaké budovy. Přišli jsme vám pomoci... Dodá Namaro a natáhne ruku na znamení míru k Maie. Bylo jasné, že mu ji jen tak nepodá, nepůjdou-li k sobě oba dva. No každopádně dokud nedojde ona až k němu, nehodlá jít on k ní blíže.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty03.04.15 19:44

Jsou trochu naivní. Po dnešku moc lidem nevěřím, a on přijde  s touhle pohádkou. Svou zemi znám dobře, a nikde sem je neviděla. Navíc by jim trvalo mnohem déle se sem dostat, takže další bod proti nim. Moc děkuji, ale pomoc nepotřebujeme. Máme vše pod kontrolou. podívam se letmo do vesnice a zpět. Rukou, ketrou mam za zády, dám znamení svým lidem, ať připraví svitek s nakresem krajiny u brány. Věnuji si dál návštěvníkům. Pokud jste tedy na zachrané cestě, proč jste až po zuby ozbrojení. Pohádka dobrá, možná si jí měl víc připravit. kolem mě proletí svytek, ktery se za letu rozmotal, popadnu ho a polozím ho na zem s rukou na nakresu. Doton:Uitenpen tohle všechno se odehraje během dvou vteřin. V následující chvíli se všude kolem nic vytasí do výše skály. Rozdělí je to do mnoha skupin a některé to zasáhlo už při výstupu. Já s mími lidmi stojíme u několika vchodu do toho bludiště plného pastí. Rozdělíme se do skupin po třech, jen na jdu s jedním a vlítneme dovnitř. U brány zůstala hlídka 6 lidi. Mí lidé se v tomto bludišti orientují i po slepu. Nutím je v tom trénovat.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty04.04.15 0:38

ANBU tým Kappa


Podařilo se nám to. Dohnali jsme Tsuchikage k útoku. Přesně jak řekl Areton, tak se stalo. Ve zprávě zmiňoval, že na nás zaútočí a to byl přesně náš plán. Potřebovali jsme, aby zaútočili první. Byla to záminka k vyvolání války. A jak se dalo čekat, v intrikách nebyla Maia ani vůbec dobrá. Zaútočila na nás, to nám hrálo do karet. Na příštím Summitu Kagů tím dostaneme převahu a většina velkých vesnic půjde do války proti Iwě. Bylo to podlé, ale takový Areton byl. Vždycky promýšlel více kroků dopředu, což na něm Namaro obdivoval. Už tohle byl důvod, proč bychom mohli vyhlásit válku, ale... to by nebyl Namaro, nebyla by to zábava. Dohromady šlo k bráně dvanáct ANBU jednotek, ale nebylo nás tu jen 12. Bylo nás tu 13. Ten poslední stál v úkrytu před branou a sledoval to všechno z dálky. Byl to Hyuuga. Vidět skrze tuto chatrnou techniku pro něj nebylo ničím. Pomocí vysílačky mohl sledovat vše z bezpečné vzdálenosti a navíc informovat tým uvnitř prakticky o všem, včetně nahlašování pastí. Nakonec to byla Maia, kdo skončil v pasti, v pasti ze lží a intrik. Tak naivní...
Když skály vyjely ze země, rozdělili tým 12 členů na tři skupinky po 4. Když skály vyjížděli, stihli se stisknou do formací blízko sebe, zády k sobě a každý se díval na jednu světovou stranu. Díky rychlým reakcím ANBU jednotek se při výstupu skal nikomu nic nestalo.


1. Skupinka- Namaro, Shinji, Asuma a Ryuuk
Kolem nich se zvedly skály a zůstaly uvězněni v něčem, co trochu připomínalo jeskyni, byl tu jen jeden vchod. V rukou třímali kunaie, zatímco si jednou vjeli pod zbroj pro sluchátko, které v sobě mělo zabudovaný mikrofon, který se zmáčknutím tlačítka aktivoval. Jednalo se o elitní ANBU jednotky, žádný rádoby Béčka. Maia bude mít sakra problém s poražením těchto můžu i s pomocí ostatních ANBU jednotek. Asuma byl z klanu Yamanaka, tudíž skvělý senzibil a pán mysli. Kdyby selhali vysílačky, on nesměl. Maia ještě přesně nevěděla, s kým má tu čest, ale to se již brzy měla dozvědět. Ozvalo se šumění z vysílačky a Hyuuga od toho místa sakra daleko jim prozradil, jakým směrem jdou jednotky, které se je snaží eliminovat. Namaro se podíval na svůj tým, který jen přikývl, načež se zeptali, zda-li tu jsou někde skryté pasti, které by díky Byakuganu velmi lehce viděl, měli štěstí, protože tu žádné nebyly. Ani lístky, ani lanka, ani makibishi, zkrátka nic. To hodlali využít. Věděli, že je jednoduchý způsob, jak se odtud dostat, vrchem a nebo spodem. To byla slabina každého skalního bludiště, nejen u techniky, ale také v přírodě. Namaro složil pečetě ruku vymrštil ke stropu. Kirigakure no Jutsu! Po jeho slovech se mlha začala vytvářet všude v jeskyni a nakonec se vylila z jediného východu ven, takže začala plnit skály mlhou, jednalo se o poměrně velký komplex, nebyla schopná ho zaplnit celý. Důležité však bylo, že mlha nasycená jeho chakrou dokázala obelstít pravou polohu jeho samotného a také jeho lidí před senzibily. Co se však v mlze dělo dále? Je moudré vůbec do nějaké takové jeskyně plné mlhy chodit...? Jistě to nahánělo strach v řadách protivníků.


2. Skupinka- Neji, Masashi, Yuno, Yuki
Tito čtyři ANBU na tom byli asi nejlépe. Jejich pozice a složení bylo více než ideální pro rychlé a smrtelné útoky. Yuno a Yuki, byli to dva šermířky, jež ovládali svoje zbraně lépe než své pohlavní orgány. Masahi byl uživatelem iluzorních technik a shodou okolností byl jedním z posledních členů klanu Kurama, jež byl známý pro jejich iluzorní techniky. Nechvalně známý démon, který se u některých členů v klanu rozvinul potrápil i Pátou Hokage. Stejně jako předchozí skupinka, i oni byli předem upozorněni na příchod nepřátel, tak stejně jako na pasti, kterých tu bylo vskutku požehnaně. Nejméně čtyři byli v okolí. Cesty k tomuto týmu byli dvě, takže si dva ANBU vzali jednu cestu a dva tu druhou. Masahi složil pečetě na plošné Genjutsu, jímž dokázal měnit krajinu v dané oblasti a prakticky vše, co do ní vstoupilo. Ačkoliv senzibil mohl poznat, kde se nachází, nemohl přijít blíže, aniž by se chytil do Genjutsu. V této iluzi byly všechny čtyři pasti aktivovány a tým zdecimován, ležel však živý na zemi, pod nimi však byla obrovská louže krve. Stačilo je jen dorazit. Ve skutečnosti byli jednotky přilepeny pomocí chakry na stranách skály, jak jsem již říkal, dva a dva u každé vstupu. Tady jistě spousta protivníků zemře, pokusí-li se přijít blíže.


3 Skupinka- Nawaki, Kenji, Matado, Asamir
Tato skupina byla uvězněná uvnitř toho komplexu, takřka v jeho srdci. I oni byli informováni o blížících se nepřátelích a o pastích kolem nich, těch tu bylo asi dvacet udělat jen deset kroků by bylo nebezpečné. Jednalo se o kruhové vězení, do kterého taktéž vedla pouze jedna cesta, tady to však hrálo do karet protivníkům. Nebylo toho moc co dělat. Odejít jinam nemohli kvůli pastem. Stačil jeden výbušný lístek a sesypalo by se to tu všechno. To však bylo to, na co tato skupinka čekala. Kdyby se to tu totiž celé zřítilo, mohli by po padajících kusech obrovských kamenů vyskákat nahoru a tudíž ven. Pokud tedy chtěli protivníci skutečně bojovat, museli sami zrušit pasti, jinak by mohli působit kontraproduktivně. Jdeme na to! Zavelel Nawaki a všichni čtyři složili pečetě. Na jakou techniku? To byla otázka... To se však všichni brzy dozvědí... všichni...
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty04.04.15 1:25

Čtrnáct lidí vběhlo do bludiště ve skupinach peti vchody. Všichni měliinutu na to se dostat na bezpečné místo, které leželo přesně minutu od vchodu do bludiště. Když doběhnu na místo se svým společníkem, přes senzibilské svhopnosti mi oznámí, že dorazili i ostatní. Vytáhnu svitek, kterej položím na zem. Ten znázorňuje celou oblast bludiště. Jsou na něm vidět pozicě všech nepřátel. Vytáhnu pero, kterým zanesu okolo míst kde jsou ninjove z konohy další past. V tu chvíli se na ně sesype sprška kunaií. V srdci bludište padali Kunaie i s výbušnými lístky a celou tu oblast zakryla skála. Výbuch zavalil východy a celej strop se na ně zřítil v jednom obrovském balvanu. Když otřesy ustali, vyrazili tými dál. Ještě předtím než se vydám na cestu napíšu a pošlu zprávu svým jednotkám u brány s rozkazem.
Ja se senzibilem dorazíme k srdci bludiště. Stojime před zavaleným vchodem. Pasti,  které tam byli přispěli k zavalení a k větší destrukci. Kolega mi oznamí, že jsou tam známky chakry. Stačí se tam dostat a dodělat je. Položím ruku na stěnu, kde se otevře boční cesta do jeskyně. Proběhneme jí stojíme čelem do prostoru, připraveni zaútočit.
Mezitím další dvě skupiny dorazil k druhé skupině. Hned poznali, že jsou v genjutsu, protoženby dokázali popsat cele bludiště z paměti a uvolnili se z něj navzájem. Každá skupina u jednoho vchodu čímž se dostali do peměru 3:2. Z obou skupinek vyšle ninja s elementem na oheň obrovskou ohnivou kouli do jeskyně, kde se střetnou a vypní jí celou ohnivými jazyky.
V tu chvíli zbylé dvě skupinky se střetli u místa kde začíná mlha. Jeden rozvybe obří vějíř, krví přes něj udělá čáru a švihne do mlhy. Fuuton: kiri kiri mai. z dýmu vyletí lasice s čepelema, která rozvíří mlhu a tahne za sebou větrné ostří, které rozšlehá vše živé i neživé, na co narazí. Vydají se za ní už po vyčištěné cestě.
Z vchodu, do kterého jsem vběhla vyletí zpráva. Příkaz pro dva členy anbu, aby se odebrali ke skalám v okoli a tam předali zpravu osobě, na kterou tam narazí.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty07.04.15 22:32

ANBU tým Kappa


1. Skupinka- Namaro, Shinji, Asuma a Ryuuk


Větrná lasička vběhla do "jeskyně" a skutečně rozvířila mlhu, zatímco si sama mířila skrz prostor. Jak to však bývá, dostat kouř z lahve je obtížný úkol i pro zkušené kuřáky, jak tedy dostat mlhu z "jeskyně"? Pravdu je, že jak prorážela mlhu, odrážela ji do stran, jenže mlha neměla kam jít, takže mlha spadla brzy zpátky. Co však mohli ANBU jednotky slyšet byl náraz a pád kamení. Co se tam dělo se však nejspíše nedozví. Bylo zde dost protivníků a jediný vchod dovnitř nebyl ani tak moc velký pro nějaké kličkování. Polovina ANBU se otočila proti svým vlastním s úmyslem je zabít. Proč to však udělali? Jak prosté. Kdyby zde mlha nebyla, viděli by, že Asuma má složenou pečeť zcela typickou pro klan Yamanaka. Shinranshin no Jutsu, tak se tato technika jmenovala. Velice silná a účinná technika sama o sobě. Co však bylo smrtelnější byla její kombinace s mlhou a senzibilskými schopnostmi Asumy. Věděl moc dobře kde jsou, stačilo jen trochu začít vnímat chakru v mlze. Za ním stál Shinji skládající pečetě, následně ze svých úst vypustil z úst širokou fuutonovu břitvu, která se mlhou takřka neslyšně a neviděně pohybovala proti zaneprázdněným ANBU jednotkám, jen ztěžka mohl tuto kombinaci několika technik naráz přežít, rozhodně ne všichni, moment překvapení hrál do našich karet. Hyuuga dále sledoval dění z dálky a také si všiml dvou ANBU, kteří v okolí skály stáli, ještěže stál daleko od toho dění tam. Zároveň je upozornil, objevila-li se tam nějaká nová past. Nyní mohla Iwagakure vidět, proč těmto lidem Areton říkal Elita Konohy. Síla nebyla v jednotlivci, ale ve skupině. Nikdy je nemohli porazit, dokud drželi pospolu.


2. Skupinka- Neji, Masashi, Yuno, Yuki


Iwagakure ANBU se dokázali uvolnit z Genjutsu, které na ně bylo uvrženo a dokonce se pokusili o útok. Dříve než se však stihli ohnivé koule uprostřed setkat se u obou vchodů zvedne kamenná zeď, Doton: doryuu heki. Plamen se od ní odrazí a směrem ke stropu míří spršky ohně, které vytváří kouř,  přes který jde velmi špatně vidět a ještě hůře dýchat. Najednou se v obou kamenných zdech objeví díra ve tvaru kruhu jen pár ANBU jednotek dokázalo postřehnout, že na obou stranách se skrz ně v obrovské rychlosti probleskly dvě Kunoichi ovládající Kenjutsu na vysoké úrovni. Všechny, co v této rychlosti srazily doslova rozpůlily. Jejich problesknutí skončilo zhruba pět metrů za zády protivníka a byli připraveny na další smrtelný běh. V jejich očích šlo poznat, že se neštítí nikoho z nich zabít. Obě se však na obou stranách tvářili a pohybovali stejně... Ale díky zdi a kouři to nemohli na obou stranách vědět. Hyuuga i je informoval o pastech, pokud zde vznikli, chtěli se jim vyvarovat.


3. Skupinka- Nawaki, Kenji, Matado, Asamir


Na tyto čtyři se sneslo zlo samotné Tsuchikage. V jednom okamžiku na ně vyletěli kunaie a v druhém explodovali výbušné lístky a celý komplex, ve kterém se na ně začal hroutit. Z vrchu se na ně zhorutí v jednom kuse mohutný strop. Spolu se stropem padali do jeskyně paprsky světla. Ačkoliv se jednalo opravdu o smrtelnou pastu, s dobře načasovanou technikou se může každá snaha o zabití stát bezcennou. Ozvalo se křupnutí, když strop dopadl na zem a rozpadl se na tři velké kusy. Všude byl prach a bylo zde na umření, alespoň dokud se neusadí prach. Když do jeskyně vstoupí Tsuchikage a její přisluhovači, mohou vidět siluety těch čtyř. Jeden sedí na kameni, dva jsou o kámen opření z boku a nad sedícím stojí poslední. Kawarimi, to mohlo Tsuchikage okamžitě napadnout a měla pravdu. I jednoduchá technika použitá ve správnou chvíli a s předstihem dokáže zvrátit spoustu věcí. Ačkoliv se zdálo že odpočívají, byla to jen lest. Naopak. Věděli proti komu stojí a že ji nemají podceňovat, to bylo jasné. Ale i ona by měla vědět, že si začala se špatnými lidmi. I ona může být dnes ta, co prohraje.. Ale kdyby ne, vyhrála pouze bitvu, válku vyhraje Areton, to je jeho plán. I je nakonec Hyuuga informoval o pastech, pokud nějaká přibyly.
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Brana do Iwi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brana do Iwi   Brana do Iwi Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Brana do Iwi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Brána a hradby
» Brána do Konohy
» Hlavní brána
» Severní brána
» Brána do Sunagakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Iwagakure - staré-