Cvičisko č.1



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Cvičisko č.1

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty15.03.15 0:09

Cvičisko číslo 1 sa nachádza za hradbami Kirigakure no sato, teda stále na rovnakom ostrove nie je priamo v dedine. Je veľké a na prvý pohľad naozaj nepripomína cvičisko. Predsa len tu nie sú žiadne terče či podobne. Jedná sa vlastne o čistinku uprostred dažďového lesa. V blízkosti sa nachádza široká a večne rozbúrená rieka a dokonca aj menšia jaskyňa v jej blízkosti. 
Je tu aj jedna stavba, no tá je na okraji cvičiska. jedná sa o drevený dom, skôr chatrč bez vybavenia. Tiež je to však súčasť cvičiska, na ktorej si ľudia skúšajú napríklad prepady budov či podobne.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 16:49

Dnešek byl krásný den. Krásný den na dny v Kiri, abych věci upravil na pravou míru. To pro mě znamenalo, že se vydám na cvičiště a budu přemýšlet, jak vylepšit svoje schopnosti. Ačkoliv jsem byl přesvědčen o tom, že jsem úžasný, skvělý a nadaný, cítil jsem, že mi něco chybí. Chtěl jsem se naučit techniku, kterou bych umocnil svoje schopnosti.
Jakmile dojdu, zhluboka se nadechnu a užívám si ten vlhký vzduch tady. Balada pro moje plíce! Na to se musím napít! Okamžitě sáhnu k pasu a vytáhnu svoji láhev s vodou, ze které si usrknu velký lok a poté vrátím láhev zpátky. Na mé tváři se objeví ďábelský úsměv.
Tak, jdeme na to! Řeknu a lehnu na zem. Ruce dám za hlavu, nohy překřížím a přemýšlím, co za techniku by mi mohlo pomoct zlepšit moje schopnosti. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 17:04

Dnešok bol naozaj pomerne pekný deň v Kirigakure no sato. To isté si oćividne myslela aj dvojica Shinobi, ktorý mladého Houzukiho už nejaký čas sledovali.
"Jeho obrana je plná dier." Povedal jeden maskovaný Shinobi druhému a ten len prikývol.
"Je síce mladý, no je z klanu Hozuki... tí ľudia ukuli meče preboha, kedy sa z členov tohto klanu stalo.. toto?" Naznačil smerom ku mladému Houzukimu, ktorého sledovali. Zatiaľ sa však ku nemu nijakým spôsobom nepribližovali.
Houzuki však očividne priťahoval viac ľudí, než mal pôvodne v pláne. Ďalší traja chlapci približne v jeho veku, boli pre neho celkom známe tváre. Nie príliš slávne trio z akadémie, do ktorej chodieval aj on. Boli to čerstvo-pečený genini, približne na jeho úrovni. Boli však traja, a Houzuki pravdepodobne poznal ich účinky. 
"Hej hej, koho to tu máme heh? Či to nie je tá padavka z už dávno rozprášeného klanu?" Nebol to práve podarený vtip, no ako to chodieva, chlapci sa na ňom aj tak zasmiali.
"Je mi zle, keď sa na teba pozerám Namida-chan. Ako sa taká troska ako ty dostala z akadémie?" To že patril Namida medzi najsilnejších študentov bolo v presile traja na jedného celkom nepodstatné, aspoň podľa ich názoru.
Jeden z chalanov zo zeme zobral kameň a hodil ho po ňom. Bol to taký ten klasický deň v Kirigakure no sato. Kedy sa slabší zhlukovali do skupín a snažili sa zo scény vyradiť tých silnejších.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 17:27

Nehledě na okolí jsem se díval do nebes a stále jsem přemýšlel. Slyšel jsem o spoustě technikách, ale nevěděl jsem, jakou se naučit, Bylo jich tolik, tolik! Nemohl jsem si zkrátka vybrat. Z mého počínání mě vytrhl až hlas Geninů, které jsem až moc dobře znal z Akademie. Neměli jsme se nikdy rádi, no moje nenávist k nim byla větší než jejich ke mě. Zvedl jsem se a se zatnutými pěstmi jsme je sledoval. Zase mi někdo nadával! Zase! A to jsem ani nic neudělal!!
A hele, kri*l trojka přišla. Co říkají u Vás doma na Váš Yaoi vztah? Jsou na Vás pyšní? Řekl jsem a vyplázl jsem na ně jazyk. Cítil jsem se, jakože jsem jim to vrátil. Nenechám do sebe rýt! Poznají, co je to nesnesitelnost! To víš, trosky projdou vždycky. Podívejte se třeba na sebe... Dodám na jejich další otázku. Teprve jsem se rozehříval. Chtěl jsem se s nima hádat dále. Bylo mi jedno, že jsem se poslední poznámkou také urazil, sebe. Důležité je, že jsem poškodil jejich ego. Svoje jsem poškozoval každou chvíli svým chováním.
Když jsem viděl jednoho chlapce, jak bere ze země kámen, jen jsem se ušklíbl. Neměli ještě tu čest poznat moji techniku a rozhodně jsem jim nechtěl prozradit svoje současné eso. Ačkoliv jsem měl techniku aktivovanou, díky své rychlosti a také tomu, že jsem ho viděl kámen zvednout, jsem se kamenu vyhnul. Nemělo by to být nijak těžké, silnější než bratrovi rány být nemohl a rychlejší taky tak. Kámen mi mířil směrem do obličeje, ale bylo jasné, že mu bylo jedno, kam střelí, náhodný vrh. Proto mi stačilo se pouze skrčit a kámen pouze proletěl. Nechtěl jsem však bojovat, nestáli mi za to. 
Víte co, seberte se a běžte. Já jsem až moc dobrej na to, abych se zahazoval s nulama, jako jste VY!  Řeknu s dávkou povýšenosti a postavím se k nim z profilu, s rukama v kříž. Bylo to moje gesto pro vyjádření toho, že mi jsou ukradení.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 17:37

Dvaja Shinobi ktorý sa na celú túto scénku pozerali, sa len pozreli na seba a až nechápavo podvihli obočím a pokývali hlavou.
"Dnešné deti.. ale že by sme videli nejakú poriadku akciu... to nie." Povzdychol si jedne z nich a druhý sa s úškrnom znova zapozeral na divadlo pred nimi.

Chlapcov jeho slová naozaj urazili, skôr sa naštvali. Predsa len si mysleli že majú navrch, boli traja.
"Však počkaj usmrkanec, keď s tebou skončíme tak bude o jedného kreténa menej." Povedal jeden z nich a zvyšný dvaja sa na neho pozreli.

"No.. ehm Tadaki, si si istý? Mohli by sme s toho mať problémy." Šepol jedne no "Tadaki" sa len zasmial.
"S čím? Nikto sa to nedozvie. Proste sa ho zbavíme, následne jeho brata. Spolu sú problém ale takto.." Založil si ruky na hrudi a víťazoslávne sa na Namidu usmial.
"Si na pol ceste do hrobu Namida-chan, aké to tam je?" Znova sa zasmial nad svojim, nie príliš podareným vtipom.
"Ehm.. Tadaki-san, si si istý?" Ozval sa ďalší z jeho underlingov no bolo vidieť, že sú prichystaný spraviť čokoľvek. 
"Jeden genin plus mínus, myslíš že sa s tým niekto v Kiri bude zaoberať?" Aj keď bol sprostý, jeho poznámka bol čistý fakt. Medzi geninmi už na akadémií panovala nevraživosť a niektorý akadémiu ani nedokončili. Niektorý ju ani neprežili... nie že by boli hlúpy, alebo akadémia taká ťažká, všetko záležalo od konkurencie.
"Dobre, beriem si jeho Tanto.. vždy sa mi páčilo." Ozval sa jeden z chalanov a Tadaki len prikývol. 
"Ja jeho plášť.." Bolo rozhodnuté, očividne sa stretu s nimi nevyhne.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 17:52

Zatímco se hádali, jen jsem nezaujatě hleděl směrem vzhůru, jedním okem jsem je však pozoroval. Nemohl jsem si nechat ujít jejich duchaplnou konverzaci. Více jak Geniny mi připomínali supy, co vidí mrtvolu a hádají se, kdo si jakou část vezme. Větší blbce jsem asi ještě neviděl... když pominu svůj odraz každé ráno. K jejich hádce jsem se nijak nevyjadřoval, spíše jsem je nechal, než se domluví. Stejně jsem tak trochu v hloubi duši doufal, že se zdrhnou. Nechtěl jsem mít doma problémy, že jsem se zase pral a nebo hůř, že jsem někoho zranil! 
Hele, řeknu Vám to ještě jednou... Řeknu, načež se k ním otočím celým tělem, přičemž zaujmu bojovou pozici a ruku položím na svoje Tanto. Jakmile uchopím slonovinou rukojeť, ucítím jakousi novou sebejistotu. Na mé tváři se objeví úšklebek, za kterým následují slova epická, jako z filmu: Jestli se dotknete mého Tanta, vlasů a nebo pláště... zabiju Vás! Zmizte! Zakřičím až moc sebejistě. Možná víc, než na co mám. Ale i tak jsem se nehodlal vzdát. Nehodlám tu prohrát. Měl jsem sen, stát se někým... a jestli tu skončím... budu nikým.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 17:59

Byl vážně krásný den. Den jako stvořený na prolití nějaké krve pár idiotů. No, sám jsem nevěděl, co mne dneska čeká. S katanou připevněnou na mém pravém boku jsem se rozhodl trénovat. Důvod mého tréninku byl zcela jasný - Bráška trénoval hodně a tím sílil. Já jsem tolik trénovat nemusel, ale zaostávat jsem nechtěl. No, přišel den, kdy jsem musel i já dělat rozhodnutí a jakožto Genin hodně, ale opravdu hodně zesílit. Dorazil jsem tedy na cvičiště, kde jsem letmě zahlédl svého bratra, jak se kouká na oblohu. Chvíli jsem celou hádku mezi ním a Geniny pozoroval a nakonec, když bráška začal křičet, že je zabije, musel jsem zareagovat. Sice před tím také řekli, že se zbaví i mne, ale oni? Na někoho z mé rodiny? Neměli šanci, byli odpad. 
"Jaká to náhoda, že jo bráško?" 
Řeknu sarkasticky a pokračuji v chůzi až k bratrovi, kolem těch tří. Pravou ruku mám přiloženou na kataně a pořád se usmívám. 
"Myslím, že není důvod se uchylovat k boji. Nemáte šanci, ačkoliv je to dva na tři. Odejděte." 
Chtěl jsem se vyhnout boji, ale kdyby přišlo na nejhorší, rozhodně bych bránil svého brášku. Nikdy bych na něj však nedopustil a nenechal bych ho, aby někoho z nich zabil. Nechci aby měl problémy do budoucna.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 18:13

Situácia sa začala celkom pekne komplikovať. Hozuki sa nevzdal, no to traja novopečený genini ani nečakali. Naozaj mali v pláne mu ublížiť, viac než ublížiť.
V tom sa však objavil aj jeho brat a nastala situácia, kedy museli svoje sily rozdeliť. Traja na jedného si boli istý, že by situáciu zvládli. Vedeli vśak, že súboj jeden na jedného by dopadol zle. Dvaja chlapíci sa znova otočili k svojmu rádobi vodcovi.
"Tadaki-san? Naozaj si si istý?" Spýtal sa jeden z nich. Tadaki sa očividne len tak nechcel vzdať. Vyzeralo to divne. Prečo by tak riskovali ? Vedeli že sú slabší.. a kvôli čomu?
"Nad čím rozmýšľate kreténi? Samozrejme že ich zabijeme. Proste použite -to." Všetci traja vytiahli kunaie a nalepili si na nich prazvláštny lístok. Na pravdepodobné zdesenie oboch Hozukich, sa okolo ich kunaiov v momente vytvoril povlak zo iskrivej chakry. Podľa zvuku a.. vzhľadu by každému mohlo dojsť, že sa jedná o Raiton.
"Ste mŕtvi! Nebudem vám ani hovoriť aby ste sa vzdali." Zavrčal na dvoch mladých Hozuki Tadaki a následne sa postavil do bojového postoja, s kunaiom namiereným pred seba.
"Ako sme sa to učili, formácia dva." Zavelil a chlapci ho v momente poslúchli.
Týto traja boli jednotlivo určite slabší než Hozuki, z akadémie však vedeli, že nikto nemal lepšiu kombináciu útokov, než oni. Spolu boli schopný poraziť aj chunina.
Tadaki bežal vpredu, zatiaľ čo tí dvaja celkom zaostávali. Všetci však mierili priamo na Azurashiho, ako keby Namida odignorovali.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 18:32

To není fér! On není ten silnější! Meh, končíte vy hajzláti! Zakřičel jsem a stáhl ze svých zad Tanto. Jelikož bratr stál vedle mě, i tak běželi prakticky na mě. Inu nechtěl jsem vůbec čekat na to, jak mi bratr sebere všechnu slávu. Když se Tadashi rozběhl, vyrazil jsem proti němu. Byl jsem rychlejší než on, takže ho předběhnout pro mě nebyl problém. Vlastně jsem byl ze všech Shinobi svého ročníku nejrychlejší. Bylo to asi tím, že jsem to miloval, rychlost!
Nějak jsem se nezajímal o to, že v ruce drží zbraň, která ho může porazit. Když se nenechá zasáhnout přímým útokem, nemohl mu nic udělat. I kdyby jeho čepel byla schopna zelektrizovat moji zbraň, slonovinová rukojeť už tak vodivá nebyla. Když jsem byl takřka u něho, rozhodl jsem se nejdříve blokovat jeho kunai a všechny jeho útoky na mě mířené a jakmile se mi naskytne příležitost v jeho otevřené obraně, pokusím se mu zasadit rány. Nechtěl jsem však zasazovat ránu smrtelnou. Sice jsem se v anatomii moc nevyznal, ale věděl jsem, co člověk k životu potřebuje. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty16.03.15 18:42

Bráška se do toho vrhl opět po hlavě. Nemohl jsem se divit, byl už prostě takový. Když se vrhl na jejich vůdce, úsměv na mé tváři přetrval. Otočil jsem se a z kapsičky vytáhl 2 shurikeny. Ty jsem hodil směrem do bratrových zad. Věděl jsem co dělám. Tohle jsme spolu trénovali. 
"Bráško, formace krytí Hozuki!" 
Tomuhle kodu jsme rozuměli jen já a můj bratr, jelikož to byl můj výmysl. Jak letěl shuriken, chtěl jsem, aby bráška použil Suika no Jutsu a shurikeny zasáhli toho za ním. Následně jsem pod sebe umístil jednu kouřovou bombu, na kterou jsem dal nohu. Boba nebyla aktivovaná, stačila ale jen rozšlápnout. Pravá ruka tasila mou katanu a na mé tváři se objevil ten úsměv, který mi chyběl. Úsměv dobrého boje.
"Jediný kdo se mi z naší generace vyrovná je můj bratr, idioti!" 

Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty17.03.15 15:34

Plán to bol určite dobrý, no nie príliš domyslený. Shurikeny by Tadakimu určite spôsobili zranenie, no keďže museli najprv prejsť ce Suika no jutsu, tak ich rýchlosť a sila značne zoslabla. Tadaki Vyblokoval Namidov sek Tantom v podstate tak, ako si Namida predstavoval. Odkryl sa no zároveň nedovolil, aby Namida dokázal zareagovať rýchlejšie, než jeden z jeho parťákov. Popri tom sa shurikeny zabodli do Tadakiho no okrem bolestného výrazu v tvári si Namida mohol všimnúť, že to nie je žiadne kritické zranenie, vôbec mu predsa len neubúdalo zo síl pri ich pretláčaní tanta a kunaia. Jeden z jeho partnerov však preklúčkoval popod Tadakiho zodvihnuté ruky a bodnutím kunaia zaútočil na teraz už odkrytého Namidu. Azurashi mohol rozmýšľať od poskytnutí podpori svojmu bratovi, pretože v momente keď sa zastavil, nikto na neho nezaútočil a všetci traja sa ako supli vrhli na Namidu. Tretí člen totiž zaútočil Namidovi kunaiom na nohu tak, aby nezavadzal druhému členovi tohto malého geninskeho gangu. Bolo zaujímavo ako aj pred tým plný rečí, teraz mali v podstate dokonalú týmovú spoluprácu bez jediného slova. Keď bojovali ako tým, vedeli čo robiť. Mladý Hozuki ich podcenili kvôli ich slabším individuálnym výsledkom.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty17.03.15 16:05

Jejich spolupráce byla vážně pěkná, opravdu ano. Nezbývalo mi nic, než bratrovi trochu věřit. Nyní když se na něj všichni vrhli kopl jsem do kouřové bombičky, kterou jsem měl pod nohou, přímo k bratrovi, kde se aktivovala. Kouř by jim měl znemožnit vidět a bratr se mohl stáhnout, jelikož měl Suika no jutsu a oni ho jednoduše takto vidět nemohli.
"Mám tohle za potřebu?"
Moc mě nebralo jít se tam s nimi mlátit. Přece jen byl jsem té klidné povahy a tak jsem zůstal stát s katanou v ruce a čekat, co se stane dál.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty17.03.15 20:31

Nepovedlo se, nevadí. Ne vždy mi musí plán vyjít... ale někdy sakra musí! Když jsem uslyšel bratra, bylo mi hned jasné, co bude následovat. Nesnášel jsem to. Proč jsem jsem ten zasažený vždycky JÁ?! Zabručel jsem, když skrz mě proletěli shurikeny, které zasáhly svůj cíl z druhé strany, i když s mnohem menší razancí. No abych pravdu řekl "To byl ten nejvíc na hov*o plán, jakej ten blbec vymslel..."  Pomyslel jsem si v duchu, když v tom jsem se dostal do nepříjemné situace. Útočili na mě všichni tři a bylo jasné, že se všem třem útokům nebudu moct vyhnout...
Zapni to!!! Bylo to úžasné, konečně jsem se řešil já a ne můj bratr. Na tváři se mi objevil úsměv, když jsem viděl, že se vše zaobírá o mě. Nepodceňujte mě!! Zakřičím na ně! Potřeboval jsem se vymanit s Tadashiho šachu. Jelikož se nyní přetlačovali, stačilo mi, abych tlak uvolnil. Jen ztěžka by mohl čekat tak sebevražedný tah. Díky tomu jsem se uvolnil pro posun v před, k jeho bližšímu společníkovi. Byl to ten, co mu vylezl pod rukou. Nedokázal jsem se jeho úderu vyhnout, ale to ani nebyl můj úmysl. 
"Ita ita! Měl bych být méně akční! Ale to bych nebyl zase tak úžasný!"  Pomyslím si v duchu, když jeho raitonový kunai projel mým tělem. Kdybych se nepohyboval, zřejmě bych zde končil. Moje tělo se v momentě kontaktu s raitonovým kunaiem začalo roztékat, jenže já nehodlal zastavit. Raitonem byl obklopen pouze jeho kunai, nikoliv ruka. Díky zbavení se Tadashiho a rychlým krokem vpřed vstříc kunai jsem navíc získal částečnou rychlost, díky kterém jsem dokázal projít. Tím jsem se vyhnul útoku toho posledního ucha.  Byla to tedy šupa, ale nic, co by mě mohlo nyní zastavit! Raitonový kunai jsem měl totiž již za sebou a jediné, co mi zbývalo bylo dokončit můj plán.

Po raitonovém překvapení jsem byl trochu v rozteklejším stavu než normálně, doslova ze mě kapala voda. S vypětím svých vodních svalů jsem však doslova prošel skrz něj a jakmile jsem se dostal za něho, rychlou otočit do temene jsem se ho snažil uzemnit tupou ranou Tanta. Mezitím, co jsem jím prolézal bouchla kouřová bomba, takže protivníci mohli jen stěží zaútočit, riskovali by tím zranění svého vlastního člena. Možná zezadu či z boku... ale najděte mi bok v kouři! 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty17.03.15 20:55

Azurashi sa zatiaľ príliš nezapájal do boja, v podstate len stúpil na dymovú bombu ktorá.. ako to býva, vybuchla pod jeho nohami a tým pádom zahalila dymom skôr jeho a jeho okolie, než Namidu. Keďže vśak boli pomerne blízko seba, po chvíľku sa dym dostal až k jeho bratovi. Ten mal však omnoho väčšie problémy. Jeho taktika bola dobrá, no príliš precenil svoje Suika no Jutsu. Nikto sa ale nemohol ničomu diviť, pravdepodobne ho v reálnom boji nikdy nevyužil. 
Kvôli Raitonovému kunaiu ktorý v sebe momentálne mal zabodnutý (cez jeho pokus preskočiť ním). Raiton ako taký značním spôsobom blokoval jeho techniku skvapalnenia a on sa ocitol s celou čepeľou v sebe, bez možnosti útočníkom preskočiť. Cítil, ako sa celé jeho telo oddáva paralýze.
Na druhú stranu, ho dymová clona zachránila pred útokom ďalších dvoch, keďže tí nechceli zraniť jeden druhého a tak na neho momentálne nemali ako zaútočiť. On vśak bol paralyzovaný, jeho brat nevedel kde je a bude len otázka času, kým dym neopadne a tí zvyšní dvaja ho nedobodajú.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty19.03.15 22:10

No, můj plán nevyšel. Teprve jsem zjišťoval limity své techniky, ale jedno se jí nechat muselo... byla super hustá. To stejné se však nedalo říct o mém těle, které se roztékalo čím dál tím více a já neměl co dělat. Byl jsem v kouři, neviděl jsem ani na metr a byl jsem přišpendlen na místě.
Jelikož jsem neměl co dělat, nezbývalo mi nic jiného než čekat, než se pod Raitonovu technikou proměním v želé flek.  
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty21.03.15 15:55

Vzhledem k tomu, že jsem nyní stál v kouři a nemohl jsem bratrovi pomoct, byla tato situace na nic. Dělal bych to však, kdybych neměl nějaký plán? Ne. Jasně, že ne. Z kapsy jsem si vytáhl tři kunaie a na všechny nalepil výbušné lístky. "Bráško? Vzpomeň si na náš trénink v lese, poslední část." O tomhle taky věděl jen můj bratr. V tu chvíli jsem pod něj totiž hodil výbušný lístek a on použil Suika no jutsu a nic se mu nestalo, našim soupeřům však ano. Nyní jsem chtěl tento plán zopakovat, takže jsem směrem k Namidovi hodil všechny kunaie a kousek ustoupil. Jelikož jsem věděl, kde Namida stál udělal jsem kolem něj explozi, která měla poškodit všechny okolo. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty22.03.15 14:29

Explózia dopadla katastrofálne. za prvé všetci zaregistorvaný započuli sičaví zvuk lístka. Tým pádom vedeli, kam ho Azurashi hodil a tak rýchlo odskočili od výbušného lístku, čo najďalej. Tadaki v mladom Hoozukim stále nechal zabodnutý raitonový kunai. Vyzeralo to tak, že raitonové nabitie čerpá z lístka, ktorý je na rúčke. Aj keď ho totiž pustil, neprestávala čepeľou prúdiť. 
Prečo však explózia dopadla katastrofálne? Namida sa nemohol skvapalniť kvôli kunaiu, ktorý v sebe mal. Tým pádom schytal plnú dávku z výbušného lístka, čo ho poslalo do stavu, ktorý pripomínal Suigetsuho po schytaní Bijuudami. Jednoducho bol mimo.
Azurashi za to ostal bez zranenia. Výbuch však rozmetal dymovú clonu a on si mohol všimnúť, ako stojí proti trom shinobi, pri čom dvaja z nich v rukách stále zvierali raitonové kunaie. Rozhodne to nevyzeralo dobre. Pokojne tu takto obaja mladý Hoozuki mohli zomrieť.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty22.03.15 20:52

A bylo to tady, je ze mě želé flek. Díky mému inteligentnímu bratrovi jsem schytal šupu od výbušného lístku, což bylo to poslední, co jsem potřeboval. Nyní už mi mohla pomoct jen jedná věc, voda. Potřeboval jsem zbytek sebe dostat do vody. Do té doby jsem ležel na zemi jako kus žele a čekal jsem. Aspoň že ten výbuch ten blbej Raitonovej kunai odmrštil pryč z mého těla. Hodně štěstí bratře!
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty22.03.15 21:18

Nyní všechno bylo na mě. Z tašky jsem si vytáhl láhev s vodou a napil se. Zbytek jsem hodil na bratra aby se trochu zavlažil. No, zda-li to pomohlo nevím. V rukou jsem držel katanu a usmíval se. Složil jsem pečeť a vedle mě se objevil Bunshin. Následně jsem vytáhl jeden kunai a ten hodil směrem na ty tři. Byl to nepodstatný tah. V pravé ruce jsem držel katanu a v levé kunai s výbušným lístkem, který jsem neaktivoval. Rozběhl jsem se proti nepříteli. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty22.03.15 22:08

Voda naozaj nebolo to, čo mohlo momentálne a v rýchlosti Namidu zregenerovať. Tento stav trval dlho.. skôr to chcelo odbornú pomoc či dlhú, naozaj dlhú hydratáciu. Azurashi hodil po svojich nepriateľoch kunai, no bol to naozaj očividný útok a tak nebolo ťažké vyhnúť sa mu. Zvolil boj nablízko. Usmieval sa, čo chalani príliš nepochopili. Boli traja na jedného, jeho brata v podstate bez problémov odstránili.. (a s jeho pomocou) a následne na nich zaútočil na blízko. Rozostúpili sa a zopakovali podobnú formáciu ako pred tým. Jeden z nich mal v pláne zneškodniť útok a ďalší dvaja zaútočiť. Tento krát mu však útočiaca dvojica mierila na obe ruky, ako keby ho chceli odzbrojiť.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty23.03.15 19:50

Stále želé, i když bych se moc rád připojil do boje. // Nevím co psát, kdyžtak mě přeskakujte -.- 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty23.03.15 20:52

Má kombinace s bráškou se lehce nevydařila. V dýmu jsem neviděl jejich Raitonové kuanie a to byla přesně věc, díky které byl můj bráška mimo boj. Důvod mého úsměvu byl jasný, chtěl jsem brášku zachránit, ale i kdyby se to nepovedlo, zemřel bych s ním. Svůj kunai s výbušným lístkem jsem hodil na jednoho útočníka. Tím bych ho měl zastavit. Výbuch byl zredukoval pomocí mého Suika no Jutsu. Zbylí dva měli oproti mě nevýhodu. Byl jsem vlastníkem katany. Ta je mnohem delší, než právě zde zmíněný kunai. Mohl jsem si je držet dál od těla a vždycky lehce zaútočit. Jednalo se o styl boje, který byl základem kenda. Katanu držet v obrané pozici a blokovat nepřítelovi rány. S tím, že jejich zbraň byla kratší. Takže pomocí menšího kroku jsem vždy posunul svůj útok a sekl mnohem účiněji. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty24.03.15 14:11

Tvoj výbušný lístok vletel priamo do trojice, ktorá k tebe bežala. Každopádne ťa mohlo zaraziť, že aj po výbuchu, ich to vôbec nezastavilo. Ako keby tam ani neboli. Všetci traja naďalej bežali smerom na teba a následne ťa zavalili útokmi na blízko.
Čo však bolo zvláštne, akonáhle si jeden chcel zablokovať, kunai jednoducho prešiel cez tvoju obranu a dokonca aj cez teba. Nič si nepocítil, muselo sa tým pádom jednať o niečo na štýl klonov. Ten istý "klon" ktorý ti uštedril prvú ranu, ktorá ti nič nespravila a ani si ju necítil, ti uštedril aj druhú. AK by si ju však nevyblokoval, pravdepodobne by tebou prešiel kunaie (nenaplnený raitonom). Očividne nejakým spôsobom kombinovali svoje klony s reálnymi útokmi. Ty si však nemal ako vedieť, či vôbec niektorý z týchto troch je pravý originál pôvodných klonov. Plus na teba podobným spôsobom začali útočiť všetky klony naraz.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty25.03.15 20:46

// Still želé
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty25.03.15 21:15

Azurashi Hozuki

Nastala chvíle, kdy jsem vážně nevěděl co čekat. Krom katany, bratra který vypadal jako želé a techniky klanu, kterou jsem nemohl využít jsem neměl nic. Nezbylo nic než zoufale odrážet útoky klonů. Jelikož však vypadali jako pouhé Bunshiny, neměl bych na ně brát ohled ne? No, už mi toho nezbývalo moc. Vytáhl jsem tři shurikeny a na všechny klony hodil jeden.

Měl jsem pocit, že jsem se ocitl v Genjutsu, že je tohle hodně blbej vtip a že to není možné. No, musel jsem se nějak dostat z této hrozné situace. Jednu ruku jsem dal v pečeť a vyčkával. Tou rukou jsem však pečetě i dodělal. Nic se však nedělo. Potřeboval jsem vymyslet strategii jak se odtud dostat a to hned, samozřejmě jsem tu brášku nemohl nechat. Chtělo to plán jak je porazit. 
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Cvičisko č.1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Cvičisko č.1

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Kirigakure - staré-