Kancelář Kazekageho



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Kancelář Kazekageho

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty11.03.15 16:38

Současný Kazekage: Yumiro Kangae
Bývalí Kazekagové: 
Sabaku no Gaara
Yumiro Namaro

Zde by se měl hlásit každý kdo chce misi, či něco od Kazekageho. Vstup stráží 2 ANBU jednotky.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 14:27

Pomaly som sa vydal po ulici smerom k sídlu kageho. Mal som na sebe svoju tykev a normálne oblečenie. Chcel som sa znova spytať na môj nový tym, kde by som patril, aj keď som to nečakal. Kto by len chcel jinchurikiho do týmu? Došiel som až ku budove a pozriel sa na oblohu"Tak a znova sa spýtať"poviem si s povzdychom a idem dovnútra. Začnem sa odzdravovať všetkým, keďže som tu každý týždeň, ale bolo mi oznámene nové obsadenie pozície kageho, tak som bol zvedav. Možno to je nejaký nevrlý star chudák a možno nejaký energický mladý chalan či slečna, alebo niečo medzi starým chudákom a energickým mladým človekom. Trochu neisto som prišiel až ku dverám a s povzdychnutím som na ne zaklopal*Tak a nastáva chvíľa pravdy*pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 14:40

Kangae Yumiro

Seděl jsem na svém křesle a chvíli odpočíval. Papírování jsem měl již za sebou, jelikož otec mi toho moc nezanechal. Nový post se mi aji docela líbil, nebyl špatný.   Když někdo zaklepal, ozvalo se jen "Dále" .. Shinobi mohl nyní vstoupit do mé kanceláře a mohl si všimnout poměrně mladého Kageho s dlouhými černými vlasy, které měl rozpuštěné a sahali mu pod ramena. Následně měl kimono a na stole položený klobouk Kazekageho. Usmíval se a točil se na židli. No, já osobně jsem nechtěl být Kage jako můj otec, chtěl jsem mít pozitivní auru a ne všechny zastrašit. Když ke mě Arashi přišel, věděl jsem kdo je, že je to Jinchuuriki a také co se stalo. Měl jsem spis o každém shinobim a zrovna Shukakův Jinchuuriki mě zajímal. Nepřestával jsem se usmívat, ale mé myšlenky byli trochu jinde. Myslel jsem na to, že se chci setkat s jinými Kage, uspořádat velký sraz a konečně naučit svou mladší sestru nějakým technikám. V tom mi došla jedna věc. V tomhle jsem mohl sestřičce věřit a myslím, že by to aji zvládla poměrně lehce, bez nějakých problémů. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 14:55

Počul som vyzvanie k vchodu dovnútra kancelárie a tak som pomaly vošiel a kľakol si na koleno z úcty. Bolo mi hneď jasné že vie kto som, ale predsa len predstaviť sa je slušnosť"Som Sabaku no Arashi"riekol som a konečne sa pozrel na kazekageho. Nečakal som, že bude taký mladý a trochu ma to aj udivilo. Nechcel som to však s ním riešiť keďže by to nebolo asi moc slušné"Blahoprajem k novému postu a taktiež ako asi aj viete som vás prišiel požiadať či sa pre mňa objavil nejaký ten tým, alebo misia"rieknem úctivo a stále kľačm na jednom kolene a na chrbte si môže všimnúť obrovskej pieskovej tykve.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 15:11

Kangae Yumiro

Stále jsem seděl, avšak Arashi si mohl povšimnou pohybu mé levé ruky, která gestem naznačovala, ať neklečí, ale stoupne si.  "Neklekej si, vstávej. Otec měl vážně negativní auru." Zasměji se a poté z poza stolu vytáhnu listinu. Pořád se usmívám a jistě přijdu Arashimu mladý, no to k mému věku jistě patří. Jelikož jsem si vytáhl jeho spis, ve kterém je napsán i jeho věk, zasmál jsem se. Přeci jen já v jeho věku byl u ANBU a zabíjel jsem jak jen to šlo.  "Hm, říkáš tým? Nejprve mi pověz, jaké je to být Jinchuuriki." Možná ho mohla tato otázka poměrně zaskočit, přeci jen byla docela zbytečná, když se ptal na misi, ale jednoduše jak jsem již zmínil, mě Jinchuuriki zajímali. Další spis, který jsem vytáhl byl jisté kunoichi, která sdílela moje jméno, etc. příjmení. Byla to moje sestra - Eru Yumiro. Pokud mi již Arashi sdělil jeho odpověď dal jsem mu tu svou. Pokud ne, vyčkal jsem na jeho odpověď. "Vzhledem k tomu, že týmy rozhoduji já, tak nejsou ještě sepsané. Jsem ve funkci chvíli, ale vzhledem k tomu, že jsi Jinchuuriki, chci z tvého týmu udělat dobrý tým. Lepší než ty ostatní." Jednoduše tohle nebyla pravda, bylo jasné, že tento tým bude eso Suny při některých misích, ale chtěl jsem mít nad Shukakem kontrolu. "V tvém týmu bude moje malá sestra Eru." Řeknu takovým klidným hlasem a kouknu z okna. "Mimochodem, jsem Kangae, syn předchozího Kazekageho - Namara."
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 15:17

Jeho otázka ma dosť zaskočila. Nikdy sa ma nikto nepýtal na to ako je byť jinchurikim. Nevedel som chvíľu na to odpovedať no nakoniec som s povzdychom riekol"Ako sa to vezme ak má človek slabú psychiku tak to nezvládne, ale ak ju má dobrú tak to berie na pohodu"zasmejem sa a pokračujem"jednoducho povedané všetci na vás ukazujú a ak s nimi chcete sa o niečom porozprávať tak sa k vám otočia chrbtom a hovoria svojím deťom aby sa s vami nebavili, nechápem ako to mohli ostatný jinchuriki prežiť"na koniec vety si povzdychnem a už postavený si dám ruky za hlavu"Takže sme len dvaja? A kto bude sensei?"spýtam sa so záujmom, keďže konečne mám mať nejaký tým, aj keď mi na tom bopo niečo divné, ale nechám to tak, predsa len sa to skôr alebo neskôr dozviem určite.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 15:38

Kangae Yumiro

Pravdou bylo, že jsem nevěděl kdo bude jejich sensei.  Věděl jsem jen o těchto dvou členech. "Zatím budete jen dva, senseie vám ještě přidělím. Je pravda, že ještě nevím kdo bude s tebou úplně v týmu, ale chci aby tam byla Eru, chápeš?" Bedlivě jsem však poslouchal Arashiho odpověď na to, jaké je to býti Jinchuuriki. Bylo to totiž něco k zamyšlení. "Takže být sám? Nemyslím si, že by to otec dopustil, ale přeci jen sám vím jaký byl." Řeknu si v hlavě, přeci jen, tohle bych Arashimu říci nemohl. Jednoduše kdyby se cítil špatně ohrozilo by to celý chod Suny. "Musí to být těžké. No, jakožto Genina pokud toužíš po misi tě můžu poslat na nějakou D-rankovou misi. Nejspíš by to však bylo jen držení hlídky či úklid Suny." Zasměji se a listiny se seznamem shinobi schovám, ba naopak vytáhnu jiné - ty kde jsou vypsané mise. Následně vstanu a přejdu k oknu. Zadívám se na celou Sunu a následně i na oblohu. Pravá ruka se dotkne skla a následně bez duše spadne. Já se energeticky otočím a pořád se usmívám. Levou rukou lehce pohnu a klobouk se vznese přímo na mou hlavu. Není to tak, že bych uměl ovládat gravitaci, ale měl jsem na tom klobouku umístěné chakrové lanka, pomocí kterých ovládám též loutky. "Možná budu váš sensei i já, ale to asi později. Zatím vám přidělím nějakého schopného Jounina." 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 15:46

"Na D-rank sa fakt necítim"poviem so zasmiatim, ale fakt som nechcel takú ľahkú misiu. Na chvíľu som sa zadíval aj ja von oknom. Potom som začal premýšlať nad tým či je vôbec dobré byť v týme s jeho sestrou"Kazekage nechcem vám odporovať, ale ako asi už viete keď bude vaša sestra somnou v týme a na nejakej ťažšej misii to pôjde do tuhého tak aj keby mala zomrieť tak splním misiu takže neviem či je to dobrý nápad"poviem trochu pochybovačne aj keby som to nemal a čakal som nejak trast za moju drzosť takto kazekagemu odporovať"Dúfam že ten jounin bude schopnejší ako ten posledný"zasmejem sa nakoniec.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 16:13

Kangae Yumiro

 Arashi byl něčím zvláštní. Sice bral mise jako něco, co za každou cenu musí splnit, ale také uvnitř byl svůj a nepochopen.  Nějak jsem ho chápal, přeci jen sám jsem byl ANBU, který plní své mise i za cenu týmu. Sám jsem obětoval svůj tým pro větší prospěch, ale dneska však bych takových věcí nedopustil. Taktéž mě chtěli v dětství zabít a taktéž jsem patřil k někomu, od kterého byli vysoké očekávání a někteří mne zavrhovali. "Víš, je zde něco co tě budu muset naučit. Mise vždy není všechno a věř, že pro větší cíle budeš muset pomáhat i těm, kteří jsou s tebou v týmu. No, má sestra se o sebe postará." Usměji se, ačkoliv jeho smýšlení, že nechce misi typu D a jeho poslední Jounin byl neschopný zní trochu egoisticky, tak nezvyšuji hlas a pořád se zdám být klidný. "Bez týmu tě na těžší misi než je D-rank nepošlu, tohle je mé poslední slovo a žádný Jounin ze Suny není neschopný, každý z Jouninů si prošel svým a mají více zkušeností než ty, tohle tedy už nechci slyšet." No, dle mého bych měl Arashiho nejspíš později přesunout k ANBU jednotkám, či ho aspoň nominovat na konkurz ANBU. No, to byla ještě vzdálená budoucnost. Nejprve musel on sám vědět co chce a nehnat se slepě za úspěchem i za cenu velkých obětí. Úsměv na mé tváři se trochu srazil spíše na zamyšlený výraz, řekněme, že jsem měl ještě hodně plánů.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 16:18

Povzdychnem si"Pre mňa je všetko misia, priateľstvo nepoznám, láska nie je potrebná, pretože by mohlo toto všetko fatálne ohroziť priebeh misie"poviem, aj keď teraz tak trochu no nie trochu dosť odporujem kazekagemu, čo som nechcel. Možno sa zo mňa ozval Shukaku možno nie. Ani sám som to nevedel"Tak si počkám na nejaký tým a aspoň niekoho na tréning nemáte?"spýtal som sa so záujmom, ale bol som už pripraven na odchod. Predsa len si nikto nemohol zobrať na starosť ak počas tréningového boja ma posadne Shukaku, ale stále aom čakal na jeho odpoveď a tajne dúfal v opak čo som si myslel, nie v čo som bol presvedčený.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty15.03.15 21:52

Pravdepodobne dorazil Jinchuurikyho tréningový parťák. Pre čo iného by som stále trčala v tejto dedine ? A pre čo iného... by som teraz mierila sem. S mojim obvyklým neprítomným výrazom na tvári, som nakráčala priamo do kancelárie. V podstate tak ako vždy, bez klopania. Ak by sa však spýtali, povedala by som, že som na to zabudla.
"Ooo.. ruším..." Nebola to otázka ale skonštatovanie.  Asi som naozaj rušila. Najprv mi pohľad padol na to monštrum ktoré sa tu rozprávalo s Kazekagem. Nič som však nehovorila. Môj pohľad každopádne hovoril za všetko. Jinchuuriky ho mohol poznať, pozeralo sa tak na neho 90% ľudí. Nemohol však tušiť, že som sa aj ja takto pozerala na 90% ľudí. U mňa nebol výnimkou. Pre mňa bola Sunagakure diera, v ktorej som musela byť, aby som moju vlastnú dedinu udržala v bezpečí.
"Pane...." Zamrmlala som na pozdrav Kazekagemu bez nejakej známky pozitívnej energie. Nebola som nejaká depresívna postava z hlbín temnôt, ktorá chcela každého pozabíjať no.. fuck it all... bolo tu teplo, bolo tu slnko, bol tu ten prekliaty piesok... a navyše tu bolo to piesočné monštrum ktoré sa snažilo hrať na človeka. Môj pobyt v Sune bol jednoducho rozprávkový. Všetky veci ktoré som neznášala, na jednom mieste. Pecka.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 12:56

Kangae Yumiro

Po malé chvíli přišla do mé kanceláře i Natsuki. O té jsem taky věděl. Zasmál jsem se a pak koukl na Arashiho. "Víš, Natsuki, zdravím tě. Nerušíš, právě naopak. Vy dva by jste spolu mohli na nějakou misi. Nechám sem ještě zavolat svou mladší sestru a hned vás na nějakou pošlu. Co vy na to?"  Dodám s přátelským úsměvem a poté se opět otočím k oknu. (Sestra si dodělá postavu k večeru, tak hezky počkáme xD) Následně se opět otočím a kouknu na Natsuki. "Jak se ti tu líbí? Chápu, že asi moc ne, ale zkusím ti zpříjemnit tvůj pobyt aspoň nějakými zkušenosti." Chtěl jsem, aby se stala i srdcem členka Suny, to můj otec nedokázal, já chtěl být Kage, který dobře vede svoje lidi a nemá negativní auru. Potom čekám na jejich odpovědi. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 13:57

"Neviem či by to bolo dobré"poviem s povzdychom, keď uvidím Natsukin pohľad. Predsa len na mňa mohla počas misie zaútočiť aby sa zbavila monštra"Niektory v tejto miestnosti si myslia rôzne veci o tom druhpm"podotýkam na Natsuki, qle na ňu sa len milo usmejem na znak že mi to je jedno a potom sa znova otočím na Kangaeho"Ale ak je to vaša vôľa tak vám nebudem odporovať"poviem nakoniec uctivo. Predsa len som si nechcel hneď poštva novo zvoleného kageho. Nečakalo by ma asi nič dobré, aj keď som bol pripravený na všetko. Dokonca aj vraždiť som bol pripraveny, aj keď to bolo nepravdepodobné, že by ma Kangae na takú misiu poslal.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 14:05

Cítila som sa tak trocha ako nejaká solnička, len naplnená pieskom. Pozrela som sa na Kageho, po ćom som len naklonila hlavu na stranu a malíčkom v pravej ruke, som si pichal do ucha, z ktorého na zem dopadlo niekoľko zrniek piesku. Možno by som sa predsa len mala obliekať viac ako Sunagakure no shinobi, aspoň by som nemala podobné problémy.
"Hm?" Podvihla som obočie, ako keby som Kageho slová ani nezaregistrovala.
"O ahá... je to tu super." Ukázala som zavretú päsť s palcom smerom nahor, aj keď môj pohľad stálehovoril za seba.
Prítomnosť som otočila ku mladému jinchuurikymu. Mladému nemladému, bol starší než ja.
"Eh.. creepy.." Šepla som dostatočne potichu na to, aby to zaznamenali len moje uši. Cítila som sa v jeho prítomnosti naozaj nepríjemne. Vedela som však, pre čo som v Sune bola a on bol tým dôvodom. Čakala som, že ma skôr či neskôr dajú do rovnakého týmu s touto príšerou.
"No.. vieš.. nechutím moc dobre... som slaná a tak. .tak.. prosím nezjedz ma niekedy, večer, alebo tak.. naozaj by som ti nechutila... samá kosť a koža." Nerobila som si srandu. Bola to jedna z povier, ktoré som v dedine o Shukakovi počula. Že žral jeho týmových partnerov za živa, alebo niekde mimo dediny na misiách a podobné omáčky. Pôvodne by som im neverila no, o takých príšerách človek nikdy nevie. Vyvalila som oči na Kageho.
"Vaša sestra? S nami? Vy ju vôbec nemáte rád." Odfrkla som si a oprášila som si pravé rameno od piesku.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 14:09

//milé Very Happy
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 16:01

Kangae Yumiro

Natsuki se trochu postila do Arashiho. Nechtěl jsem se pustit do sporu s Geniny, jelikož by mi to za to ani nestálo. Došel jsem tedy pomalu až k Natsuki a pravou ruku jí položil na hlavu a pohladil po vlasech, což způsobilo rozcuchání vlasů této dívenky.   "Klid" Nechtěl jsem, aby byla na Arashiho prostě taková. "Není to o tom, koho mám rád či ne. Vy jste od teď tým a nezajímá mě to, jestli jste Jinchuuriki, či z jiné vesnice. Pokud spolu nebudete vycházet tak zemřete." Povzdechnu. Následně písknu a otevřou se dveře. Opět lehce pohnu prsty a pomocí chakrových lanek si přitáhnu svitek ze stolu, který předám členovi ANBU, který právě přišel. Byl to vzkaz pro mistra tohohle týmu a také žádanka o to, aby se sem hned dostavila moje sestra.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 16:53

Nič som neriešil. Bola to vôľa kazekageho, ale musel som sa proste ozva a nedalo mi to"Prepáčte, ale ja neumriem"poviem neutrálne. Takú radosť žeby som umrel nikomu neurobím. Vždy prežijem"Keby som bol na pokraji smrti tak myslím že sa Shukaku chopí šance"zasmejem sa nakoniec. Vedel som že by to urobil aj inokedy, lenže problém je v tom že ja mu tú šancu proste nedávam. Snažím sa všetko robiť vlastnou silou. Priatelia? Nie preto nie. Chcem si dokázať, že som dostatočne silný na to aby som sa spoliehal na iných. Mali sme tu čakať ešte na jedného, možno dvoch. Nevedel som to presne. Dúfal som len že nebudú, alebo nebude moc nepríjmný. Nakoniec som však neutrále Natsuki odpovedal"Neboj ja nežeriem ľudí"mohlo ju udiviť, že piesok čo si dala preč z oblečenia, tak ostal vo vzduchu, robil som to ja. Možno som ju chcel zastrašiť, možno niečo iné. Kto vie?
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 17:11

Keď mi Kage položil ruku na hlavu a roztrapatil vlasy, len som si ju striasla a ustúpila trocha stranou. 
"Jasné, vám sa to povie... keď nebudeme spolupracovať tak zomrieme.. prečo mám pocit že aj keď budem spolupracovať tak zomriem meh..!" Pozrela som sa na Ichibi no jinchuurikyho. Dalo sa s ním spolupracovať? Bez šance. Všimla som si ten creepy piesok, ktorý sa okolo mňa vznášal.
"Keby si bol na pokraji smrti... to hovoríš ty." Ukázala som na neho oboma rukami takým tým spôsobom pištolí.
".. ale od toho som tu ja. Aby som na teba dávala pozor.. takže sa snaž nezomierať a nikoho ani nežrať prosím... " Znova som odstúpila o krok dozadu, až som sa ocitla znova pred dverami k východu. Proste so msa chcela dostať z dosahu toho poletujúceho piesku. Ak ma chcel nastrašiť, podarilo sa mu to. Dávala som to však najavo len takým tým pohľadom, ktorý hovoril aby sa odo mňa držali ďalej, obaja. Shukaku za to že to je Shukaku a Kazekage, no... bol to proste Kazekage ktorý ma podľa môjho názoru takmer začal obchytkávať. 
"Len dúfam že ten posledný člen tohto skvelého týmu... bude normálny." Nechcela som to povedať nahlas, no predsa len mi to z úst vykĺzlo. Jeho uistenie že ľudí neje, ma naozaj neupokojilo.
"To hovoríš ty Ichibi.." Zopakovala som znova svoje slová, aj keď patriace pod inú časť jeho vety.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 18:52

Právě jsem byla ve svém pokoji a četla jsem starou knihu, kterou mi věnoval bratr, když jsem byla menší. Byla jsem do ní úplně ponořená takže jsem neslyšela klepání na dveře. Když se ozvalo silnější zabušení položila jsem knihu a šla otevřít. Před dveřmi stál jeden z členů jednotek ANBU. Podal mi svitek a zase odešel. Přečetla jsem si ho a zamyslela se nad tím, co po mně může můj bratr chtít. Vydala jsem se do jeho kanceláře. Když už jsem byla u dveří zaslechla jsem několik slov "Jinchuuriki??"docela mě to překvapilo, ale i přes to jsem dveře otevřela a vešla dovnitř. "Dostala jsem svitek, že si mě tu žádáš." a s milým úsměvem se podívám na svého bratra. Snažím se na sebe nijak zvlášť neupozorňovat a chovat se přirozeně, ale jsem hrozně nervózní, když stojím hned vedle Arashiho, o kterém jsem zaslechla, že je Jinchuuriki a vedle dívky, která mě děsí svým chladným a upřeným pohledem. Stojím tam a čekám , co mi chce bratr sdělit.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 20:34

No, byli tu konečně všichni. Někteří více šťastní, někteří méně šťastní. Na mé tváři byl však pořád úsměv. Pořád jsem se díval na dveře a na sestru jsem jen kývl. Čekal jsem, že se tu objeví ještě poslední člověk, ten očividně zájem nejevil. Kuro, nebo-li sensei tohohle týmu byl sice mocný shinobi, který by byl schopen uhlídat tuhle chásku, včetně Jichuurikiho a ještě k tomu je bez problémů zvládnout, ale jeho styl života odporoval samotnému Kagemu - mě. 
"Jelikož váš sensei je trochu zanedbatelný, jdu rovnou k věci. Vy společně s Kurem budete tvořit Tým 1." 
Jak mile zahlásím, sednu za stůl a okamžitě vytáhnu spis. Začnu cosi psát. 
"Takže, Jinchuuriki a taky eso týmu - Sabaku no Arashi, dále Natsuki, u tebe vím, že jsi schopná kunoichi, tak se snaž a třetí členka týmu - Eru Yumiro. Společně to zvládnete. Váš sensei je Kuro, dorazí snad brzy." 
Čekám na jejich další reakce, možná že půjdou ještě před misí trénovat, vážně si nejsem jist. Kuro byl vždycky podivný člověk.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 20:42

Trochu dosť ma prekvapilo, že som eso týmu. Predsa len som bol piesočné monštrum. Nakoniec som sa len pousmial a pozrel nana Eru. Podľa toho čo som počul to bola zrejme kazekageho sestra. Podobala sa aj celkom na neho, ale bolo mi to jedno. Mala výraz nervozity, keď počula, že som jinchuriki a následne som sa pozrel na Natsuki. Uškrnul som sa, keď ju poletujúci piesok zastrašil a následne som ho nechal vojsť do obrej tykve na mojom chrbte"Kuro hovoríte"poviem zamyslene. Neviem kto to bol, ale aspoň som vypadal že ho poznám."Nepoznám ho, dúfam že je silný"poviem a zasmejem sa. Dúfal som ale hlavne že ma zobere iným štýlom ako tieto dve, čo vedla mňa stáli. Dal som si pomaly tykev dole z chrbta a položil vedľa seba a oprel sa o stenu a čakal.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty16.03.15 22:25

Když bratr domluvil a řekl, že budu v týmu s Natsuki a Arashim, neměla jsem k tomu žádné hloupé poznámky. I přesto že se stále usmíval, věděla jsem, že je trochu naštvaný. Neřekla jsem ani slovo a odešla s kanceláře na chodbu, kde jsem čekala jak se spolu domluví, co bude teď. Stoupla jsem si k oknu a přemýšlela. Byla jsem ráda, že jsem v týmu právě s nimi i přesto, že by mohly být nebezpeční, ale bratr proto měl nějaký důvod, možná jsem bych se toho od nich mohla hodně naučit, bratr se mnou trénoval vždy když měl čas i přesto, že jsem pořád nemocná. Ale na druhou stranu jsem se docela bála jací jsou mí společníci doopravdy a navíc máme senseie Kura, o kterém jsem dřív neslyšela. Musím prostě jen věřit, že všechno bude v pohodě. Zajímalo by mě na jakou nás bratr pošle. Hlavu jsem měla plnou podobných myšlenek. "Možná, poprvé v mém životě, budu mít přátel.." zoufala jsem si pro sebe. Nervozita byla už pryč, ale zajímá mě jak spolu budeme vycházet.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty17.03.15 15:47

Môj pohľad čistej nevraživosti a až zhnuseného odporu znova prebodol Arashiho. Mala som mu chuť napchať moje Hijutsu doprdele. Aj keď by ma to s mojimi momentálnymi schopnosťami poslalo na lôžko do nemocnice. 
Eso? Prišlo mi to tak, že si to mohol Kazekage odpustiť. Neviem či chcel v nás prebudiť niečo ako súťaživosť, no vo mne prebudil skôr myšlienku, že je to naozaj idiot. Jasné mohol byť Esom, keď ho Človek pošle na smrť do nejakej dediny v ktorej začne robiť bordel.
Na druhú stranu tretia členka týmu, vyzerala celkom normálne. Môj pohľad smerovaný k nej nebol však o moc lepší než ten, ktorý som dopriala Kazekagemu a Ichibimu. To jej mohlo odpovedať na nedokončenú vetu s priateľmi. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty17.03.15 18:49

"Jdu pozdě. Jako vždy. Jsem unavený, už mě nebaví ta změna Kazekagů. Tenhle je ještě ke všemu milej. S takovouhle brzo opustím tuhle vesnici. Kdo má vést tým? Mám na víc." Takhle nějak zní moje myšlenky celou cestu ke Kazekagovi. Venku zahlédnu Kageho sestru, nějak nečekám ani na vyzvání ANBU otevřu dveře a zařvu.
"Děcka, za mnou na CVIČIŠTĚ, kdo tam bude poslední, platí mi večeři. Těšilo mě Kazekage."
No, byla to moje povinnost, věděl jsem, že chce Kazekage uvnitř dobro a že tenhle tým bude docela zábava. Otočím se a odcházím na cvičiště, kde doufám, že se připojí i zbytek týmu.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty17.03.15 18:57

Počujem poznámku o priateľstve od Kazekageho sestry. Trochu ma to zamrzí, ale predsa len kto by sa chcel rozprávať s jinchurikim? Chcel som sa však ozvať a vtom niekto prišiel do kancelárie a niečo ppvedal a odišiel. Pousmial som sa. Asi to bol Kuro náš nový sensei a tak som si dal tykev na chrbát"Zatiaľ sa majte Kazekage"poviem milo a kývnem rukou a pripojím sa ku Kurovy smerom na cvičisko, ale som v tichosti. Predsa len neviem čo mám Kurovy povedať. Pomaly v tichosti ideme smerom na cvičisko a je mi to jedno či budem platiť.
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Kancelář Kazekageho

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Sunagakure - staré-