Raikageho Pracovna



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Raikageho Pracovna

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty19.03.15 22:05

Pracovna kde Raikage tráví většinu svého času. Většinou zde i spí, protože v noci už je prostě línej jít domů.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 15:52

Takeru


Rozkopnul jsem rozzuřeně dveře s papíry v ruce. Tohle snad ani nemyslí vážně! Co si vůbec myslí?! Já jsem Raikage sakra a pořád jenom samá práce. Řekl jsem rozhořčeně a kopnul do dveří a mířil dál ke svému stolu. Stůl byl skoro čistý, jediné co zde bylo byla fotka, kde byly moji rodiče, já a můj bratr. Byla to naše společná fotka které jsem si moc vážil. Na to jaký jsem byl flákač jsem zde měl opravdu poklizeno. No, to moje zásluha popravdě nebyla. O vše se totiž starala moje sekretářka. Někdy jsem jí byl vděčný, ale když mě probudila z mého spánku nad papíry, opravdu mě štvala. Papíry jsem hodil na stůl a posadil se unaveně do křesla. Vzal jsem jeden papír a začal ho pročítat. Nejraději bych to vše hodil z okna, ale nakonec jsem ho hodil zpátky na štos. Vzal jsem z zásuvky krabičku kterou jsem položil na stůl a otevřel. Bylo tam razítko a inkoust. Poté jsem začal papír po papíru razítkovat a tím jsem měl zábavu na celý večer. Achjo. Tahle práce je vážně nuda. Myslel jsem že to bude trochu vzrůšo, ale místo toho celý den mezi těmato papíry. Je to vážně na nic. Musel jsem si ponadávat pořádně nahlas, až tak že to bylo slyšet až na ulici. Lidé na takové věci ale byly zvyklí. Slýchávaly to zde denně.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 16:06

Přicházím k budově. Popravdě jsem tu měla být už před několika lety, ale když jsem vyvedla tu hloupost, muselo to počkat. Teď konečně stojím před budovou a přemýšlím. Sluneční paprsky mě příjemně hřejí na kůži. Připadala jsem si trapně mezi těmi náctiletými genini a očekávám, že Raikage bude také jednat trochu neuctivě. Copak můžu za to, že tehdy jsem byla trochu rozverná?
Ohlížím se směrem, odkud jsem přišla. Otci jsem řekla, že jsem se stala geninem a on na to nijak zvlášť nereagoval. Větší radost měl z bratra. Protáčím oči v sloup. Prodlužovat tyto myšlenky nemá cenu. Nepomůže mi se nad nimi rozčilovat.
Nutím se k pohybu a vcházím do budovy. Na rukou mi naskakuje husí kůže. Dávám si ruce za záda a lehce si to vykračuji ke dveřím do pracovny. Slyším, jak vevnitř někdo kleje. Jímá mě hrůza.
Nikdy jsem neměla možnost sem jít, až do teď. Zastavuji se před dveřmi. Zhluboka se nadechuji a klepu. Ruku pak dávám zpátky za záda. Přemýšlím, co mě asi čeká.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 16:24

Takeru


Po chvíli práce jsem už pomalu pokládal hlavu na stůl. Přemýšlel jsem už úplně nad jinýma věcma, byl klid a všechen hluk z vesnice jsem vypustil. Najednou mě z mého dřímání probudilo klepání. Dále! Zakřičel jsem přes celou pracovnu ale i přes celou budovu. Zajímalo mě kdo to je, samozřejmě jsem ale musel mít zodpovědný výraz a tak jsem nenakukoval a pouze čekal na vstup té osoby. Poté mi přišlo blbé že jsem čuměl zhypnotizovaně na dveře a řekl jsem si že lepší bude, když to bude alespoň trochu vypadat a tak jsem vzal razítko a začal opět se svojí prací. Vážně mi tu chyběla Mitsu. Mitsu byla moje bývalá sekretářka které ale dala výpověď. Asi jsem jí už štval. No, koho by neštvaly ty mé perverzní pohledy na ní, když se pro něco ohnula, nebo když měla krátkou sukni. Možná jsem jí také štval svojí lajdáctvím, které ona musela trpět.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 16:33

Čekám na vyzvání. Zhoupnu se na chodidle, když slyším zakřičení. Vlasy na zátylku se mi ježily. Ohlížím se kolem sebe, jestli se nenajde někdo, kdo mě zaskočí. Bohužel v okolí nikdo není. Skláním hlavu a říkám si, jaká je to smola, že sem jsem šla. Už tu však stojím, tak mi nezbývá nic jiného, než vstoupit.
Zhluboka dýchám a mačkám kliku u dveří. Otevírám a vcházím dovnitř a hned spouštím: „Dobrý den! Poslali mě sem z akademie!“ To, že jsem se zastavila doma, mu už neříkám. To je čistě jen moje věc a jemu to očividně nepomůže. Poté se na něj podívám. Je mladý, ale to zase není moje věc. Rozhlížím se po kanceláři a trochu nakrčím nos a zamračím se. Byla jsem vychovávána tak, abych po sobě vždycky uklízela. Nastává další doba čekání.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 16:42

Takeru


Když osoba otevřela dveře a vešla. Udivil jsem se nad tím že jsem jí pořádně neznal. Z Akademie? Nevím o tom že bych nějakému Jouninovi dával misi na akademii. Řekl jsem trochu nechápavě. No, to šlo stranou ,zaměřil jsem se více na ní. Měla docela pěknou postavu a to jsem ještě pořádně nezhodnotil obličej. Změřil jsem si jí pohledem a poté zaměřil pohled na její obličej, což jsem skvěle maskoval větším zaměřením na její oči. Byla vcelku mladá, možná že to Jouninka nebyla, možná to byla Chuuninka. To bylo ale jedno, bylo neslušné nechat jí stát a tak jsem rukou pokynul aby si sedla. Posaďte se prosím, ať tady nedebatujeme když stojíte ve futrech. Řekl jsem s úsměvem a čekal na její reakci. 
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 17:04

Zatnula jsem zuby po jeho poznámce. On si myslel, že jsem na nějaké vyšší pozici, zatímco jsem za ním přišla jako novopečená geninka. Když mu řeknu pravdu, určitě si vzpomene, že před několika lety jsem na akademii vyvedla jednu hloupost. Chtěla jsem na to zapomenout, když mi otec i matka vynadali, že nesmím každýmu zabodávat kunai do nohy. Protočila jsem oči. Vypadá to, že mě to bude pronásledovat až do smrti.
„Jako já jdu za vámi jako genin!“ řekla jsem poněkud naštvaně, ale přesto pyšně. Rázným krokem jsem došla ke stolu a posadila se. „A ano, to já jsem tomu chudákovy zabodla několik kunaiů do stehna a proto mě učil dědeček v klanu.“ Sklonila jsem se, ruce zohnula v loktech, které jsem položila na kolena a hlavu strčila do dlaní.
„Jsem Shizuka Yoru a na akademii mi dali čelenku a řekli, že se mám dostavit sem.“ Čekala jsem na jeho reakci, kde přijde na řadu smích a další zbytečnosti, co to provází.
Špičkou nohy jsem začala šťouchat do stolu. Pokud se začne smát, hodlala jsem mu do něj kopnout a při troše štěstí by mu ty papíry spadly na zem. „Měl byste si tu udělat pořádek,“ poznamenala jsem jen tak mimochodem.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 20:09

Mal som sem príjsť určite skôr ale nemal som sem cestu, takže som sa sem dokopal konečne až teraz. Nebol ani stanovený čas, kedy sem mám príjsť, takže som rozhodol, žeby som už s tým niečo mal urobiť. Vôbec som nevedel, že tu je aj moja nevlastná sestra, keďže som sa jej na to nepýtal a ani nikto mi to nepovedal. Preto, keď som prekonal veľa schodou, ktoré mi stáli v ceste  bol som pred dverami na ktoré som zaklopal. Dúfam, že ma teraz priradí do týmu, kde budú samé kočky, to by bolo vážne v pohode. Hlavne pre takého borca môjho kalibru, ktorý bol cool v každej situácii. Ešte som ale nepovedal ani doma, že som sa vôbec na genina dostal. Ale o mne pochybovať určite nemohli, však možno ak tam prídem tak ma hneď povýšia aj keď to nebolo najpravdepodobnejšie ale takáto myšlienka ma aj tak napadla.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 20:25

Takeru


Přemýšlel jsem v hlavě nad tím o koho jde. Takoví se často nevidí, takže jsem o ní už určitě slyšel. No, poté mi pomohla s kunaiem a stehnem. Hned mi došlo o koho šlo. Jako Genin říkáš? Zeptal jsem se s úsměvem. Úsměv nebyl proto aby jsem se jí vysmál, spíše proto že jsem se usmíval většinu času. Připadala mi v pohodě a navíc jsem teď ani neměl čas na přetvářky, když šlo o genina z mojí vesnice. Vstal jsem a přistoupil jsem k ní. Opřel jsem se o roh stolu a chvíli na ní civěl. Což asi vypadalo opravdu divně, to mi ale došlo až po pár sekundách. Ach, gome. Trošku jsem se zapomněl. No, měly by jsme ti asi najít tým, co? Zeptal jsem se s úsměvem a poté mě vyrušilo klepání. Dále! Opět jsem zakřičel s rázem v hlase a odstoupil kousek od ní. Přeci jen by to mohlo vypadat divně a nevěděl jsem kdo je za dveřmi. Po vesnici se šířilo tolik pomluv. Za těch pár let co jsem Kage jsem zde zjistil jednu věc. Věci se zde šíří tak rychle a tak upraveně, že jsem o sobě zjistil už snad milión nových věcí. 
(Já- Shizu - Zizi, takhle piště ať je v tom pořádek Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 20:36

Ne, jako tvoje matka, chtělo se mi vyhrknout, ale udržela jsem se. Nebylo by přece milé ho jen tak odpálkovat. Navíc se nezdálo, že by se mi vysmíval, tak to bylo v pořádku. Pak si stoupl, obešel stůl a opřel se o jeho rožek. Nějakou chvíli na mě civěl. Bylo mi to nepříjemný. Měl štěstí, že po pár vteřinách přestal. To by si potom vychutnal spoustu nadávek.
„To asi bude nejlepší nápad, pane!“ souhlasila jsem s ním. Když jsem zaslechla zaklepání, otočila jsem se na židli a podívala jsem se ke dveřím. Zajímalo mě, kdo se za nimi schovává. Třeba to bude má záchrana.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 21:29

Pri tom, ako som stál za dverami mohol som počuť ich hlasy preto som si z toho mohol vydedukovať, že tam niekto je. Podľa hlasu to bol určite náš Kage a ten druhý hlas mi bol tiež povedomí ale akosi som ho nezaradil. V tom Raikage zvýšil hlas a dal mi pokyn k vstupu. Rukou som zavadil o kľučku, otvoril si vstúpil dnu a zasa som dvere zatvoril. Postavil som sa pred dvere a prehovoril som. "Dobrý deň Raikage sama. Poslali ma sem z akadémie, aby som sa vám tu nahlásil." Shizuki som si taktiež všimol, preto som ju kývnutím hlavy pozdravil pri čom som na ňu pri úsmeve vyceril zuby. Viac som toho už nepovedal, len som si strčil ruky do vreciek a čakal, čo sa udeje. Predpokladal som, že ma pridelí do nejakého týmu pri čom som stále dúfal, že v ňom budú tie krásne babenky.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty22.03.15 21:49

Takeru


Když vešel do dveří ten muž a kouknul tak na tu holku, vypadalo to že se znají. Už jsem si vzpomněl plně na její příběh, slyšel jsem i příběh toho co zrovna přišel. Dobře, takže ty budeš bratr. Že? Řekl jsem s úsměvem ale poté jsem získal opravdu škaredý pocit. Cítil jsem tak odrazující chakru, tolik se mi cizila. Neměl jsem z ní vůbec dobrý pocit a tak jsem složil pečetě a nechal zde svého klona. Gomene, ale tuto věc musím vyřešit. OSOBNĚ. Dořekl jsem celkem rozrušeně a zmizel, kolem mého zmizení se rozvířil prach. Můj klon který zde zůstal dostal skvělí plán a tak se šibalsky usmál.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty23.03.15 15:16


Dveře se otevřely a dovnitř vstoupil Kazuma. Oddechla jsem si, a odpověděla mu kývnutím na jeho pozdrav. Pak jsem se otočila a podívala se z okna. Věděla jsem, že je taky geninem a otec byl rozhodně raději, než v mém případě. Sice mu to nemůžu dávat za vinu, ale přesto mě to štvalo. Kdyby aspoň polovičku své péče, co dává mu, dal i mě, bylo by to lepší. Pak se nesmíte divit, že dostávám takové nápady, jako někomu zabodnout kunai do stehna!

Seděla jsem narovno. Určitě by mě prásknul, kdybych se hrbila anebo byla neslušná. Kdo ví, co by si k tomu ještě vymyslel!

Raikage se zatvářil tak nějak divně. Jako kdyby se někde něco dělo, což se potvrdilo. Vytvořil klon a se slovy, že to musí vyřešit osobně, odešel. Podívala jsem se na klon, který se usmál. Nebylo to jako předtím, ale spíš tak nějak úchylně! Já chci domů! zvolala jsem v duchu. Vůbec se mi nelíbilo, co vymyslel, ať už to bylo cokoliv!
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty23.03.15 15:23

Vyzeralo to tak, že tým, že som prišiel si skôr oddychla. Naozaj by ma zaujímalo koho vlastne čakala v tých dverách. Ďalej som to už neriešil a pozeral som sa smerom k nášmu Kagemu. "Áno." Odpovedal som mu na jeho jednoduchú otázku a čakal stále, čo bude ďalej. Asi sa niečo muselo diať, keďže vytvoril klona, ktorý tu s nami ostal a on sa pobral preč. Bola veľká škoda, že nás tam tiež nechce. Veľmi rád by som mu s tým pomohol aj keď by to bolo nad moje sily aspoň by som sa zapotil. Problém bol v tom, že jeho klon mal priveľmi divný výraz a málo cool na to, aby to značilo niečo dobré. "Takže, čo teraz?" Opýtal som sa ho, keďže Shizuka mlčala.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty23.03.15 16:46

Takeru


Rozhodl jsem se že se v té pracovně jen tak nezjevím. Můj klon už nic dalšího neřekl a zmizel. Chvíli na to jsem vešel do pracovny dveřma já. Díky své pečeti před pracovnou jsem se objevil před ní a poté pouze vešel s úsměvem na tváři. Táákže. Kde že jsme to skončili? Zamyslel jsem se a po chvíli mi to došlo. No jasně, už vím. Řekl jsem s úsměvem a vyvolal kuchoyse. Objevil se zde v páře vlk který byl asi metr vysoký. Otevřel jsem mu okno a řekl mu. Zdravím Yonri, prosím najdi mi Yoruiho. Vlk jenom kývnul a vyskočil oknem na střechu po které se rozeběhnul pryč, na okraji samozřejmě skočil dolů na ulici.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty23.03.15 18:42

Poté, co se Kazuma zeptal, Raikage neodpovídal. Znovu jsem se předklonila a podepřela si hlavu rukama, které jsem opřela o kolena. V hlavě jsem si začala broukat jednu písničku. Zvedla jsem paty na špičky a začala jimi točit v půlkruhu. Pravá ruka mi sjela po koleni a málem jsem hlavou praštila do stolu! Ještě štěstí, že jsem od něj byla o kousek dál. Nechtěla bych mít modřinu z nudy.

Najednou klon zmizel. Málem jsem začala skákat, že můžu jít domů, když v tom se dveře otevřely a znovu vstoupil Raikage. Moje vnitřní já frustrovaně svěsilo ramena a posadilo se na stoličku. „Chtěl jste nás pustit domů!“ připomenula jsem mu s nadějí v hlase.

Poté přivolal nějakého vlka a poslal ho pryč. Povzdechla jsem si. S takovou se domů nedostaneme nijak brzo.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty23.03.15 20:26

Takeru


O pár minut později už ve bylo slyšet klepání dveří. S úsměvem na tváři jsem odpověděl. Dále. Nijak jsem nekřičel a dveře se otevřeli. Dovnitř vstoupil muž, který vypadal tak na 30 let. Na ústech měl roušku, přesto bylo ale vidět že se směje. Nazdárek Takeru. Řekl s klidným hlasem a podíval se na ty 2. Určitě už víš kdo to je. Řekl jsem mu s úsměvem a poté se Yorui trochu rozpovídal. Jasně že vím, ti 2 "Genini" když říkal Genini, udělal rukama uvozovky. Vždyť by mohly dělat tátu a mámu tomu poslednímu členovi týmu. Řekl a zasmál se tomu. Také jsem se lehce pousmál a řekl. Tohle je kapitán vašeho týmu. Týmu 9. Yorui Hinoi. S posledním členem vašeho klanu se brzy seznámíte. Řekl jsem s úsměvem a poté se posadil do svého křesla. Jak už jste slyšeli. Mé jméno je Yorui Hinoi. Vaše jména mi řeknete zítra (Postnu tam až tu bude Shizu) na cvičišti v lese. Odteď vám dávám rozchod. Řekl s úsměvem a poté odešel.


Naposledy upravil Valar dne 23.03.15 20:39, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty23.03.15 20:37

Na moji poznámku nijak nereagoval. Opět jsem si povzdechla. Někdo znovu zaklepal na dveře a vstoupil. Napřímila jsem se. Na poznámku o tátovi a mámě jsem na něj vyplázla jazyk. Kage se sice nesmál, ale on to očividně viděl jinak. Pokývala jsem hlavou, nato se mi jeho jméno hned vykouřilo z hlavy. „Vždyť je znáte,“ poznamenala jsem si pro sebe. Jakmile odešel, vyskočila jsem na nohy. „Na shledanou,“ zvedla jsem ruku a neurčitě s ní mávla. Otevřela jsem dveře a odešla jsem domů.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty24.03.15 14:34

- Kazuma už psát nemusí, dejme tomu že šel s Shizu
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty24.03.15 14:34

Neprišla som sem dobrovoľne. Mohlo to napadnúť úplne každého pri pohľade na moje spútané ruky, dotlčený výzor a podráždeným pohľadom. Mala som chuť niekomu skočiť po krku. Najlepšie Raikagemu. Nie že by som však momentálne mohla nejakým spôsobom roztrhanie v zuboch Raikageho vykonať. Pevne som dúfala, že tu nebudem musieť byť príliš dlho. Možno len zavolajú máti, aby pre mňa prišla.
"Hej.. čéče..čo tu vlastne mám robiť? Nespravila som nič hrozné.. mláti sa tam každý s každý každú noc. Pochybujem že dáva všetkým Kage nejaký preslov." Otočila som sa na kapitána.. teda už seržanta a trocha s odstupom som si ho začala premeriavať. Za poslednú dobu nejak vyrástol.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty24.03.15 14:52

Kenri 


Na nikoho v okolí se nepodíval, stále jenom kráčel za ní s úsměvem na tváři. před dveřma na něj začala mluvit. Nejde o to kdo co udělal. Vlastně tu ani moc nejsi kvůli tomu co si udělala ale kvůli tomu že si to Raikage vyžádal. Řekl a poté se trošku provinile usmál. Možná jsem ti trošičku lhal, ale jinak by jsem tě sem nedotáhnul. Předpokládal že se teď nejspíše naštve a proto chytil její pouta a druhou rukou zaklepal.


Takeru


Stál jsem u okna když zrovna někdo zaklepal. Rozhlížel jsem se po vesnici a byl jsem trošku zasněný. Pravdou bylo že jsem přemýšlel nad vesnicí a nad tím jak jí lépe ochránit. Ty lidi které jsem včera viděl. Kdo to vlastně byl? Chakra toho muže mě opravdu znepokojila a nemohl jsem v noci ani pořádně spát. No, tohle už moje myšlenky nedořešili protože jsem uslyšel klepání. Dále. Řekl jsem poklidně a otočil jsem se ke dveřím. Kenri popostrčil tu Geninku a poté za ní vešel dovnitř. Á, Kenri. Tak už jste tady! Řekl jsem s úsměvem na tvářích. Zavři prosím. Řekl jsem mu a on tak také udělal. Poté vytáhl katanu, kterou přesekl pouta té geninky, kleknul na koleno a poté zmizel. Hm. Takže ty si ta Geninka co dělá potíže ve vesnici? Řekl jsem a přitom jsem šel k ní s rukama propojenýma za zády.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty24.03.15 15:00

Pošúchala som si ruky po tom, ako mi presekli púta. Teda konkrétne zápästia, aby sa mi trocha prekrvili a podobne. Keď sa mi s nimi dobre pohybovalo, ruky som si založila v bok a naklonila som sa ku Raikagemu.
"Čo po mne chceš dedo?" Opýtala som sa na rovinu bez toho, aby som mu vôbec odpovedala na jeho otázku. Bolo očividné že som to robila ja ale, čo mal stále každý s tým "delá potíźe ve vesnici?" Ako keby som bola jediná, kto si sem tam spraviť nejakú haluz.
Ako keby sa proti mne plánovalo nejaké spiknutie.  Zopár rozbitých pohárov, stoličiek a zubov. Však zajtra si to ani nikto nebude pamätať!
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty24.03.15 15:56

Takeru

Sledoval jsem její reakci. Nechtěl jsem se nechat vyprovokovat, když mě ale nazvala dědou, naskočila mi na čele žíla. Cože?! Dědo? Děláš si srandu? To vypadám tak staře? Řekl jsem, přesto s úsměvem. I když mě za žíla prozrazovala, nechtěl jsem jí udělat zas takovou radost. Co po tobě chci? Chci s tebe udělat pravou Shinobi. Po mí otázkách už jsem přešel k tématu, nečekal jsem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty24.03.15 16:04

Uškrnula som sa. Vystúpenú žilu som si pochopiteľne všimla. Nebolo to niečo, čo by dokázal zakryť pred pozornou kunoichi, akou som bola ja. 
"No.. si starší než ja." Odfrkla som si. Každý kto bol starší než ja, bol pre mňa denom či babkou, alebo jednoducho starcom.
Poukázala som si na svoju čelenku a zasmiala som sa.
"Ja už som shinobi, vidíš ? Vidíš? Genin!" Povedala som to tak, ako keby to bola nejaká výhra. Čo však myslel tým pravým? Kto vie, vlastne som tomu ani nepripisovala nejaký väčší význam.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty24.03.15 17:28

Takeru


Poslouchal jsem její dětinské řeči, na které jsem jí také odpověděl. A to že jsem starší ze mě dělá starce? V tom případě si starec i ty. Řekl jsem s úsměvem na tváři, v duchu jsem se ale zachoval jako malé dítě a řekl jsem si sám pro sebe že jsem jí dostal! Když ale začala mluvit o tom že je shinobi, zakryl jsem si ústa rukou. No, neudržel jsem to a vybuchnul smíchy. Doufal jsem že jí to naštve. Vážně?  Zajímalo by mě co by si zmohla v souboji semnou, ty Genine. Řekl jsem s úsměvem na tváři a poté začal opět kecat své blbosti. No, ale to bylo mimo téma. To chceš snad být geninem navždy nebo co, že o tom mluvíš tak hrdě? Celkem mě to zajímalo. Chovala se drsně ale přitom o tom vůbec nic nevěděla.
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/


Sponsored content
Raikageho Pracovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raikageho Pracovna   Raikageho Pracovna Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Raikageho Pracovna

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Raikageho Techniky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Kumogakure - staré-