Park v Sunagakure no Sato



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Park v Sunagakure no Sato

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty11.03.15 13:07

Tohle je jedno z mála míst kde i přes veškeré vedro a nároky na žití v Suně můžete relaxovat. 
Nechodí sem moc shinobi, hlídky tudy projdou jednou 4x za den a to po každých 6ti hodinách, když se prostřídají u brány.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty04.04.15 22:10

Procházím se tak po vesnici a mé kroky mě zavedou až od parku. Posadím se na lavičku a pohlédnu na nebe. Chci si trochu odpočinout od tréninku a trochu si vyčistit hlavu, ale i přes to se mi nedaří vyhnat z hlavy různé myšlenky, které mě trápili."Nii-san... Proč si nás musel opustit!? Rád bych to veděl.." pomyslím si a v očích se mi objeví pár slz. Slzy rychle otřu a se stálým pohledem na nebe se na lavičce uvelebím a snažím se odpočívat a relaxovat.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 22:46

Slunce dneska pražilo, snad 3x tolik co normálně. Parkem projde čtveřice mužů v ANBU obleku s maskami a jeden se dá do řeči. "Pro dnešek máte volno, Mitobe, Teppei, Izuki rozchod!" 
Nejspíše to byl jejich kapitán a tohle byli jejich ANBU jména. No, každý člen Sunagakure mohl vědět, že tihle muži jsou z týmu Raki, nejsilnějšího ANBU týmu v Suně.
"Jdu se prospat, Mitobe, ty přijď na večeři, dneska jsi zvaný." Zasmál se jeden ze členů a odešel. "Dobrá Izuki." Odvětil mu muž, se jménem Mitobe a následoval Izukiho. Pak už zde zbyl jen Teppei. Ten se posadil na lavičku a sundal si masku. Jeho vlasy byly černé a přes obličej měl jizvu. Věkem mu bylo přibližně 20. "Konečně doma, už mě ty mise unavují." Řekl ten muž přes půlku parku, aniž by si uvědomil, že je tu někdo jiný.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 22:55

Relaxuji v tomto parném dni a hledím si svého, tedy až do doby než tudy projdou členové ANBU. V tu chvíli jsem skoro nedýchal. Pomalu se rozcházeli, ale jedem zůstal v parku. Ten co tu zůstal se usadil na lavičku a sundal si svojí masku. "No tak to je v háji.... Pokud si mě všimne a zjistí že jsem ho viděl bez ANBU masky, tak mě sejme" tato myšlenka mi stále lítala hlavou. Měl jsem velký strach. Možná jsem byl zbytečně paranoidní, ale kdo ví. Věděl jsem že kdybych zůstal na místě je jen otázka času než si mě všimne, a poté co pronesl svou větu, kterou jsem slyšel i já, jsem se zvedl z lavičky a snažil jsem se tiše a nenápadně odplížit pryč..
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 22:58

Kittan se snažil dostat pryč, jaká smůla, jeho pokus o útěk byl právě jeho zkázou. No, zkázou, spíše prozrazením. Přeci jen Teppei byl specializovaný ANBU někde mezi A-rankem až S-rankem, to že se Kittan pohnul zaznamenal a otočil se směrem k němu. "Ahoj chlapče." Řekl s úsměvem a pohlédl na něj. Masku si položil vedle na lavičku a poté se koukl opět na oblohu. "Je pěkně horko, že?" 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 23:02

Pomalu ale jistě pokračuji ve svém útěku, ale najednou uslyším jeho hlas. Úplně mě zamrazilo po celém těle. Z...Zdravím pane vysoukal jsem ze sebe. Poté jsem sesbíral veškerou odvahu, otočil se směrem k němu a poté jsem pohlédl na nebe a dopověděl jsem A..Ano.. dnes je opravdu horko hehe.. Sice jeho vyjadřování znělo přátelsky, ale osobně jsem měl z ANBU nahnáno. Bratr mi o nich občas dříve něco vyprávěl a nebyli to zrovna lichotivé věci, a tak je bylo jasné že budu, tak lehce nahnáno..
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 23:11

Teppei se pořád díval na oblohu a tak tak slyšel pozdrav od Kittana. No, následně se divným pohledem otočil v jeho směr. "Nepřisedneš si?" No následně se asi hluboko zamyslel, jelikož mu Kittanovo chování přišlo divné. "Mě se bát nemusíš chlapče, jak se jmenuješ?"
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 23:15

Když mi řekl ať si přisednu, tak jsem nad tím radši nijak nepřemýšlel, došel jsem k lavičce kde seděl a přisedl jsem si k němu Dobře, děkuji... Jmenuji se Kittan... pane pronesl jsem stále vcelku nejistě, začal jsem také hledět na oblohu a snažil jsem se nějak uklidnit, abych nebyl stále tak vystrašený..
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 23:25

Teppei neustále sledoval oblohu a poté za přeřekl. "Kikan?" No, v tu chvíli se začal strašně smát. "Sorry, Kittan-kun. Své pravé jméno ti říct nemůžu, ale říkají mi Teppei." ANBU své pravé jména nikdy nesdělovali, ale pravdou bylo, že u členů Raki to bylo jedno. Byli více zvyklí na své jména u ANBU než na to jak jim říkali normálně. Dokonce i rodiny jim říkali tímto jménem. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty05.04.15 23:29

Trošku jsem se pousmál nad tím jak se přeřekl a poté pronesl jsem Těší mě Teppei-sama "Tak snad se tedy nemám čeho bát, zatím vypadá jako milý člověk" pomyslel jsem si a stále jsem hleděl na oblohu.
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Park v Sunagakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park v Sunagakure no Sato   Park v Sunagakure no Sato Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Park v Sunagakure no Sato

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Aktuality v Sunagakure no Sato
» Brána do Sunagakure no Sato
» Politika Sunagakure
» Týmy Sunagakure
» Park u zlomeného kraba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Sunagakure - staré-