Yoshimito Takashi



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Yoshimito Takashi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty11.04.15 16:47

Jméno
Yoshimito Takashi

Věk
Třináct let

Charakter
Snaží se na svět hledět vždy pozitivně, rád lidi i události idealizuje a upravuje do příjemnější podoby. I válku vidí naivně jako příležitost pro hrdinské skutky a má pocit, že většinu času z ní tvoří vítězný průvod městem. Rád poznává nové lidi a rád by s každým vycházel, ale když vidí že to nemá cenu, tak se ani příliš nesnaží. Někdy se vzdává až příliš brzy, takže se dokáže spřátelit pouze s lidmi, kteří také nemají nic proti kontaktu s ostatními. Je znám tím, že není zrovna disciplinovaný a těžko udrží pozornost, ale má geniální paměť. Téměř nic nezapomene a nemusí se příliš snažit, když si chce něco zapamatovat. Také má rád přítomnost holek a vždy si rád prohlédne dobře vypadající krásku procházející kolem. Sám si uvědomuje, že není vůbec ošklivý, ale nemá potřebu se šampónkovat a vystavovat. Povinnosti, vždy plní důkladně a ty, které neplní nepovažuje za důležité. Není snadné si získat jeho respekt, jelikož příliš nevnímá přirozenou autoritu a občas řekne nahlas slova, která si chtěl jenom myslet. Nejoblíbenější aktivitou je plavání a šplh po skalách, nerad čte. Miluje pikantní jídla a nesnáší sladké a syrovou zeleninu. Nemá žádný velký sen, spíše má cíl. Chce procestovat všechny vesnice a v každé z nich poznat holku, porazit místního mistra a ochutnat nejlepší jídla i pití.  

Vesnice
Kirigakure no Sato

Hodnost
Genin

KG
Shinose Kitsechi - Uživatel se dokáže proměnit buď celý nebo pouze část svého těla na černý dým. Doba přeměny z člověka na dým i zpět je závislá na schopnosti manipulovat chakrou. V podobě dýmu může zůstat maximálně jednu minutu a v této podobě se může plazit skrze zrníčka písku pod zemí nebo se dostat do domu skrze klíčovou dírku. Dým stvořený z člověka nemůže být rozfoukán, ale může být velice snadno zapálen a tím je uživatel zabit nebo přijde o část těla, která je v dým právě proměněná. Kouř v něhož jsou proměněni není ani štiplavý, ani dusivý a nemá zápach. Pouze černou barvu. Uživatelé KG však dále mohou přímo chrlit jiný typ černého dýmu a ten funguje zcela stejně jako kterýkoli jiný kouř zabarvený do černa (vyšší toxicita, štiplavost a dusivost než u obyčejného kouře) s tím rozdílem, že sám o sobě velice dobře hoří. Vystavení tomuto kouři trvající delší dobu než pět minut vede ke ztrátě vědomí a následné smrti udušením. Uživatelé pro lepší účinek vyrábějí bomby s jedovatým plynem, který nechávají na kouř navázat a tím urychlí smrt či omámení oběti. Uživatelé však kouř pouze nevychrlí, dokáží i ovládat jeho pohyb a tím i částečně kompenzovat případné rozfoukání. Rovněž mohou ovládat jakýkoli dým (kouřící dřevo, kouřová bomba, kouř z hořící skládky pneumatik,...).

Podstaty
Suiton

Vybavení
Shurikeny: 18
Vrhací kunai: 10
Bojový kunai: 3
Lanko: 25 m
Výbušné lístky: 5
Kouřové bomby: 5
Světelné bomby: 1

Techniky

Bunshin no Jutsu (Technika klonu) - E
Uživatel vytvoří klon(y), které jsou pouze optickou iluzí. Jakmile jsou nějak zasaženy, tak se rozplynou. Uživatel může klony manipulovat, jak bude chtít, ale klony nevydávají zvuky, nedokáží ničím pohnout.

Henge no Jutsu (Technika přeměny) - E
Uživatel se přemění na nějakou osobu, zvíře, nebo věc.

Kakuremino no Jutsu (Technika splynutí) - E
Uživatel za pomoci speciálního pláště dokáže splynout s okolím.

Kawarimi no Jutsu (Technika náhrady) - E
Uživatel je schopen se v případě ohrožení nahradit blízkým objektem a vyhnout se tak onomu ohrožení. Po nahrazení nějakým objektem se uživatel může někde skrýt.

Nawanuke no Jutsu (Technika úniku) - E
Uživatel je schopen se v případě ohrožení nahradit blízkým objektem a vyhnout se tak onomu ohrožení. Po nahrazení nějakým objektem se uživatel může někde skrýt.

Shunshin no Jutsu (Technika problesknutí) - D
Uživatel se velice rychle přesune z místa na místo. Nejde o teleport, jen o velice rychlý pohyb.

Kuchiyose Tobidougu (Přivolání ze svitku) - D
Uživatel je schopen zapečetit téměř jakýkoli objekt do svitku, kde je ten objekt zapsán pouze znakem. Později může uživatel tento objekt odpečetit a dostat opět ven ze svitku. Technika je vhodná na uskladnění většího počtu zbraní.

Suiton: Shito no Jutsu (Živel Voda: Technika přílivu) - D
Voda zaplaví desetimetrový okruh pevniny v okolí uživatele a rozmáčí zemi kousek pod povrchem, tudíž země vypadá stabilně. Při zatížení se však prolomí a oběť uvízne v hlubokém bahně či písku, odkud se nohy těžko zvedají.

Ninpo: Kuro Kiri no Jutsu (Umění ninji: Technika černé mlhy) - C
Uživatel vychrlí z úst oblak černého jedovatého štiplavého kouře, který způsobí při vyšších dávkách smrt oběti. Při kontaktu s vodou předává kapalině svoji jedovatost a ta pak při kontaktu s kůží způsobuje chemické popáleniny.

Životopis
Narodil jsem se na palubě obchodní lodi převážející kvalitní ocel ze severu do Země Ohně. Otec byl na lodi zaměstnán jako zástupce kapitána, jmenoval se Kaito. Matka žila na palubě s ním, jmenuje se Kano. Když mi bylo půl roku, na loď zaútočil pirátský nájezd. Nebyla šance zvítězit a tak se posádka vzdala a pravděpodobně byla vržena do otroctví. Naštěstí získali dost času, aby matka se mnou stihla uprchnout na záchranném člunu. Společně s námi utekly i zbylé tři ženy a pět dětí mladších třinácti let. Trvalo to několik dní, ale nakonec jsme se vyhladovělí dostali na břeh země. Hlídka pobřeží nám však brzy přišla vysvětlit, že Země Vody není místo pro neohlášené uprchlíky a že máme zkusit štěstí přes moře v Zemi Ohně. Avšak pak přišel shinobi a všechny si důkladně prohlédl, vybral mou matku a mě, abychom zůstali. Pravděpodobně ve mě vycítil potenciál? Pravděpodobnější bylo, že se mu spíš mamka líbila a využil své pozice velení stráže. Vzal nás do Kirigakure, kde nám byl přidělen chudý byt, mamka si našla práci jako kuchařka v blízké restauraci. Tam jsem s ní trávil čas i já. Když mi byly čtyři roky, tak se mamka vdala za muže, který ji dovolil zůstat. Od té doby jsem Yoshimito, jelikož jméno mého nového otce je Yoshimito Takeda. Od té doby se nám začalo vést trochu lépe a navíc otčím odhalil můj skrytý potenciál a nejprve se mnou tajně trénoval a zkoumal, jestli mám talent. Ukázalo se, že opravdu talent mám a tak s tou novinou přišel otec za matkou. Tehdy došlo k hádce a nějaký čas byl dům tichý, ale pak matka dala mému nástupu na Akademii požehnání a já se stal studentem. Škola mi celkem šla, hlavně díky paměti, kterou mám neobyčejně dobrou. Takže známky výborné, ale kantoři si stále stěžovali, že jsem nepozorný. Naštěstí mě nevyhodili a po prokázání velkého nadání pro ninjutsu si to ani nemohli moc dobře dovolit. Někdy ke konci předposledního roku jsem odhalil svoji skrytou sílu v ovládání a tvoření kouře. Tak jsem začal rozvíjet své nadání a s pomocí otce dokázal vyvinout svoji první techniku. Někdy v té době jsem rovněž složil zkoušky, teoretický test jsem napsal nejlépe a praxe dopadla též nadprůměrně dobře. Nyní jsem Genin a doufám v rychlé pohnutí se vpřed. Chci konečně začít cestovat a ochutnávat "dobroty" cizích zemí.

Dovednostní body:
Síla - 1
Rychlost - 1.5
Inteligence - 1.5
Chakra - 2
Ninjutsu - 2
Genjutsu - 0
Taijutsu - 0.5
Ruční pěčetě (Rychlost skládání) - 1.5


Naposledy upravil Yoshimito Takashi dne 12.04.15 11:54, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 0:07

Předpokládám že příběh ještě dopíšeš, takže počkám, zatím to pročítat nebudu Very Happy ale konoha je plná
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 9:14

Valar napsal:
Předpokládám že příběh ještě dopíšeš, takže počkám, zatím to pročítat nebudu Very Happy ale konoha je plná

Příběh dopsán a vesnice změněna. Doufám jen, že Kiri ještě místo má. Ostatní vesnice jsou plné loserů Very Happy Takže si to prosím pročti a pak napiš. Hlavně mě teda zajímá názor na to KG.
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 10:32

Techniky a KG nechám na Mizukage, s ostatním souhlasím, až na tu přeměnu, nevím jak to Krumla s KG udělá ale já bych to přeměnění na kouř dal na max 10 sekund. Aby bylo omezeno. Jinak s ostatním souhlasím, ale je to celkem bezvýznamné když není povoleno KG a techniky..


PS : Já ti dám loserů Very Happy Nezapomínej že jsem Raikage! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 10:50

Čo sa týka KG:
-Hmm jedovatý dym. V Narutovi boli dymové techniky, rovnako ako aj tá špeciálna dymová podstata tých ľudí jak sa tam skrývali v podzemí aby ich nerozfúkalo no nikto z nich nebol jedovatý. Som ti ochotný to povoliť len s tým, že ten dym nebude až tak jedovatý aby niekoho zabíjal pri C rankovej technike. Taktiež by som ti navrhol skôr nejaké skeundárne pridanie jedu mimo KG, teda to, že by jedovatý originálen nebol no trebárs znalosť jedov tvojej postavy, by tvojej postave umožnila tento dym rôznymi jedmi naplniť. (trebárs aj uspávacím, nie len smrteľným)
-čo sa týka nevýhod KG tak je to v pohode.

Živoťák je v pohode takže zatiaľ za mňa povolené
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 11:55

Mizukage: KG upraveno.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 12:18

dobre, len to zas nepreháňajme s tými slabinami, ani Hoozuki nezomrú po tom, ako ich zasiahne raitonová technika Very Happy taakže by som ťa hneď po katone nezabíjal xD takže povolené aa, chceš aby som ti niekde napísal úvodný post či ?
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 12:23

Ten kouř už má zas moc lidí ._. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 12:26

podľa toho čo viem tak len Mokuto a u Mokuta sa jedná o niečo úplne iné
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 12:30

Mokuto má přímo dým, https://ntlb.forumczech.com/t906-kamuri-clan#27634 Ale tento se o to snaží už nějakou dobu xD
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 12:31

je rozdiel medzi dymom a dymom, ako medzi magnetizmom a magnetizmom (vezmi si rôzne odrody ako zlatý piesok, źelezný piesok či magnetizmus ako taký)
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 12:39

Mizukage: Myslím, že slabiny jsou tak akorát. Katon mě sejme hned jenom v podobě kouře, jelikož jako kouř začnu hořet a stanu se palivem pro hoření. Vlastně se ze mě stane hořlavý plyn.

A nějaký úvod do hry by se mi hodil. Je to moje první hra na fórku, takže moc netuším co dělat Very Happy
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty12.04.15 12:48

No, ale aby v tom pak nebyl zmatek, jako já to chápu, jen když si pak začnou brát techniky a navzájem se counterovat, tak to bude trochu eh.. Very Happy No, pokud nikdo nemá výhrady, tak vítej.. Za mě POVOLENO
Návrat nahoru Goto down

Poèet pøíspìvkù : 1400
Join date : 24. 09. 13
Age : 23
Location : České Budějovice
Valar
Admin
Valar
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty13.04.15 16:38

POVOLENO, locked
Návrat nahoru Goto down
https://ntlb.forumczech.com/


Sponsored content
Yoshimito Takashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoshimito Takashi   Yoshimito Takashi Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Yoshimito Takashi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Povolené postavy - staré-