Cvičisko č.1 - Stránka 2



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Cvičisko č.1

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty15.03.15 0:09

First topic message reminder :

Cvičisko číslo 1 sa nachádza za hradbami Kirigakure no sato, teda stále na rovnakom ostrove nie je priamo v dedine. Je veľké a na prvý pohľad naozaj nepripomína cvičisko. Predsa len tu nie sú žiadne terče či podobne. Jedná sa vlastne o čistinku uprostred dažďového lesa. V blízkosti sa nachádza široká a večne rozbúrená rieka a dokonca aj menšia jaskyňa v jej blízkosti. 
Je tu aj jedna stavba, no tá je na okraji cvičiska. jedná sa o drevený dom, skôr chatrč bez vybavenia. Tiež je to však súčasť cvičiska, na ktorej si ľudia skúšajú napríklad prepady budov či podobne.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty27.03.15 13:30

Situácia vyzerala pre oboch Hoozuki naozaj zle. Spolupráca týchto troch shinobi bola natoľko dobrá, že by pravdepodobne vedeli poraziť aj slabšieho Jounina. Dokonca aj zatiaľ skryté postavy sa sami pre seba len usmievali. V podstate im dosť uľahčili prácu. Očakávali však od klanu Hoozuki viac.
Azurashi sa len na poslednú chvíľu dokázal vyhnúť reálnemu útoku zelektrizovaného Kunaia, tlačili ho však stále viac a viac. Jeho chakra sa počas neustáleho využívania Suika no Jutsu bez toho, aby doplňoval svoju vlastnú zásobu vody, míňala veľmi rýchlo. 
V tom sa však na scéne objavil ďalší Shinobi. Jeho nástup bol celkom impozantný. Okolo Azurashiho sa vytvoril obrovský vodný vír, ktorý všetkých troch geninov zastihol nepripravených a nechali sa ním strhnúť. Po jeho rozplinutí všetci traja ležali v bezvedomí na zemi a vedľa Azurashiho stál muž , ktorého Azurashi a aj Namida veľmi dobre poznali. Bol to Hoozuki Tagutsu, ich bratranec ktorý bol jedným z najsilnejších shinobi z klanu. Čo však na ňom bolo novinkou, bol práve Kubiriki ktorý mal poskladaný na chrbte. To znamenalo, že pred nedávnom musel poraziť jedného zo šermiarov. Sám nevyzeral v práve najlepšej forme, no očividne mal stále dosť síl na ochranu svojich bratrancov. 
"Vy dva... kriste pane .. teda vyzeráte." Zasmial sa a podal Azurashimu vrecko s podivnými modrými guličkami.
"Napchaj to do svojho brata Azurashi-kun, malo by ho to prebrať." Jednalo sa o zavodňovacie guličky. V tom však svoju prítomnosť odhalili aj dvaja shinobi, ktorý sa doposiaľ skrývali. Oba vyzerali ako nepriateľia, ktorý mali tasené zbrane. Vyzeralo to tak, že práca pre vášho bratranca ešte neskončila.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty04.04.15 1:59

Azurashi Hozuki

No, byl jsem poražen. Příště musím být silnější. Dokázal jsem jim odporovat, ale přes to všechno se kolem mě zvedl vodní vítr. Objevil se zde můj milovaný bratranec - Tagutsu. "Co se dá dělat, nečekal jsem to, nebyl čas vymýšlet nějaké taktiky." Co mě však zaujalo byl jeho meč. No, já si od něho vzal kuličky, které jsem jak mi sám řekl dal bratrovi. Následně jsem uchopil katanu a postavil se vedle Tagutsua. "Máš hezký meč, doufám, že ti tvůj titul dlouho vydrží." 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty12.04.15 12:23

Jakmile se ke mě/ do mě dostali ony kuličky, mé tělo začalo nabírat opět sil a tvaru. Když jsem se zvedal, vypadalo to podivně, neboť ze mě stékaly potoky vody. Jakmile jsem se však úplně postavil, nabyl jsem původního vzhledu. V mých očích se však blýskalo něco, co předtím ne. Můj zrak byl nyní upřen k mým nepřátelům, které jsem spaloval nenávistným pohledem. Zvedl jsem svoje Tanto ze země a mokrou čepelí ukázal na své nepřátelé.
To jsem udělal schválně, aby jste měli pocit, že máte naději... ale... teď už Vám ukážu, kam skutečně patříte Vy špíny! Řeknu s úšklebkem, poté otočím hlavu na bratra a bratrance, načež jen kývnu hlavou a až poté promluvím. No, ukažme jim, kdo vlastně jsme, nyní bez šetření! Jdu na 100%! Zakřičím odhodlaně a pomalými kroky jdu blíže k nim, připraven se kdykoliv rozběhnout. Nehodlám jít až k nim, jen blíže, tak na deset metrů max, abych měl dost prostoru k manévrování. Poučil jsem se ze své chyby, nepůjde na ně sám, naše síla nyní spočívá ve spolupráci!
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty12.04.15 12:35

Namida a Azurashi - Tagutsu sa na vás pozeral trocha podivne, ako keby nevedel, či to všetko myslíte vážne.
"Díky Azu-kun, pevne verím že si ten meč ešte nejaký čas ponechám." Zamrmlal a následne do neho trocha drgol lakťom.
"Počuj, ten tvoj brat, netrafili ho niečím do hlavy?" Predsa len sa Namida blížil s úmyslom záutoćiť na troch geninov, ktorý.. tak nejak boli mimo hru, jednoducho v bezvedomí.
"Namida-kun, nemáme čas na hry." Upozornil mladého Hoozukiho a pohľadom namieril presne na miesto, kde sa skrývali dvaja ďalší shinobi. Tí tam však ostali. Nemienili sa púšťať práve do neho.
"Všetko vám vysvetlím až budeme niekde.. v bezpečí. Nasledujte ma." Následne dosť rýchlim a svižným krokom vyrazil späť do centra dediny. Teda do centra ako centra, rozhodne si to s vami nemienil nakráčať priamo do sídla Mizukage.
(presun)
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko č.1   Cvičisko č.1 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Cvičisko č.1

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Kirigakure - staré-