Kancelář Kazekageho - Stránka 2



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Kancelář Kazekageho

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty11.03.15 16:38

First topic message reminder :

Současný Kazekage: Yumiro Kangae
Bývalí Kazekagové: 
Sabaku no Gaara
Yumiro Namaro

Zde by se měl hlásit každý kdo chce misi, či něco od Kazekageho. Vstup stráží 2 ANBU jednotky.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty17.03.15 19:00

Zůstávám sedět i před Kurův příchod. Znal jsem ho moc dobře. Věděl jsem o něm vše potřebné, dokonce i věci, co nechtěl abych věděl. No, abych nepředbíhal rozloučil jsem se s týmem 1 a opět začal něco psát na svitek. 
Po chvíli až byli pryč sem přišel ANBU a převzal další svitek.
"Doruč ho v bezpečí" 
"Ano pane!" Řekl ANBU a vyrazil na cestu.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty17.03.15 19:48

Zanedlouho jsem zahlédla Kura, nijak jsem si ho nevšímala a čekala jsem jen na jeho rozkazy. Z kanceláře jsem slyšela, že se máme sejít na cvičišti. Když po chvíli vyšel Kuro i Arashi šla jsem za nimi. Něco málo jsem už o našem senseiovi slyšela od bratra, ale nijak jsem se o to nezajímala. Po cestě jsem pořád přemýšlala o tom, co má bratr v plánu a taky nad Renge-san.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty17.03.15 20:17

Ešte dlhú chvíľu po tom, čo všetci odišli, som sa pozerala na Kazekageho ako na môjho najväčšieho nepriateľa. Chcela som mu niečo povedať. Niečo nepríjemné, hnusné a škaredé ... no nakoniec som usúdila že tým nič nezmením. Proste som sa s tým musela zmieriť. Môj tým bol des a hrôza. Nemohla som radšej ostať sama, ako doteraz? Ah..
Nakoniec som s rukami za opaskom odišla na už zmienené cvičisko. Nemala som však v pláne sa s nimi nejak kamarádičkovať alebo podobne. Boli zo Sunagakure, boli to moji nepriatelia a ja ich politický väzeň.
(presun)
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty03.04.15 23:34

Areton Uchiha


Dojdu sem i s mými novými kamarády z ANBU jednotek Suny a chvíli se zastavím před vstupem do budovy. Je zajímavé, jak si lidé dokáží stavět domečky do tvaru vajíčka. A navíc z pískovce! To není jen stavba, to je umění! Taková krásné věci jako vajíčkové budovy jsme v Konoze neměli. Co se týče architektury, drželi jsme se spíše klasických stylů, jako jsou například čtyři zdi domu, střecha, komín, pár oken a dřevěné dveře. V Suně však neměli domy, ale vajíčkové domy, budu jim říkat vajdomy, protože jsou to domy, co vypadají jako vajíčka. Každé vajíčko má však svoji skořápku, svůj bílek a svůj žloutek. Kdybych to vzal do hlubší metafory, tak skořápka je obranný val Suny, bílek jsou Shinobi této vesnice a žloutek je Kazekage. Jenže každé vajíčko může být zničeno, pokud se rozbije skořápka. Bez skořápky všechno vyteče ven, včetně žloutku. Suna ale byla jiná. I kdyby skořápka praskla, vše vydrží na svém místě. Důvod byl jednoduchý, vůle Kazekageho a "bílku" se uvařila a vzniklo vajíčko na tvrdo. Takže ano, Suna bylo jedno takové velká vajíčko na tvrdo. Pevné a stále. Zároveň však chutné, dostanete-li se přes skořápku. Skrývá spoustu dobrého a chutného, ale co když je vajíčko špatné? Co když je žloutek nakažen nějakou slepičí nemocí a tím pádem je celé vajíčko k ničemu? To se teprve uvidí. Pokud je však Kazekage dobrým Kagem, pak se jednoho dne z vajíčka vyklube kuřátko a z kuřátka vyroste slepička nebo kohout. Pták jako pták.
Jakmile jsem přestal filozofovat o vajíčkách šel jsem dovnitř, vyšlapal jsem schody a v doprovodu hodných pánů jsem došel až ke dveřím Kazekageho kanceláře. Ani sám nevím, proč jsem šel za ním. Asi by byl jediný, kdo by dokázal situaci, do které jsem sám sebe dostal, pochopit a pomoct mi nalézt řešení. U dveří jsem se zastavil a hleděl na jmenovku na dveřích. Na jména jsem nikdy neměl moc paměť, a abych pravdu řekl, nepamatoval jsem si jeho jméno, ne celé.  "Fajn, Kangae Yumiro! Musím si to zapamatovat!"  Řekl jsem si v duchu a až potom jsem zaklepal na dveře a čekal, zda-li se mnou vyrazí dveře a nebo mě pozve dovnitř. Už dlouho jsem nezažil jaké to je, když na dveře klepu já a ne nikdo jiný na ty moje. Ach, připomínalo mi to mé mládí. Kéžbych byl mlád věčně a nebo jsem se mohl vrátit o deset let zpátky.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty04.04.15 1:40

Dnešek měl být den, kdy se mělo všechno změnit. Mohlo se zrodil velké impérium a mohla začít též velká válka. No, já osobně o ničem nevěděl, než mi na dveře zaklepal první člověk. Byl to člen mých ANBU jednotek. Ihned jsem ho vyzval dovnitř. Informoval mě o dění, o členech z Kumogakure a o někom, s ohromnou chakrou. Co však bylo to nejhorší, byla jeho věta o smrti mé sestry, která podlehla své nemoci. Vždycky měla slabší tělo, ale nápor tréninku s Kurem neunesla. V mé mysli nastalo temno a v očích se objevili slzy. "Vypadni!" Křikl jsem, což šlo slyšet přes celoupo budovu. Na chvíli jsem si sedl a vlastně přebral, co teď budu dělat. 

Nedokázal jsem svou mladší sestru chránit proti nemocem. To však zapříčinilo jen jednu věc, VZTEK. Anbu se okamžitě vrátil a jeho dalším rozkazem bylo s celým jeho týmem vyrazit do jedné z velkých vesnic. Do Kumogakure. Jejich náštěvou jsem byl již dnes poctěn. Co však bylo mým plánem? Kdo ví.. Za chvíli opět zaklepal někdo na dveře. Zaujal jsem opět svůj postoj a řekl klidně - "Dále" Byl jsem informován o muži s obrovskou chakrou. Větší než s tou mou. Když vstoupil mohl si všimnout mladého Kageho, bylo mi jen 20. "Zdravím vás. Mé jméno je Yumiro Kangae. Jsem současný Kazekage a ten, jež bude vašim hostitelem.. Pane eh?" Tohle byla víceméně výzva k představení Aretona. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty05.04.15 9:47

příjdu a zalepu na dvě pln očekávání můj první den jakožto genin. "Kazekage snad pro mě bude mít nějakou misi." pomyslím si a pro jistotu zaklepu znova.
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty05.04.15 21:17

Areton Uchiha


Jakmile vejdu dovnitř, ANBU za mnou zavřou dveře a jsem tu s Kangaem sám. Jaké nutkání mu ublížit BYCH měl, kdybych tu byl skutečně jako NUKENIN. Ale já tu z toho důvodu nebyl. Všiml jsem si dítěte, které přede mnou bylo. Nedalo mi to a musel jsem se ušklíbnout. Kam nám ten Svět spěje, když se čerstvě dospělý Shinobi stávají vůdci vesnic. Ačkoliv mohl být skutečně silný, zkušenosti, které získáte ve válkách, misích a od života, jsou naprosto nenahraditelnou součástí k tomu, aby z Vás byl opravdu dobrý vůdce. "Asi vajíčko na měkko..." Pomyslel jsem si v duchu, když jsem poprvé spatřil Kangaeho. Když se mě prakticky "zeptal" na jméno, rukou jsem sjel k tváři a pomalu si sundal masku. Možná mě znal, možná ne. Každopádně před ním stál Osmý Hokage, bývalý člen Konohy. Dnes již však nindža bez vesnice.
Areton Uchiha, pro Vás jen Areton. Smím se posadit? Bude to na dlouho... Řeknu mu a čekám, zda-li mě na židli přizve. Nebyla slušnost si hned brát místo, navíc když nejsem ani ve své vlastní vesnici. 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty05.04.15 21:33

Přede dveřmi se objevil Genin z mé vesnice, jelikož jsem měl nyní jednání, poměrně důležité, aplikoval jsem starou metodu. Ze sklepa přišel můj Buntretsu a zavolal si k sobě Manusyu. Ten mohl zamířit do druhé místnosti, nebyla to sice kancelář, ale obyčejné místo k posezení.  Můj Bunretsu se usadil a čekal co si pro něj Manusya připraví.

No, můj originál, ačkoliv u techniky Bunretsu se říkat originál nehodí, tak stále čekal na Aretonovo představení. Dočkal se. Mezitím co si Areton sundaval masku, jsem se začal usmívat. Je pravdou, že jsem o něm pouze slyšel, ale Areton Uchiha, bývalý Hokage byl legendou. Nešlo abych ho neznal. 

"Ano, zajisté se posaďte, dáte si něco k pití?" Jediné co jsem měl na stole byla whiskey, no, pokud nechtěl zrovna tu, mohl jsem zavolat pro služebné. No, musel jsem se dozvědět něco, co určitě plánoval. "Určitě tu nejste jen kvůli návštěvě, Areton-san. Můžete mluvit přímo k věci, či můžeme volně debatovat. Nabídnu vám ubytování a doprovod svého nejlepšího týmu po váš pobyt zde." Nevěděl jsem, jestli je Areton ještě Hokage, ani jsem nevěděl o jeho stavu. Mohl také zůstat v Suně.. Jak se tohle vyvine? 
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty05.04.15 23:04

dorazím za kopií kazekageho o které si myslím že je originál. "Kazekage sama vím že jsem geninem krátce ale nemělby jste nějakou misi? potřebuji se zlepšit a chci se stát chunninem"
Návrat nahoru Goto down

Anonymní
Anonymní
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty13.04.15 19:00

Tak jsem konečně tady. Nijak si nestěžuji od mého dému to není zase až taková dálka, ale i přes to všechno mě v nitru nijak netěšilo že jsem musím. Vlastně jsem nemusím chodit ale bohu žel, nechci nadosmrti zůstat ubohým Geninem. Když vyšlapu schody až úplně nahoru okamžitě si všimnu Kazekageho dveří. Snad nebude nepříjemný... Jako obvykle. Klesnu hlavou a poté zaklepu.
Návrat nahoru Goto down


Sponsored content
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Kancelář Kazekageho

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Saigo no Chi :: Interface :: Sunagakure - staré-